Şimdi Ara

En iyi küçük araba hangisi sizce? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
19.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cuore - Thrifty, 3K, Düz Vites, ABS 18.470 YTL 3.480 YTL 14.990 YTL
    Cuore - Low Grade, Düz Vites, Klimalı, ABS 21.990 YTL 3.000 YTL 18.990 YTL
    Cuore - Low Grade, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 22.990 YTL 3.000 YTL 19.990 YTL

http://www.daihatsu.com.tr/cuore.asp

quote:

Orjinalden alıntı: trapezoid

quote:

Orjinalden alıntı: lervolerto

Cuore 989cc 59hP 740kg

Cuore - Low Grade, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 18.990YTL

en az yakıt tuketen benzınlı aracı su an turkıyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 19 Temmuz 2006; 15:32:22 >

• +1

quote:

Orjinalden alıntı: special123456

Bu küçük sınıfların ikinci eli ölü. İkinci el alırsanız çok ucuza mal olur. Ama yine de ben bir üst sınıf tavsiye ederim. En azından kullanım güvenliği açısından.

Polo, jazz, corsa hatta clio.

Clio'nun 1.4 16v leri gayet iyi. Yakıtıda az yakar. Diğerlerine göre de fiyatı düşük. 2002-2003 modelleri 14-15 bin ytl civarında
  • BENDE PANDA DİORUM PEK FAZLA DIŞ GÖRÜNTÜ GÜZEL DİİİL AMA BU GÜNDE İNCELEDİM ÇOK GÜZEL GELDİ BANA EKONOMİ KOKUYODU
  • Klübümüzü (imzama tıklayarak) ziyaret edersen daha detaylı fikir edinebilirsin. En uygun fiyata en iyi donanım, performans ve ekonomiyi bulabilirsin.
  • mini cooper
  • hiç durma eğer paran varsa git 0 getz al dizel yok benzinli istiyorum diosan fazla kaçar bence benzin parası diğer arabalara göre yada 2. el çok temiz 2005 model getz bulabilirsin ben çok araştırdım alırken çokta memnunum sunroof 4 airbag abs mp3 player klima herşey var fiyat biraz yüksek tabi ama 2. elde ucuzunu bulursun hemde piyasadakilerin çoğunun km si ggerçekten az temiz arabalar saygılar kazasız belasız sürüşler
  • Değişik gelecek bir görüş çoğu arabacıya:

Ford KA diyorum.

Küçük arabaar içerisinde fiyat / fayda analizi olarak en uygunu bence. 8-9 milyar gibi bir ikinci el alıp 1 milyar da bir masraf yaparak kullanabileceğiniz bir Ford KA bulabilirsiniz.

Tipa'ların bile 10 milyar üstü satıldığı küçük araba piyasasında KA'lar neden yer bulabilmiş değil anlamadım ama ucuz fiyat olarak iyi.

Ne Dersiniz?
  • POLO derim ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onboardx

POLO derim ben.

AYNEN POLO
  • 2004 fabiada bakabilirsin. 2.elleri çok uygun...hemde taş gibi araba..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.