Şimdi Ara

En iyi media player?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar winamp 5.54 kullanıyordum ama bugün windows media player ile müzik dinlediğimde sanki ses daha iyiymiş gibi geldi.En ii müzik hangi playerde dinlenir.Önerisi olan warmı

• Winamp, Winamp+Enhancer, Winamp İzotope Ozone, Foobar2000, Jet Audio, Media Player 11, Media Player 11+SRS Circle Sorround 2, Mymp3Pro, Aimp2 programlarının hepsini kur, tek bir şarkıyı hepsinde tek tek test et.

Ben genelde rock dinlediğim için ve elektro gitar sesi benim için önemli olduğu için Media Player 11'in bu sesleri diğerlerine göre daha iyi verdiğini bugün keşfettim ve şimdilik bunu kullanıyorum.
  • musikcube

bunu da dene memnun kalabilirsin

ben winamp kullanıyorum ama bu da kullanışlıdır
  • arkadaslar WMP 12 cikmis; onu deneyeniniz varmi? v11 den farki nedir? yani ne gibi yenilikler getiriyor?
  • Jetaudio Plus sürümünü dene. ayarlarını yap. menülerde biraz kurcalarsan öğrenirsin.
    32bit i mutlaka seç.
    flat ayarlar da bile çoğu player ın özelleştirilmiş halinden daha iyi ses verir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinardicli

arkadaslar WMP 12 cikmis; onu deneyeniniz varmi? v11 den farki nedir? yani ne gibi yenilikler getiriyor?

Yalan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Let Down

Jetaudio Plus sürümünü dene. ayarlarını yap. menülerde biraz kurcalarsan öğrenirsin.
    32bit i mutlaka seç.
    flat ayarlar da bile çoğu player ın özelleştirilmiş halinden daha iyi ses verir.

Jet Audio tabii ki
  • hangisi olursa olsun yeterki dfx olsun
  • arkadaşım emin misin windows media player 12 nin çıktığından?
  • Media Player 11 Forever
  • ben media player 11 ile dinliyorum.mutluyum...
  • JetAudio kullanıyorum. Gayet de başarılı bence.
  • WMP 12 beta çıkmış galiba
  • VLC özellikle divx ve garip formattaki videolar için
  • quote:

Orjinalden alıntı: Let Down

Jetaudio Plus sürümünü dene. ayarlarını yap. menülerde biraz kurcalarsan öğrenirsin.
    32bit i mutlaka seç.

indirdim güzelmiş,yalnız online radyoları çalamadı sizde çalıyormu?
  • WMP
  • WMP 11. Ses kalitesi konusunda daha iyisi yok. Buna jetAudio da dahil. İşlevsellik için konuşmuyorum. Sadece ses kalitesi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bugsymaloone

WMP 11. Ses kalitesi konusunda daha iyisi yok. Buna jetAudio da dahil. İşlevsellik için konuşmuyorum. Sadece ses kalitesi.

bence de...DFX ile de desteklendiğinde ise mükemmel oluyor...

bir de, WinDVD 8, hiç eklentisiz bile mükemmel sesler veriyor (tabi ayarını doğru yapabildiğinizde)
  • Media Player'ı kapatınca playlistin silinmesi kötü bişey. bidahaki açışında bomboş liste gelio
  • arkadaşım ismini duymamış olabilirsin ama GOM PLAYER'ı ben tercih ediyorum media playerın çalamadığı sesili videoları çalabiliyo onu trecşh et bence iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.