Şimdi Ara

En İyi Online Oyun! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
13.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw neresi dehşet oyun sadece tanklardan ibaret :D
  • Guild Wars serisi müthiş.
  • Wow
  • Dünyanında kabul ettiği kadarıyla ( kullanıcı sayısı )
    WoW bütün oyunları ezer geçer :)
    Sıralamama gelcek olursa
    1-WoW
    2-Aion
    3-SRO
    4-Mount and Blade
    Ayrıca herkes ne kadar desede free2play en iyisi diye.Görüyoruz free2play metin 2'nin ne kadar seviyesiz bir oyun olduğunu.O yüzden en kaliteli oyunlar aylık para verilen oyunlardır kanımca.en azından karşıdaki insanlar insan :)
    ki Wow ve Aion'da bunlara örnek.Heleki yeni çıkan Aion ne bir küfür ne birm lamerlik nede başka birşey.Kafan rahat ya.
    Metin 2'de ve KO'da ulan biri gelir bişi der biri gider bişi der.Adamı PVP'de kesersin ana avrat söver yok arkadaş free2play
  • Officale denk private serverlarından, hilesiz olmasından, pvp-pk sisteminden, ayrıntılı skill-quest-armor&weapon yapısından, güzel grafiklerinden dolayı Lineage II
  • Blizzard her zaman mmorpg konusunda birinciydi öyle de devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaronBurak

yaw neresi dehşet oyun sadece tanklardan ibaret :D

Bilader oyun II. Dünya Savaşı tank oyunu. Ne bekliyon tankların buff basıp nuke atmasını mı ?
  • Combat Arms Gayet zekli bir mmporg.
  • WOW diyorlar...
  • silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumurta34 -- 16 Mayıs 2020; 18:36:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

quote:

Orijinalden alıntı: LuckyDay

Metin2 Yi Öneririm Online Oyun olarak =)

ne kadar hile ve lamer varsa orda toplanmış.Çocuk oyunu.

aynen çocuklar oynuyo o oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

WOW diyorlar...

• WoW
  • wow en iyi mmorpg derler
    ama hayatında dota oynamadıysan o battle.net te dota zevkine varmadıysan çok şey kaybetmişsindir
    hemen warcraft 3 frozen throne indir dota map bul patchleri yap hesap aç biraz dota hakkında bilgi öğren internetten öğrenebildiğin kadar bilgi öğrenip yada dota bilen bir arkadaşın sana anlatsın bu tür şeyleri sonra battle.net'e gir dotanı oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.Ka

Artık kınayt gençliği WOW'a geçtiği için çoğu wow oyuncusu Star Wars ' un 200 gün sonra çıkacak online ve p2p [ pay to play ] oyununu bekliyor. Bunlardan biri de benim.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

wow en iyi mmorpg derler
    ama hayatında dota oynamadıysan o battle.net te dota zevkine varmadıysan çok şey kaybetmişsindir
    hemen warcraft 3 frozen throne indir dota map bul patchleri yap hesap aç biraz dota hakkında bilgi öğren internetten öğrenebildiğin kadar bilgi öğrenip yada dota bilen bir arkadaşın sana anlatsın bu tür şeyleri sonra battle.net'e gir dotanı oyna

adamım ya x)
  • dostum metin2 falan çoluk çocuk oyunu. ben metin2 yi ilk çıktığı zaman oynuyodum o zaman güzeldi.sonradan çoluk çocuk küfür geldi.şimdiki oyunum 4story tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babx

Bildiğim ve en iyi oynadığım oyun ''Metin 2''

ilk okul detected
  • Tabikide ArchLord.
     En İyi Online Oyun!
  • archlord diyosunda gireyim kasayım dedim bu kadar para sıkıntısı çektiğğim bi oyun görmedim mecburen bıraktım! En iyi online oyun şu an BOI bana göre
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.