Şimdi Ara

en iyi motorlar? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabiki tartışmaya bile gerek yok MERCEDES-BENZ bu işin öncüsüdür hem benzin olarak hemde dizel olarak ondan üstün yok
  • KATILIYORUM MERCEDES C220 DİSEL MOTORU DİZELLERIN BABASI OLARAK BILINMEKTEDIR
    MERCEDESC220 VE 270DEKİ 2,2VE2,7 LİTRELIK MAKINELER AYNI HACIMDEKI MAKINELERDEN COK DAHA FAZLA TORQ URETIRLER 2,7LT MOTOR 400 NIVTON METRE TORQ URETIR DEVASA BIR GU BU
    AYRICA COMMONRAILY MOTOR TEKNOLOJISI ILE CALISMAKTADIR
    0403 MOTORLARININDA NEKADAR UZUN YOL YAPABILDIKLERINI SOYLEMEYE GEREK BILE YOK TUR MILYONLARCA KM YOL GIDER DAYANIKLILIKTA DİZEL İŞİNDE MERCEDES SU ARALAR VE UZUN ZAMANDIR LIDER KONUMDADIRBNCE
  • Benzinlide Japon arabaları,tabi Mercedes ve BMW de var. Dizelde ise Audi ve Nissan diyebilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: diesel_man

Benzinlide Japon arabaları,tabi Mercedes ve BMW de var. Dizelde ise Audi ve Nissan diyebilirim...

Doğru zaten audi ve nissanın benzinlileri çok dandik
  • quote:

Benzinlide Japon arabaları,tabi Mercedes ve BMW de var. Dizelde ise Audi ve Nissan diyebilirim...

HEM ADIN DISEL HEMDE MERCEDESI YOK SAYIYOSUN BU NASIL DISELCILIK KARDES ANLAMADIM DORUSU ADAMLAR ARABANIN ÖMRÜ BOYUNCA GARANTI VERIYOLAR
  • Mercedes'i yazmaya gerek görmedim çünkü hakkında yorum yapmaya gerek yok
    Sadece diğerleri tartışılır Çünkü hangi markanın hem dizel olup hem de spor modeli var başka???
  • quote:

Mercedes'i yazmaya gerek görmedim çünkü hakkında yorum yapmaya gerek yok
    Sadece diğerleri tartışılır Çünkü hangi markanın hem dizel olup hem de spor modeli var başka???

Kazlar yandı amaa burnuma pis kokular geliyor
  • En iyi motor bence Harley Davidson. Triumph ta çok iyi. Sonra Dogu Asyalilar gelir; Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki,... BMW R1150RT motorlari da çok güzel. Peugeot mobiletleri ve öbür scooterlar motorlu bisiklet tabi, onlari saymiyorum.

• benzinde japon otoları, dizelde mercedes i herkes biliyo zaten
  • Benzinlide Japon Japonda Mazda
  • dizelde bmw benzinlide honda
  • Dissel de Almanlar rakipsiz ama benzinde Japonlar,hemen aklıma Honda geliyor..
  • abd de honda accord kullanan biri honda'ya mektup yazmis.arabam 450 000 bin milde ve debrijay balatasi degismedi,yenisini alsam indirim yaparmisiniz diye.toyota camry de reklamlarinda 200 000 bin mile kadar sorunsuz araba sloganini kullanan tek firma.

bi de su var,6 ve 8 silindirli motorlar 4 lere gore cok daha uzun omurlu.
  • valla çok süper yaa 450.000 mil yani 720.000 km yapıyo acaba bi 450.000 mil daha gider mi
  • bence gider hacı
  • Tabii ki MerCeDeS Motorları
  • quote:

Orjinalden alıntı: special123456

quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

Evet arkadaşlar fiat commonraili de aştı artık intercoolerıda kullanmaya başladı. Kullanan bilir benzinli arabalara kafa tutuyor namussuz.

İntercooler olayı bitirmiştir arkadaşlar. Dizelde fiat bir numara. Bu, gün gibi ortada.

Biraz baktım teknik tablolar filan, piyasanın en verimli motoru. Üstelik 1240 cc. Tam 1300 değil. 90 beygir, 200 tork veriyor. Mazotu da yakmıyor kokluyor. Daha ne olsun. Daha iyisi şamda kayısı.

haklısın

• Dizelde ISUZU 'nun motorlar 1.500.000 km yi devirmiş daha motoru ellenmemiş bir sürü ISUZU var piyasada.Bunu herkes kabul ediyor. Dizelde ve benzinlide motor hacmi ne kadar büyürse ve motor ne kadar az devir çevirirse o kadar az yıpranır.

Benzinde ise GM ve Mercedes'in motorları.. Bildigim hala motoru açılmamış milyon km devirmiş 60-70 model Chevy ve Mersolar var..
  • Dizelde ISUZU 'nun motorlar 1.500.000 km yi devirmiş daha motoru ellenmemiş bir sürü ISUZU var piyasada.Bunu herkes kabul ediyor. Dizelde ve benzinlide motor hacmi ne kadar büyürse ve motor ne kadar az devir çevirirse o kadar az yıpranır.

Benzinde ise GM ve Mercedes'in motorları.. Bildigim hala motoru açılmamış milyon km devirmiş 60-70 model Chevy ve Mersolar var..
  • MAN 2,000,000KM GİDEBİLİYOR MOTORU MERCEDES 1,000,000YAPAMIYOR DİĞERLERİDE ÖYLE
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.