Şimdi Ara

En iyi mage! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda yenilerden sayilirim ama 2 gündür elf mage (spelsinger) ile oynuyorum, sana sadece sunu soyliyebilirim gerisine sen karar verirsin artık.
    1 pvp yaparken uzaktan yuksuk damege vurmak mı istiyosun var
    2 pvp yaparken adam nefes aldırmamak mı istiyosun var (skilleri hizli hatta belki o hiza sen bile yetisemezsin buf alinca bir hizlaniyo ben yetisemiyorum mesala hizina)
    3 pvp yaparken kaciyosun ayan tasa takıldı veya lag oldu durdun eleman sana yaklasti seri seri yakından vurmanmı gerekiyo var
    4 sadece pvp olarak dusunme mesale birine uyuzmu oluyosun ama adam senden guclu, ogle anlar gelirki mesala bana geldi eleman giranda buf aldi 50kk dan :D takip ettim giran cıkısında buna bir cancel attım hemen kactim :D kacarkende oyundan ciktim :D
    5 kalkan kullanma bence elf mage acarsan zaten canin az Oyunda ciritik atak yapam staflar al tam elf mageye uygun super damege alirsin
    6 Elf mage acmaya karar verirsen kullandigin esyalarin en paglisini al en pagli vede hafif olani, hafif armor ve silah alirsan farki gorursun

• kardes sen itemleri yaz ben alıyım insan mage var 78 iste olmadı elfde kasarım
  • yaw kardeşim sps aşırı seri skillllerde aynı şekilde necro da cancel felan yok ama çok adamı bitirecek skilll var

• 2 gundur adam gibi server bulamadım oyuna giremedigimden isimleri yazamıyorum ama ben su yontemle aldım sende aynı yontemi deniyebilirsin,
    1- Elbise alırken 2 secenegin var, 1 ya 2 parcada alacaksın yada tek parca, ben sogle yaptım tek parcanın p defansına baktım bide agırlıgına, sonra 2 parca olanın p defans vede agarlıgını topladım baktımki tek parcadan agır ama defans az, ozaman paglı maglı demedim hemen tek parca olanı aldım, tüm grageler icin bu yöntemle elbise aldım
    2- Silah alırken ilk kalkanla birlikte tek elle tutulan seri silah (oda bana gore yüksek damege icin agırlıgı az olan kitap seklindeki silahlar) bir sonraki grade de cift elle tutulan silah aldım atak hızı normal ama silahın ayrıntısına baktım max m.atak crital atak matak yazıyo bide sunu deniyeyim dedim, farkı cok, cift elle tutulan staf al, agırlıgı dusuk m atak yuksek olsun.Yanlıslıkla patak alma goz asınalıgı insan patak kısmına bakabiliyo :D m.atak yüksek hafif staf (cift elle tutulan)
    3-jewellerin en paglısını al genelde agırlıkları aynı onların, (ama benimde bilmedigim bir durum var onu bilen yazsın, bana jewellerde clasa gore degisiyomus gibi geldi ama benim ingilizce zayıf ondan isin icinden cıkamadım vede en fazla defans verenleri aldım).
    4-Kalkan yine aynı en paglısı, bak dikkat et mesela kalkan paglandıkca agırlık dusuyo vede bu bence cok onemli...
    5-eldiven vede ayakkabı bu kısımda isin puf noktası hani ilk tek parca olan elbise almıstıkya iste orda bazen yazar sana derki arkadas beni aldın git benim eldivenimi vede ayakkabımıda al (ufak bir püf nokta sana, yanlıslıkla uzun cizme yada kısa alma tek parca aldıgın elbise senden hangisini almanı istiyosa onu al yoksa sana verecegi degerleri vermez.Nedir ektra verecegi degerler, matak, max hp, max mp gibi...elbise vede ayakkabıyı yanlıs alırsan bunları sana vermez) der sende gider onu alırsan tam olur :D

Son olarak sunu sogliyim adam gibi server bulursam human mageyede bakıcam, ama zannetmiyorum elf mageden iyi olsun, elflerin zaten bir magesi var gibi oda olmasa o ırkı al bir kenara koy ozaman...(kinght bufcu olmayanı kasmadım henuz onu ayrı tutuyorum)

