Şimdi Ara

En iyi mage!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 28
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Majere (28 mesaj) RwN (17 mesaj) MrAwesome (14 mesaj) zorlubey (6 mesaj) Time2Die (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    974 Mesaj
    yaw tabikki low rate her zaman zevklidir fekat ammma ve lakin oyunda pwpden hoşlaşan insanlarda var çatara çutara herkese bam güm girişmeyi seven ve alışkanlık haline getrirenler var bunu low ratede deneyincce (şahsen bizzat kendim denedim ve gördüm) çok değişik sonuçlar doğuruyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bak ya sps de çok fazla geliyo phigh rate serverda pvp olluyo o zaman sps mi yane! allahım ya sps hızlı overlord necro babalar falan! Aklım karıştı herşeye rağmen!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    yaw sen high rate bir servere gir necro aç overlord aç sps aç aç ta aç bak hangisi oşuna giderse onla oyna spellhowler bilem aç yane mage charm iyidir ama kullanmasını bildikten sonra
    |
    |
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    amma uzamış konu he miharbi'nin araştırmasına göre seç işte bi tanen çok iyi bi araştırma
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    455 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ona da baktım ama miharbi classtan çok race üzerine netlik getirmiş olaya! Yine de tebrik ederim iyi bi irdeleme yapmış!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu ne şimdi!Yani tepkiyi anlayamadım iyi kötü saçma vs? :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    keyifle seyrediyom sizi :D :D içiimden geldi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    sizden kastın kendini dışarıdan izlemek galiba mesajların yarısı sana ait. majere sana katılıyorum arkadaşın ifade sorunu olsa gerek!!!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    bişeyler diyon ama ben orda miharbinin anlatıığını bilmediğim için öyle bir simge koyam dedim yani ok?
    |
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj
    Arkadasin biri pvp serverinda dene demis ama pvp serverinda hangi charin ne oldugu belli olmuyo, ben denedim cunku..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    Sorcerer
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    baba charmın mantığını kavrarsın en azından
    |
    |
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: muhammedgunay

sizden kastın kendini dışarıdan izlemek galiba mesajların yarısı sana ait. majere sana katılıyorum arkadaşın ifade sorunu olsa gerek!!!

bence ifade sorunu sende var yazılarından belli oluyor adam orda kucuk bir geyik yaptı diye elestirmeye hakkın yok monoton yazmak zorunda degil herkes araya birada muhabbet katmalı ve hic kimse bu sekilde kucuk dusurmeye calısma cok dikkat cekiyorsun yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RwN -- 13 Eylül 2006; 1:44:48 >
    |
    |
  • Teğmen
    177 Mesaj
    Walla overlord kullanmasını bildin mi zor yenilirsin dün pvp event te lvl 65 overlord lvl 72 speelhower ı resmen ezdi bi büyü attı spellhower ın büyü yapması gitti :D hehe ama kullanmasını bilmek lazım tabe
    |
    |
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    ben mageyi oldum olası sevemedim neden acabaİAdamlar tipten kaybediyor tipik delikanlı turk erkeyi gozune gozune vuracan oyle uzaktan kancık karılar tas atarya onlar gibi ne oyle delikanlı olun(ciddiye almayın)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    ben adamları tiye almak gibi bi niyetim yoq yane ben ssadece hangi mageyi nasıl kullanıcağını özelliklerini en kolay yolla nasıl anlayacağını anlattım ama kırdıysam çok sory
    |
    |
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    ne bagırıyon kucucuk coguga altı ustu iki kel..ime uuuuggg :..( bir sey yazdık
    Ben iyinede delikanlı classı derim baska bir seydemembabayigit olan kazansın ben oyumu jediye veriyom
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.