Şimdi Ara

En iyi metal grubunu seçiyoruz [ANKET] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
4.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

En iyi metal grubunu seçiyoruz [ANKET]

(En Son Oy Tarihi: 11.1.2020)
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cCc Jimmy Page cCc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quantumfluctuations

rammstein'a oy verenlerin hepsi gerizekalı. açık ve net.

Herkesin bir müzik zevki vardır, saygı duymanız gerekir. Till Lindemann en iyi sese sahip solisttir bana göre.

Sizin açınızdan bakarsak Avenged Sevenfold'u seçenler neyini beğenmiş ben de onu anlamadım. Ama saygı duyuyorum yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxaaxx -- 2 Ağustos 2014; 1:59:17 >
  • Metallica ve Rammstein ilk üçte İlginç

• Rammstein
  • Saçma sapan hareketler yapmayın lütfen en iyi metal grubu diye birşey yok hangi şarkı hangi grup kimin ruhuna nekadar hitap ederse okadar iyidir amon amarthı bileniniz yok belki belkide sözlerini anlamıyorsunuz belkide riffleri içinize işlemiyor ama bana en iyisi gelen amon amarth ama birbaşkasına göre daha farklı bir grup olabilir. Sadece somut şeylerde en iyi seçilebilir mesela ''hangi grup en büyük'' veya en fazla gelir hangi grubun'' gibi ama ''en iyisi'' soyut bir kavramdır kişiden kişiye değişir oylama sonuçları olarakda poserların sayfayı ele geçirdiğini artık kabullenebiliriz...

• Testament yok, Coroner yok, Iced Earth yok, Overkill yok, 3 inches of blood yok.Yok oğlu yok...

Neyseki Death ve COB konmuş da oy verecek bir iki metal grubu var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Port Valdez -- 2 Ağustos 2014; 18:42:52 >
  • Annihilator olsaydı ona verirdim oyumu. Veya GWAR olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opeth yok İn Flames yok.

Bu adamların şarkıları özgündür ve o yazdığın grupların %80 i bu 2 grup gibi müzik yapamaz
  • helloween neredee
  • metallica dinleyicileri çoğu ergen malesef metallica gerçekten yetenekli ve dinlediğim bir grup fakat iron maiden süperdir ilk 2 albümü özellikle

metallicada ondan etkilenmiştir

bide black sabbatha oy vermemişler çoğu bilmez sabbatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 2 Ağustos 2014; 21:23:48 >
  • Tabi ki MetallicA
  • Metallica.

• MetaliqarizmA
  • Oy verin hakaret etmeyin
    Till Lindemann gibi solist gordunuz mu hic?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lill Tindemann

Oy verin hakaret etmeyin
    Till Lindemann gibi solist gordunuz mu hic?

Till'den daha iyilerini gördüm de senin gibi poserini görmedim.
  • JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    Haklisin :-*

• rammstein , avenged sevenfold , slipknot , soad bunlar değil en iyi , metal grupları bile değil
  • Aynen onlar metal grubu bile degil

• müzikten anlamıyorsun gerçekten.evet james ile jimmy page,eric clapton gibi insanları kıyaslamak olmaz çünkü page ve clapton efsanedir.dünyada toplasak pagein jamesten daha fazla hayran kitlesi vardır emin ol.yani şurada 100 milyon albüm satmış bir grubun solistiyle 300 milyondan fazla albüm satmış bir grubun gitaristi ve aynı zamanda prodüktörü olan bir kişiyi karşılaştırıyoruz sencede saçma değil mi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.