Şimdi Ara

EN İYİ NOTEBOOK HANGİSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
32.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • E, ben gidip acer aldım. Yanlış mı yaptım arkadaşlar yaw???? :(
  • acer almışşın iyi etmişsin asus ve toshibadan çok daha iyidir tabi asus üretici ama işte beceremiyo gerçi son modellerinde kasa işini yavaş yavaş düzeltiyorlar ama eyzır bence çok daha iyi
  • Arkadaşlar bence'de ACER mantıklı bir tercih olacaktır!
  • 15 YILLIK BİLGİSAYARCIYIM EGER KONU LAPTOPSA SONY,HP HARİCİNDE DÜŞÜNMEYECEKSİN KARDEŞİM.... SONY YADA HP UNUTMA..! SUARALAR TAVSIYE EDEBILECEGIM SONY VAİO VAR 1700 DOLARA SATTIGIM GUNLERI BILIRIM DOLAR BAZINDA DÜŞÜŞTEN ÖTÜRÜ PİYASA FİYATI 999 EURO PARANADA UYGUN ;)

• quote:

Orjinalden alıntı: clubsjack

ya anlamıyorum sankı su acer da bir şeye benzıyor sureklı resmını koymussunuz yaa alla alla
    sız galıba saglam bır makıne gormedınız o kadar da sık bır makıne de deıl o Acer ıstersenız bır de toshiba qosmio ya bakın he nedersınız muhahahhaha ne o apışıp kaldınız

yukarıdaki o laptop dell değilmi?
    bide mause,klavyede harici
    abi çizilmez kullanın bişey olmuyo korkmayın yani

• quote:

Orjinalden alıntı: MiLLioN_DoLLar_BaBy

15 YILLIK BİLGİSAYARCIYIM EGER KONU LAPTOPSA SONY,HP HARİCİNDE DÜŞÜNMEYECEKSİN KARDEŞİM.... SONY YADA HP UNUTMA..! SUARALAR TAVSIYE EDEBILECEGIM SONY VAİO VAR 1700 DOLARA SATTIGIM GUNLERI BILIRIM DOLAR BAZINDA DÜŞÜŞTEN ÖTÜRÜ PİYASA FİYATI 999 EURO PARANADA UYGUN ;)

abi kou 1 yıllık adam alalı eskimiş makine sen hala tavsiye veriyon ço iyi ya

• böyle cahil insanlara yorum yaptiriyorlar ya.. ne diyeyim bilmiyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: tbt

acer almışşın iyi etmişsin asus ve toshibadan çok daha iyidir tabi asus üretici ama işte beceremiyo gerçi son modellerinde kasa işini yavaş yavaş düzeltiyorlar ama eyzır bence çok daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiLLioN_DoLLar_BaBy

15 YILLIK BİLGİSAYARCIYIM EGER KONU LAPTOPSA SONY,HP HARİCİNDE DÜŞÜNMEYECEKSİN KARDEŞİM.... SONY YADA HP UNUTMA..! SUARALAR TAVSIYE EDEBILECEGIM SONY VAİO VAR 1700 DOLARA SATTIGIM GUNLERI BILIRIM DOLAR BAZINDA DÜŞÜŞTEN ÖTÜRÜ PİYASA FİYATI 999 EURO PARANADA UYGUN ;)

tamamen sacmalamissin. ben bilgisayarci degilim ama toshiba laptoplarin hpden daha iyi oldugunu iddia ediyorum ve bircok kisi de oyle dusunuyor. ayrica farkinda misin bilmiyorum ama bu konu acilali yaklasik 1 yil olmus.

• quote:

MiLLioN_DoLLar_BaBy Tarih 28 Temmuz 2006; 14:56:28

Garantili konu hortlatilir!!
    bazilarinin bu forumda sikca uyguladigi bir taktik.
    sebepleri muhtelif olmakla beraber,hortlatmaya uygun konular ozellikle tercih ediliyor.
    En iyi laptop hangisi, su markami bu markami?
    Bilgi paylasim,oneri,tavsiye platformu donanimhaberde serseri mayin gibi dolasip reklam yapan bilincli yanlis yonlendirmelerde bulunan ve senelerin konularini hortlatanlara benden

• kardes yıl olmuş 2009 umarım almıssındır istedigin notebooku
  • arkadaşlar üretimle uğraştığım için kendimi yazma yükümlülüğünde hissettim.

