Şimdi Ara

EN İYİ MİD şampiyonu SİZCE hangisidir ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
14.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mesele karşıdaki heroya göre değişir.
  • zyra ile çok zevk alıyorum
  • gragas çok iyi bence karşıda range olunca biraz zorluyor ama ultiyle kuleye çekip çok rahat kill alıyorsun
  • Gragas , Cass , Morgana , Kassadin , Anivia
  • biraz önce 30 kişi ve 1v5 penta aldığımın da gazıyla Talon diyorum
  • Early Game = Swain
    Late Game = Swain
  • quote:

Orijinalden alıntı: YalnızcaKarakter

biraz önce 30 kişi ve 1v5 penta aldığımın da gazıyla Talon diyorum

Amaç:Penta attım yeni konu açarsam trollerler ama bütün forumun pro olduğumu bilmesini istiyorum şu mesajın bir yerlerine sıkıştırayım.
  • mordeee
  • kassadin tabikide özellikle le blanc gelirse tadından yenmez
  • Orianna ve Xerath. ikiside çok iyi farmer, ganklerden iyi kaçıyorlar, rakibi uzaktan haşlıyorlar. Orianna ve Xerath iken hiç lane kaybetmedim. ( ilk oynamam dışında ) Le'Blanc, Brand, Anivia, Kassadin, Ahri midin babaları geldi ama alamazlar. Uzaktan uzaktan vuruyorum kafalarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 20 Ağustos 2012; 18:32:19 >
  • LeBlanc başlarda çok zorlar.
  • cass morgana anivia bunlar hem midin hem team figtın babaları pardon analarıdır :D
  • Heimerdinger
  • swain tf de çok başarılı kennen de
  • morgana ve gragas favorim :)
  • VLAD bence
  • Vilad, Fizz, Yorick(midde süper oluyo) midde karsınıza gelirse kaçın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Orianna ve Xerath. ikiside çok iyi farmer, ganklerden iyi kaçıyorlar, rakibi uzaktan haşlıyorlar. Orianna ve Xerath iken hiç lane kaybetmedim. ( ilk oynamam dışında ) Le'Blanc, Brand, Anivia, Kassadin, Ahri midin babaları geldi ama alamazlar. Uzaktan uzaktan vuruyorum kafalarına

tamam sen orianna al ben kassadin alayım uzaktan kafama kafama vuracak mısın bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototrofinsan -- 20 Ağustos 2012; 19:58:51 >
  • En iyi mid champ yok birbirinin counteri champlar var. Tabi birde alıştığınız iyi kullandığınız herolar size avantaj sağlar elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Orianna ve Xerath. ikiside çok iyi farmer, ganklerden iyi kaçıyorlar, rakibi uzaktan haşlıyorlar. Orianna ve Xerath iken hiç lane kaybetmedim. ( ilk oynamam dışında ) Le'Blanc, Brand, Anivia, Kassadin, Ahri midin babaları geldi ama alamazlar. Uzaktan uzaktan vuruyorum kafalarına

Shen shen şişeler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.