• Ben de sps diyorum arkadaşlar! En azından seri olur ve yorukefenin dediği gibi elflerde bi mage var yoksa elfleri at bi kenara! Adam hem seri hem güçlü! Olmadı vurkaç yap cancel diyosun süper bişey bence de! Sps diyelim necroyu da yabana atmadan tabiki! Tekrar söylüyorum OL sempatik gelmiyo! :p
  • hersey oynayan kiside bitiyor ben spellhowler ,spellsinger,overlord, kastim bunlardan spellsingeri hiç begenmedim begenmememin sebebi ise drain inin olmamasidir
    sh ve ol tam anlamiyla harikadir
    devamli yaninda heal pot tasimak deli ediyordu
    sh ve ol de heal pota gerek yok gibi bisey cok az miktarda asisaniz bile yeter size
  • Drain dediğin olay eğer Shillien knight'ın Draini gibiyse bence o kadar da mühim bir hadise değil! Tabi bu büyü bahsettiğimiz mage classlarda daha hızlı ve daha güçlü bi etkiye sahipse bilemiycem!
  • beyler gercekten is oyuncuda bitiyor yani sahsen karsıma 600m.defle cıkın 2kere vuruyorum +26 inf var elimde valakanın kolyesi falan super birsi bu mage bir tek serverda bir adam war onu kesemedim adam cancel yemiyor sleep yeniyor yemiyor adam paso cp poi cekiyor cozmemlazım ben o adamı her gordugunde beni kesiyor birde mageye dyeları nasıl kulancaz onu bilmiyorum
  • Bence mage'a int + str - bi dye yapman lazım ama Tam olarak öyle bi dye var mı bilmiyorum! Zaten str magede bi işe yaramıyo! Dmg koyarsın!
  • drain = tam anlamini bilmiyorum ama su sekilde bir acıklama yapabilirim sana
    karsindakine hem vrus yapiyorsun hemde ondan bir imktar hp yi kendine cekibiliyorsun sh de hem canli yaratiklardan hemde ölmüş yaratiklardan hp cekmey saglayan skiller var o yuzden sh den saşmam

+int -str seklinde bir dye yok olsaydi tüm mageler kullanirdi
  • Tamam SK'nın draini de öyle bişey bama high rate serverda heal pot. kullanmak daha kolay geliyo! Gerçi sk'da bi de o işi otomatik yapan bi cubic var ama öyle bişey olsaydı sh skilleri üzerine süper olurdu sanırım!
  • sk daki drain ile sh ve ol dekileri kıyaslama derim
    bende evu serverinde 78 lvl overlord vardi en asagi 1k hp cekiyordu bana
    dragon serverindede 75 lvl sk vardi 150-300 hp cekiyordum
  • Ben de onu diyodum! Arada öyle bir fark varsa dediğin gibi gerçekten iyi bir özellik! SK'da çok az bi hp çekebiliyosun!
  • Eee! ne olalim yani yeni baslıcazda
  • Mage olacaksan SPS ile başla OL yada Necro zorlayabilir yeni başlayacaksan! Hem sps iyi bi class bence!
  • karekter açarken ordada sps olarakmı yazıyor
    sps acılımı nedır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorlubey -- 17 Eylül 2006; 21:10:51 >
  • www.lineage2.com

Buda classlara bakmak icin tam link<<<Tıkla

Bu tum classları incele derim char acmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RwN -- 17 Eylül 2006; 21:15:03 >
  • Şimdi şöyle! Sen önce elf mystic seçiceksin! Ondan sonra class seçiminde elf spellsinger olacaksın! 2 kere class seçimi oluyo! Birincisi lvl 20ye geldiğinde bir quest yaparak Elven wizard olacaksın sonra lvl 40da başka bir questle spellsinger olacaksın! Ama high rate serverlarda gm shoplara giderek quest yapmadan quest itemlarını satın alarak class atlayabilirsin! Mesela l2extreme de hardin academyde bulabilirsin quest itemlarını! Hadi kolay gelsin! SPS = spellsinger
  • birde bagzi serverlarda pust catlervar(pust kediler ) Event falan yazar tepesinden hic bir sey yapmadan onlara git sec cllassı bagzisi para alır bagzısı almaz bagzi serverlarda oyle
  • Hadi ya o da güzelmiş! Ben onu bilmiodum!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.