Marka olan iyidir diye birşey yok markası alt sınıf olan birşey kötü olacak diye birşey yok tüm notebook markaları iyi bilgisayar yapabilir fakat müşteri ne istiyor kim en çok ne satıyor insanlar neyi alıyorsa onu yapıyorlar hepsi bu. yoksa sony den şaşma acer ezer hemşerim ötesi yok vs gibi şeylere takılmayın.

notebook iç bileşenleri (cpu ram anakart vb) zaten toplasanı dünyada 10 bilemedin 50 farklı fabrikada yapılıyor ve bu parçaları üreten makinelerin bilemedin 3 çeşidi var hepsi hepsinden yapabiliyor ama ne sipariş geliyorsa onu yapıyorlar

geriye büyük oranda fark koyan pil kalitesi kasa kalitesi sağlamlık fan sesi gibi bileşenler kalıyor siz bunların iyisini koydunuz mu müşşteri ufff amma da pahalı deyip kaçıyor kötüsünü koyup ucuz yaptınız mı maldan şikayet ediyor.buradaki esas sorun malzeme farkının ürün el değiştirdikçe üretici dağıtıcı yerel bayii satıcı son kullanıcı arasında o farkın katlana katlana gelmesidir.

ben hediyelik şeker fabrikasında çalışıyorum kent ülker vb fabrikalarda hangi makineden varsa bizde de aynısından var aynı malzemeleri biz de alabiliyoruz aynı kalitedi şekerleri biz de yapabiliyoruz ama müşteri gelip de bana 100000 ton dandik şeker yap abicim ucuz olsun diyince biz onu üretip adamın eline veriyoruz adam da onu götürüp satıyor.

sadece bunu bilin yeter yoksa notebook vb şeylerle ilgilenmiyorum. 2.si bu tip şeyler alırken gidin bilen bir tanıdığınıza sorun (ne bildiğini bilmeyen biri olmasın <bilen biri> olsun gidip internet kafede kasada oturan adama sormayın tanıdığın tanıdığı bilgisayar mühendisi oracle database administrator falan varsa onlara sorun) adama da yemek ısmarlayın hediyesini alın bilgisi bir işe yarasın o yemek parası inanın boşa gitmez...

alın size notebook alma rehberi.

• Konuyu bende hortlatacağım ama yazayım dedim.
    Bilgisayarları Hp,Toshiba,Acer gibi şirketler üretmiyor.Sadece kasayı tasarlıyor ve gerisi Quanta gibi kasa üreticelerine kalıyor.Zaten genellikle Quanta üretiyor.Parçaları filan yerine takıyor ve tüketiciye sunuyor
    Bana göre, kasa kalitesi pek fark etmiyor ama fan,tasarım vb. ögeler fark teşkil ediyor

• quote:

Orjinalden alıntı: aslanemre58

Konuyu bende hortlatacağım ama yazayım dedim.
    Bilgisayarları Hp,Toshiba,Acer gibi şirketler üretmiyor.Sadece kasayı tasarlıyor ve gerisi Quanta gibi kasa üreticelerine kalıyor.Zaten genellikle Quanta üretiyor.Parçaları filan yerine takıyor ve tüketiciye sunuyor
    Bana göre, kasa kalitesi pek fark etmiyor ama fan,tasarım vb. ögeler fark teşkil ediyor

Şahsen bu görüşe bende katılıyorum..HORT...
  • teknoloji geliştikce isteklerde değişiyor sanırım çünkü artık ısınma ve ekran kaliteside önemli bir unsur haline geldi bunlarıda araştırmalarım sonucunda sony firmasından daha iyi becerebilen yok. yani sony vaio diyorum ben... ve hort3
  • lenovo y630 serisi var hem 16" hemde 2kg harika bilgisayar bence tercihini lenovodan yana yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: linuxuzman

lenovo y630 serisi var hem 16" hemde 2kg harika bilgisayar bence tercihini lenovodan yana yap.

Eminim arkadaş almıştır laptopunu 4 sene önce :)
  • FW180E/H
    FW390JAS
    A305-S6903

Bunlar performans değerleri çok iyi olan cihazlar. Yada Outlet kullanırım dersen F55-G502

HADİ HAYIRLI OLSUN.
  • Müsadenizle kilit...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.