Şimdi Ara

En iyi metal grubunu seçiyoruz [ANKET] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

En iyi metal grubunu seçiyoruz [ANKET]

(En Son Oy Tarihi: 11.1.2020)
Giriş
    poser seni!

seattle konserinin yanına bile yaklaşamaz.

efsane konser. bana efsane konseri olmayan gruplarla gelme ok ?

jaymz reyizin mokunu yiyim ben

hadi kocum uza şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 29 Temmuz 2014; 20:58:28 >

• Absürd grup : Opeth. Müzik bilgine hayranım. Akşamları yeni eğlence kaynağım sensin artık.

Bu arada sürekli Opeth'le Rush'la filan tarzları farklı diyip AC DC'den bahsediyorsun. AC DC ile Metallica aynı türde müzik yapıyor çünkü. Helal dayı, çok kralsın AC DC çok sert gitar parçalıyorlar yeah long live heavy metal 666 satan. Tekrar müzik bilgine saygı duydum.
  • Tamam o zaman Black Sabbath ve Led Zeppelin diyorum. Bundan sonra ağzını her Metallica için açışında ağzının ortasına yapıştıracağım bu iki grubu. Anlaştık mı ?
    Ya da yok sen popülerliğe, fana filan bakıyorsun. Kim coolsa, kimin sevgilisi varsa daha iyi oluyordu senin için doğru. O zaman Justin Bieber ve One Direction kozumu kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

James Hetfield herkesi aşağıya indirir rahat ol.

/>
  • Farkındayım. James hakkında konuşurken ılık ılık rüzgarlar esiyor bu yana doğru.
  • Ooo içki içiyor sert çocuk. Ingilizcen de yakıyor çok coolsun. Whiskey In The Jar kanki.
  • 23 Yaşında değil misin ? Yaşımın senden büyük olduğunu ve seninle " billur " geçtiğim gerçeğini yüzüne vurmak istemiyorum.
    99'da PC kullanmak ne ara marifet oldu.
  • Metallica beyler.

Adamlar bi canlılık katıyor falan. Jaymz is God

Donun olayım osura osura parçala beni Jaymz
  • Burası da 30 sayfayı bulur yakında Metallica kavgasından

Oyum tabiki Maiden'a. UP THE IRONS

Edit: Manowar ve Priest'i toplayınca bir A7X etmeyen ankete sebep olan zihniyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul of a lion -- 29 Temmuz 2014; 22:27:37 >
  • Türe göre değişir ama şu listede Metallica ezici bir üstünlüğe sahip benim gözümde bi kere vokalin sesi iyi değilse olmuyor abi

Metallica Rammstein Slayer Slipknot Death Children of Bodom Amon Amarth Bu grupları da dinliyorum Slipknot özel ilgi alanım ama Iron maiden birinci olmasın diye metallica'ya verdim

• Manowar manowar diye bagiranlar niye 2 oy aldi o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul of a lion

Burası da 30 sayfayı bulur yakında Metallica kavgasından

Niye dostum, artık metal bu. Of çok sert çok karizmalar.

• Iron Maiden metal tarihinin en özel grubudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lill Tindemann

Manowar manowar diye bagiranlar niye 2 oy aldi o zaman

Priest de 3 oy aldı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoi.

quote:

Orijinalden alıntı: soul of a lion

Burası da 30 sayfayı bulur yakında Metallica kavgasından

Niye dostum, artık metal bu. Of çok sert çok karizmalar.

Misfits kemer tokası ✓
    Guns 'N Roses tişörtü ✓
    Jimmy Page pozu ✓
    Müziğe saygı ×

• Liste çok kötü dream theater bile yok eluveitie gitti oyum

• @stxanger
    Pc sadece evde kullanılmıyor güzelim. O zamanlarda internet kafede yatar kalkardık. Neyse geç bunları. Metallica'ya hayatını adamana da alıştık. Bir de hayatın boyunca ne Metallica'nın ne de başka birinin bu nedenle seni takmayacağını bilsen de boş işler peşinde koşturmasan iyi adamsın aslında.

Gelelim öteki mesajına.
    Şimdi canımın içi, neden Opeth'e taktın bu kadar ? Gel kendi kulvarında karşılaştıralım grupları. 3 Döneme ayırıyorum tarz değişikliklerinden dolayı.
    Metallica'nın ilk dönemini Thrash olarak alıyorum. Yani burada yorum yapmama gerek yok sanırım, kat kat daha iyi Thrash yapan adamlar var. Buna da karşı çıkarsan yak kendini zaten.
    İkinci dönemini Heavy Metal olarak alıyoruz. Burada da babalar var. Iron Maiden, Black Sabbath, Judas Priest genel olarak bakarsak Metallica'yı yiyor.
    Üçüncü döneme girmiyorum. Fiyasko. Atlayalım burayı.

Tarzları kenara bırakıp sırf müzikal anlamda, enstrümanların kullanımına vs. bakarsak akıllara direkt Tool, Dream Theater, Rush filan geliyor. Zaten grup üyeleri bireysel anlamda çok süper dahi adamlar değiller.
    Canlı performanslarına bakarsak, Metallica'yı 2008-2010'da canlı izlemiş biri olarak söylüyorum, Metallica'dan daha üstün gruplar gördüm. Metallica da harikaydı, özellikle 2008'deki atmosfer çok özeldi benim için. Ama objektif bakarsak daha iyi gruplar var canlı performans konusunda. Saymaya gerek duymuyorum.

Şimdi şöyle bir bakarsak Metallica'dan her alanda üstün olan grup var. Şimdi sen gelip bu adamlar 7 cihanın en iyi grubu, bunlardan iyi çıkmaz, James Led Zeppelin'i de Black Sabbath'ı da tokatlar dersen olmaz böyle bu.
    Çıkıyorsun bir mesajında diyorsun ki, " bu adamları dinleyince çok başka şeyler hissediyorum benim için çok özel anlayamazsınız siz ". Peki kardeşim olabilir eyvallah. Buna zaten kimse bir şey diyemez, istersen Hakkı Bulut dinlerken kendinden geç. Ama gelip Lars coolluğuyla döver, Metallica'dan daha iyisi çıkmaz, Black Sabbath'ı da Led Zeppelin'i de şamarlar, ötekilerin efsane konseri yok deme bana.

Opeth olayı nerden çıktı haberim yok bu arada. Tarja dedi galiba öteki konuda. Gereksiz bir kıyaslama olmuş. Opeth Metallica ile kıyaslanamaz. Mikael'in kendisi de diyor zaten " we’re just a fart in the wind compared to Metallica ". Ama burada bu sözü ne anlamda dediğine bakmak lazım. Metallica efsane bir grup. Metal müzikte sarsılmaz bir yeri var. Hayran kitlesi ve bıraktıkları izler bakımından Metallica'dan çok daha gerideler. Bu konuda Metallica'yla rakip olmaları bile pek mümkün değil. Ama yaptıkları müziğin kalitesi bakımından Metallica'dan aşağı kalır yanları yok. Müziklerinin herkese hitap etmemesi çıtır çerez grup oldukları anlamına gelmez.

@soul of a lion
    Misfits tokasını yeni gördüm. Hocam ama bak bunlarda bu huy var. Geçen rastgeldim Youtube'da dolanırken, Bullet For My Valentine diye bir nane var, konserlerinde solist Metallica gitarist Pantera tişörtü giymiş kocaman kocaman logolu. Triplere baksan en baba metalciler bunlar.

• Balıd for may valentinden bi nane olmaz

• Metallica yeniyo beyler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.