Şimdi Ara

en iyi oto alarm markası hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
40.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Desi,depar......
  • ben cyclone 800 I LCD ekranli aldım.hiç hassas degili.3-4 defa servise gittim hassasıyet ayarı için.Adamlar alarmı kendilerınden almadıgımdan (hepsiburada com)hiç ilgilenmediler. İthalatci firmayı (DÜZCE) 4 defa aradım.Onlar servise git diyor,sevis ...bu kadar olur.....diyorlar...9 Eylül hastanesi önünde arabama çarpmışlar, yeni tl büyüklügünde arabada çökme olamasına ragmen alarm çalmadı...Vel hasıl yazık 200 ytl me...sorunu çözecek mercii yok......
  • cenmax tavsiye ederim
  • Desi.Hem tecrübeli eski marka hemde tam yerli üretim ve mühendislik.
  • bencede desi
  • evet desi ninadını cok duydum....ama....oldu bır kere
  • quote:

Orjinalden alıntı: SabitSalınım

Desi.Hem tecrübeli eski marka hemde tam yerli üretim ve mühendislik.

evet desi güsel
  • desi

bence en yisi.
  • cyclone
  • cobra
  • cenmax nasıl
  • eski toyota hıace minibüste desi alarm vardı
    lastiği tekmeliyince ötüyordu araba
  • En yaygın bayii ve servis ağı desi de var, ben desi taktırmayı düşünüyorum. Motor kilidi olmayanlardan var aklımda,bu özellik bazen sorun çıkarabiliyormuş bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cakıroglu

ben cyclone 800 I LCD ekranli aldım.hiç hassas degili.3-4 defa servise gittim hassasıyet ayarı için.Adamlar alarmı kendilerınden almadıgımdan (hepsiburada com)hiç ilgilenmediler. İthalatci firmayı (DÜZCE) 4 defa aradım.Onlar servise git diyor,sevis ...bu kadar olur.....diyorlar...9 Eylül hastanesi önünde arabama çarpmışlar, yeni tl büyüklügünde arabada çökme olamasına ragmen alarm çalmadı...Vel hasıl yazık 200 ytl me...sorunu çözecek mercii yok......

alla alla ben karsılasmadım boyle bıseyle
  • Evet Desi iyi bir marka. Ben 10 senedir kullanıyorum, hiçbir problem yaşamadım.
  • cenmax...
  • İLGiLİ FİRMAYA FAX GÖNDERDİM.BAKALIM NE OLACAK....özür büyük harf olmuş.....
  • evetttt. bu gün Düzce de bulunan firmanın talimatları ile izmir sevisine gittim Darbe sensoru değistırılince alarm yeterli hassasiyete ulaştı.cylclone firması yetkililerine göstermiş oldukları gayret ve hassasiyet e çok teşekkür edrim.izmir
  • Orjinalden alıntı: jasd

En yaygın bayii ve servis ağı desi de var, ben desi taktırmayı düşünüyorum. Motor kilidi olmayanlardan var aklımda,bu özellik bazen sorun çıkarabiliyormuş bilgisi olan var mı?
    [/quote
    ben 2 yıldır problemsiz cenmax kullanıyorum desiden pahalıydı ben aldığımda. motor kilidi var. şimdiye kadar problem çıkarmadı ama problem çıkarsa bile gizli bir düğme yapıyorlar kolayca bulunmayan biryere, ona basıp devre dışı bırakabiliyorsun alarmı. benim korktuğum otomatik kapı kilidi, arabayı çalıştırınca kilitlenip stop ettiğinde kapıları açıyor. bu özellik yüzünden araba çalışırken araçtan hiç inmiyorum kapı kilitleyebilir diye. aslında iyide oluyor inmemem çünki araç çalışırken hırsızlık çok oluyor biliyorsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.