Şimdi Ara

En İyi Lastik Hangisi & Aldığım Lastik Nasıldır ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
54.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastcare

En iyi lastik yoktur, beklentiye uyan en iyi lastik vardır. Her beklentiye göre farklı lastik markası en iyidir.

• Arkadaşlar Continental Eco Contact 5 isimli yeni nesil ultra düşük yuvarlanma
    dirençli bir lastik çıkmış deneyen var mı aranızda . Yeni Nesil bir lastik .Continental
    web sitesine yeni ekledi bu lastiği
  • Eco Contact 5 deneyimlerinizi yazmanızı rica ediyorum.
  • Bu lastik Michelin Energy Saver lara karşılık olarak çıktı.
  • pilot2 kullanıyorum gayet yeterli geliyor benim 206 dizele
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulToyota

Arkadaşlar Continental Eco Contact 5 isimli yeni nesil ultra düşük yuvarlanma
    dirençli bir lastik çıkmış deneyen var mı aranızda . Yeni Nesil bir lastik .Continental
    web sitesine yeni ekledi bu lastiği

ben de merak ediyorum şahsen.. kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlerse çok memnun olacağım
    selamlar
  • 2006 model megane 2 sedan araca su an ne onerılır......
  • up........
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1047

Bildiğim Kadarıyla çin malı ama performansı mükemmel

hayır... YOKOHAMA 1914 ten bu yana lastik üreten bir JAPON FİRMASIDIR...
  • 2008 ford focus aracıma 195 65 R15 lastik almayı düşünüyorum. aracımda aynı ebatlarda goodyear ultragrip 8 var. ama artık yazlıklara geçmem lazım. muğla da yaşıyorum. yani yaz sıcaklığının oldukça fazla olduğu bir yer. kışın aksaraya gidiş geliş için kışlıkları kullanıyorum. ayrıca yaşadığım yerde de arada bir kar yağıyor, buzlanma yaşanıyor. kışlıklardan çok memnunum. karda ve buzda yol tutuşu oldukça iyi. michelin yumuşak sanki ama burada yollarda çalışma var ve 1,5 yıl sürecek. bu yüzden yine good year düşünüyorum. bana yaz için ne tavsiye edersiniz?
  • arkadaslar su an en ıyı lastık olarak dusundugum sesızlık on planda tuttugum ıcın nokıan aldım ....

En İyi Lastik Hangisi & Aldığım Lastik Nasıldır ?

lastıklerı takan ustamız....artı donanım haber uyesı yaptım sorularınızı ona sorabılırsınız....)

• quote:

Orijinalden alıntı: eersoy09

2008 ford focus aracıma 195 65 R15 lastik almayı düşünüyorum. aracımda aynı ebatlarda goodyear ultragrip 8 var. ama artık yazlıklara geçmem lazım. muğla da yaşıyorum. yani yaz sıcaklığının oldukça fazla olduğu bir yer. kışın aksaraya gidiş geliş için kışlıkları kullanıyorum. ayrıca yaşadığım yerde de arada bir kar yağıyor, buzlanma yaşanıyor. kışlıklardan çok memnunum. karda ve buzda yol tutuşu oldukça iyi. michelin yumuşak sanki ama burada yollarda çalışma var ve 1,5 yıl sürecek. bu yüzden yine good year düşünüyorum. bana yaz için ne tavsiye edersiniz?

160 tl 7 taksıt ıle nokıan al almadan once forumu bır arastır on numara oldugunu anlıyacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

Selamlar Tekrar ,

1 Ay evvel lastiklerimin bittiğini öğrenip yeni lastik almıştım ama araştırmak yeni kısmet oldu hem kendi lastiğimin nasıl olduğunu sormak istedim hemde Türkiye de ki en iyi lastiği öğrenmek istedim. Ayrı Ayrı iki konu yani .

İlk olarak ben kendime Servisimin önerdiği Michelin Pilot Sport 17" aldım 4x adet. Arkadaşım çok iyi bir lastik dedi birde foruma sorayım dedim.

Bir Diğer konu ise "Türkiye'nin En İyi Lastik Markası" Nedir ? Sizce. Türkiye'nin derken Türkiye de satılan , bulunabilen vs.

Teşekkürler Şimdiden ..

Araç nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

arkadaslar su an en ıyı lastık olarak dusundugum sesızlık on planda tuttugum ıcın nokıan aldım ....

lastıklerı takan ustamız....artı donanım haber uyesı yaptım sorularınızı ona sorabılırsınız....)

Usta DH"li olmus. Ehehehehehe:)

Not: lastikleriniz hayirli ugurlu olsun, gule gule kullanin insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FormulaX Store -- 17 Mart 2012; 3:52:33 >

• cok tesekkur ederim dostum...))
  • quote:

Orijinalden alıntı: GingerMan

quote:

Orijinalden alıntı: fastcare

En iyi lastik yoktur, beklentiye uyan en iyi lastik vardır. Her beklentiye göre farklı lastik markası en iyidir.

• Selam arkadaşlar, 2012 model polo ma yeni jant alacağımdan lastiklerimi değiştirmem gerekio 205*45*146 michelin fiyatı 1300 tl civarı aynı ebat toyo tries 800 tl civarında sizce aradaki farkı hakedermi toyo lastik kullanan birileri varmı şimdiden teşekkürler
  • Ben Petlas tavsiye ederim.En iyi olmayabilir ama fiyatın üstünde olduğu kesin.
  • Bildiğim Kadarıyla Michelin En İyi Sayılan Bir Marka Ama Yumuşak Lastik Biraz Daha Uzun Ömürlü Ve Zor Aşınıyor. !!!

Ama Ağır Ticaride Ne Kadar Sağlam Olur Bilemem..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.