Şimdi Ara

En İyi Online Oyun! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
13.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğunu denedim ama Wow un üstüne görmedim
  • lord of the rings online
  • mesajım olsun
  • wow iyide şu aylık ödemesi yokmu... Bence tr için pahalı
  • TF2, Wow, Aion, son hali ile Age of Conan vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patya

wow iyide şu aylık ödemesi yokmu... Bence tr için pahalı

Dostum ücretli diyorsun ancak wow gibi kaliteli bir oyun ücretli olmak zorunda zaten.Pve de üstüne yok diyorum PvP açısından World pvp bazı realmlerde ölü durumda ancak battleground ve arenalar bu boşluğu yokediyor.Sonuç olarak gidip KO gibi kalitesiz bir oyuna aylık premium parası vereceğine buna ver.Aylık ödemesi olmayan oyunlarda bir yere kadar tatmin eder diye düşünüyorum.
  • evet ama 30 lira bence pahalı aylık olarak. Biraz daha uygun olmalıydı. Belki başka ülkeler için bu kadar değil ama bizim ülkemiz için pahalı gerçekten.
  • Bence teknik olarak Wow, içerik olarak ise kesinlikle EveOnline.
  • cod4
  • quote:

Orijinalden alıntı: patya

evet ama 30 lira bence pahalı aylık olarak. Biraz daha uygun olmalıydı. Belki başka ülkeler için bu kadar değil ama bizim ülkemiz için pahalı gerçekten.

Pre-paidler artik yasal ulkede herkez satiyor 60 gun 30 tl 15 liraya geliyor artik aylik ki WOW gibi bir oyuna verilmicek para degil..

K.O 'nun bir doneminde bende oynadim gercekten o zamanlar iyidi.. pvp de zevk aliyordum zaten sanim sohretim vardi (yanimda durup SS almak isteyenler oluyordu) :P

Ben wow ile 2004 de tanistim son ceyregidi sanirim wow yeni cikmisti zaten w1 den itibaren w3 e kadar bir seruvenim vardi yillardir. tabi Diablo, SC yani blizzardan ne cikarsa oynarim gercekten hakkini veriyor.

Baya online oyunlara bulastim warhammerindan age of conanina, aion, silkroad , conquer, ultima

Sana sirlama vermem gerekirse herzaman
    WOW- hardcore pve kadar zevkli bir oyun yok TBC yi endgame oynadim cok iyi bir guilde server first killeri icin kapisiyorduk anlatmam takim calismasini ogreniyorsun resmen is hayatinda avantajlar sagliyor (evet gercekten bir oyun insana bir ozelik kazandiriyor) PvP si biraz karisik keske classic donemdeki gibi rank sisteminin oldugu wowun pvp si olsa ama malesef yok.. Olsun zevk veriyor yinede.. Bu arada sunu diyebilirmdeki WoWdaki combolar yada karakteri kullanma kabileyeti hic bir oyunda yok..

Ultima-- keske eski arkadasliklar devam etsede o 56k ile baglanip oynadigim ultima zamanlarim geri gelse.

W3' de Harita olan Dota Super tasarlanmis bir map kesinlikle oynayin.

Diabloda online olarak iyidir 5 kisi kurdugun runlar vs.

Su an hic bir oyun oynamiyorum yasim dolayisi ile hayat ve yasam durumlari is guc bunu biraz zorluyor tam anlami ile zaman ayiramiyorum.. Arada wowdaki hesabimi acip oyle takiliyorum casuel cok hosuma gitmsede.. hardcore oynamaya cok alismisim gerci butun oyunlarda boyle bir durumum var.
    DOTA icin dip not hala hafta 1-2 mac atarim Buna zaman ayiriyorum.. cok zevklidir herkeze tavsiye ederim.

