Şimdi Ara

En iyi mage! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    KO bıraktım bu oyun guzeldır ınsallah
  • Emin ol pişman olmazsın! Ben de uzun bi süre KO oynadım ama bunla kıyaslanamaz bile!
  • ben bundan 2 sene once ko oynuyordum sonra bu oyunla tanıstım ozamanlar c2 yeni bitmis c3 e basladık sonra bir sey oldu c3u cozmeden c4 cıktı sonra oyundan koptum geri dondum falan derken c5 cıktı ama emin ol birde kale kusatmalarını falan gordukten sonra koda neymis diyceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Majere

Emin ol pişman olmazsın! Ben de uzun bi süre KO oynadım ama bunla kıyaslanamaz bile!

Hay eline diline saglık

kotalı olmasına ragmen ındırıyom bu oyunu

c3 ındırıyodum 600mb falan ındırdım
    sonra c4 dedıler sıldım c3 sımdı c4 ındırıyorum.

Burdakı mage claslarını okudum mage olarak baslıcam sanıırım.
  • Ayıpsın! Herhangi bir sorunun olduğunda pm at ya da forumdan sor yeter elimden geldiğince!
  • sagol

http://www.l2extreme.com/
    burası baslangıc ıcın ıyımı?
  • süper! Tam yeri!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Majere

Şimdi şöyle! Sen önce elf mystic seçiceksin! Ondan sonra class seçiminde elf spellsinger olacaksın! 2 kere class seçimi oluyo! Birincisi lvl 20ye geldiğinde bir quest yaparak Elven wizard olacaksın sonra lvl 40da başka bir questle spellsinger olacaksın! Ama high rate serverlarda gm shoplara giderek quest yapmadan quest itemlarını satın alarak class atlayabilirsin! Mesela l2extreme de hardin academyde bulabilirsin quest itemlarını! Hadi kolay gelsin! SPS = spellsinger

bu bılgı ıyı oldu
  • her yerde basla istersen sorun olmaz girer yardım ederiz yani sen once baslangıc adımını at at bana pm geliyim gerci majerede simdi benim oynadıgım yere gelcek ama geride done bilir sende gel istersenbildigim kadarıyla elimden geldigince yardım ederim
  • Ewt nightmarede başladık ama titanda da arada takiliriz zaten olaylari farklı!
  • ya ben hala hero olmnayı bulamadım kafayı yicem topic acam diyorum simdi millet sovecek
  • yaw bu konu çok uzadı ve konusundan çıktı ama dark hangi server de ????????????? :D
  • Nightmare!de ben de ordayım şu anda! Olsun mage açtık orda devam ediyoruz mage olayına! 2 saatte de lvl 78 olunmaz ki! Olduk işte! Bu arada sana bi ipucu dark! Aden'de Dark Master var önce ona gidip noblesse alıyosun sonra hero oluyosun!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.