Şimdi Ara

En İyi Online Oyun!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
13.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Agalar ben yeni pc aldım, eski pcdeki oyunlarda gitti şimdi eskiden donan pcnin başından kalkmayan ben pcde yapacak bişey bulamıyorum anca cs oynuyorum sabahtan akşama kadar ki oda sıkıyor...

Bana güzel bir online oun önermesnizi istiyorum

Aklımdaki oyular> Cabal, Rapplez, ((Wow ücretli ama))Silkroad (serverlere girilmiyor)

oynadığınız online oyunları, ve tavsiye edebileceklerinizi yazın dostlar :)

• Belki En iyisi diyemem ama cabal onlıne ve runes of magic denemenizi tavsiye ederim
  • Wow tabii ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureBlood34

Belki En iyisi diyemem ama cabal onlıne ve runes of magic denemenizi tavsiye ederim

Runes of Magic oynuyorum şuan zevkli bir oyun ama daha tam alışamadım.
  • Lineage 2
  • Runes of Magic hediye olarak bi cd de gelmişti türk kıyafetleri falan var pet varmı peki?
  • birisi bana Knight Online'daki harika oynanışa sahip, pvp'si o kadar zevkli, bir tuşa basınca 10 hareketi birden kendisi yapmayan, kontrolleri ve kamera açıları knight gibi rahat olan bir oyun söylesin :) harbiden artık tek skill arasında defalarca tuşlara basıp kombo yapabileceğim bir online oyun yok mu? Komboyu oyun kendisi yapmasın ben kendim yapayım istiyorum artık. Malum artık knight bilinen sebeplerden oynanacak halde değil.
  • Tabikii Wow, gerçi eskisi kadar popüler değil ama yine de tek geçerim Wow'u. Diğer oyunlar Wow özentisi oyunlar ;))
  • Warrock
  • Metin2 Yi Öneririm Online Oyun olarak =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuckyDay

Metin2 Yi Öneririm Online Oyun olarak =)

ne kadar hile ve lamer varsa orda toplanmış.Çocuk oyunu.
  • 4-5 senedir oynamıyorum knight ama arkadaşlar wow mow hikaye ya knight'ın oynanışı yanında, ben oyunu oynamak istiyorum kardeşim oyunun kendi kendine oynamasını değil, varmı knight'daki combo yaparak pvp atmak ve adam kesmek kadar zevkli birşey ?
  • Konu yanlış yere açılmış.Ücretsiz online oyun olarak Rappelz'i önerebilirim.Ücretli olarakda WoW ya da daha çıkmamış olan Star Wars:The Old Republic i önerebilirim beklemeyi seviyorsan daha çıkmadı oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.T.A.L.K.E.R. -- 9 Ağustos 2010; 19:22:05 >
  • Kesinlikle ama kesinlikle warrock.. Yeni güncellemeyle 1920x1080 çözünürlükte oynayabliyorsun..
  • Warcraft III: The Frozen Throne - DotA Allstars
  • dota mı kaldı hayret bişey.Son zamanların en iyi online oyunu hatta geçen sene ign 'e göre 1. seçilmişti. League of Legends(LoL) season 1 ' ede girdi..bilmeyen arkadaşların görmesi gereken ultima gibi bağımlılık yapabilen bir oyun...
    http://www.leagueoflegends.com/
    türkiye forum sitesi de ; http://www.lol-turkiye.com/
  • COD2 VE COD4 SÜPER SARIYOR ÖZELLİKLE COD2 BOMBA
  • ben runes of magice başladım :) beğenmessem sanırım rappleze geçicem bu arada COD5 cd si var bende cod5 multiplayer online oynanıyormu oynanıyorsa çok berhudar olacağım :)
  • Counter Strike Source...

Arkasında da tabiki valve'nin oyunları... TF2 - L4D
  • cod5 online oynanıyormu?

League of Legendsin grafikleri çizgifilm animasyon grafikleri gibi pek hoşuma gitmedi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaronBurak -- 11 Ağustos 2010; 13:35:39 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.