• Arkadaşlar benim aradığım oyunun özellikleri:
    -LVL kasması zevkli olmalı
    -bot hile dupe fln filan kesinlikle olmamalı.
    -PVP sistemi güzel olmalı(adam öldürdüğümde bişeyler kazanmalıyım)
    -Arada bir yeni server açılmalı(herkesin item manyağı olduğu bi serverda oynamak çok zor oluyor)
    -Oyun parası (GB,Gold gibi şeyler) satılmamalı.
    -İtem çeşitliliği olmalı.
    -7-12 yaşlarında çocuklarla dolu olmamalı.
    -oyunda vurduğum skillin etkisini anında görmeliyim(lag olmamalı)

önceden sıkı bir KO oyuncusuydum ancak çıkan hileler beni oyundan bezdirdi. oyun bebe doldu küfürler havada uçuşuyor.. ama ne de olsa eski bir KO oyuncusuyum ve tekrar eski hazzı yaşamak istiyorum. hiç wow oynamadım güzel diyorlar ancak pvp sistemi KO gibi değilmiş ve çok fazla lag varmış. Öneriniz nedir?
  • Age of Conan

Tam gerçekçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Bence teknik olarak Wow, içerik olarak ise kesinlikle EveOnline.

Kesinlikle katılıyorum dostum eveonline oynamışlığım var birkaç ay ve gerçekten içeriği güzel.WoW oynayan biri max 1 haftada temel şeyleri söküyor ama eve de öyle değil çok geniş içerik+karmaşık oynanışla birlikte eve içinden 2 ayda çıkılamaz hale geliyor ama şikayet etmiyorum gayet güzel bir oyun hele hele oyun içine istediğiniz şarkıyı atıp oyunun kendi ekranından çalabilmek gerçekten güzel bir özellik.Ne günlerdi yaw arkadan empyrium açıp uzayı seyretmek ne haz verirdi adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impavide

Tabikide ArchLord.
     En İyi Online Oyun!

buda wowdaki Kodo nun çakması gibi birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tictactoe -- 13 Ekim 2010; 22:11:47 >
  • Valla şimdi resim upload falan etmek istemedim. Private server olarak en hatasiz sekilde convert edilen oyun Lineage birebir offical serverlar en yakin sekilde oynanabiliyor
    gorevler skilller... 1 ton şey çalişibiliyor Officale aylik para vermek zor geliyor coğu insana kendini kanitlamiş oyun sunuculari private aciyor...
    Ondan sonrada Aion online dusunebilir.

Bunu kulagina kupe yap bu 2 oyuna bak sanirim 6 senedir mmorg icindeyim 5senesi lineage2 de gecti son 1 seneside oynadim denilmez ama l2 ve aion arasinda
  • 2moon - dekaron gerçi ikiside aynı bide LOTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih81

Arkadaşlar benim aradığım oyunun özellikleri:
    -LVL kasması zevkli olmalı
    -bot hile dupe fln filan kesinlikle olmamalı.
    -PVP sistemi güzel olmalı(adam öldürdüğümde bişeyler kazanmalıyım)
    -Arada bir yeni server açılmalı(herkesin item manyağı olduğu bi serverda oynamak çok zor oluyor)
    -Oyun parası (GB,Gold gibi şeyler) satılmamalı.
    -İtem çeşitliliği olmalı.
    -7-12 yaşlarında çocuklarla dolu olmamalı.
    -oyunda vurduğum skillin etkisini anında görmeliyim(lag olmamalı)

önceden sıkı bir KO oyuncusuydum ancak çıkan hileler beni oyundan bezdirdi. oyun bebe doldu küfürler havada uçuşuyor.. ama ne de olsa eski bir KO oyuncusuyum ve tekrar eski hazzı yaşamak istiyorum. hiç wow oynamadım güzel diyorlar ancak pvp sistemi KO gibi değilmiş ve çok fazla lag varmış. Öneriniz nedir?

böyle bi oyun yok mu yoksa

• Bence yoktur hadi bebelerle dolu olmadı diyelim, illaki parayla oynanır öyle oyunlar yani birşekilde aylık olmasada paraya ihtiyaç olur, wow'un paralı olması büyük bir artıdır bence ben oynayamasam bile en azından bebeler olmadığı için wow oynayanlar rahat bak kendimi düşünüyorsam namertim...
  • Parasız olup çoluk çocuk olmayan oyun yoktur sanırım. O yüzden bi miktar para vermek lazım.
    Ben yeni nesil dota olan HoN u öneririm. Bir sefere mahsus 30$ veriyorsunuz.
  • Dota
    HeroesOfNewerth
    WoW
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.