Şimdi Ara

En iyi kokpite sahip araçlar | Ankete katılın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 28.5.2021)
Giriş
  • Geçmişten bugüne birbirinden farklı ve göze hitap eden dashboardlardan geçtik. Size en iyi hitap edeni seçin ve anketimize katılın. Konuyu öne çıkarırsanız daha çok kişinin katılmasını sağlarsınız. (Birden fazla seçim aktiftir.)

RENAULT BACCARA

OPEL CORSA

NISSAN CUE-X

RENAULT MANAGER

ASTON MARTIN LAGONDA

FIAT MULTIPLA

OPEL OMEGA

FORD TAUNUS

FIAT TEMPRA

FIAT UNO TURBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-57554940B -- 27 Mart 2020; 9:20:30 >

• Tempra çağının ötesinde bir araba yazarken teknik değil duygusal yazacağım 90’lı yıllarda çocuk olmuş herkesin hayatında bir iz bırakmıştır tempra. İlk kullandığınız araçtır belki, göstergelerden yarıştırdığımız arabalar arasında elektronik olduğu için ortaya kattığı gizemden değerlidir belki orasını bilemem.
    Ama forumda ki mühendis arkadaşlar iyi bilir ki orta sınıfta sahip olduğu sürtünme katsayısından dolayı bir integral hesabından daha fazlasıdır kaportası

Forumda ki doktor arkadaşların dr plakalar yaygınlaştığında ilk sahip olduğu arabalardır

Forumda ki solcu kardeşlerim için ecevitin mavi temprasıdır, sağcı kardeşlerim alınmasınlar her dönemde her mercedes onların.

Dünyayla aynı anda ilk kez satışı yapılan arabadır kendisi. Eskiler bilir kmsi sıfırlanmış bmw ler sıfır km olarak satılırdı bu ülkede.
  • lütfen konuyu öne çıkaralım ilk anketim ve herkesin katılmasını istiyorum. anketlerin devamını sağlayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tempra geleceği görmüş şuan göstergeler ve multimedia birleşik tasarımlar yeni yeni çıkıyo :D
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    evet yenilikçi arabalarin çoğunda yeni yeni cikan ozellikler, bi zamanlar temprada mevcuttu. gece sürüşü mükemmel oluyor. sahibi olduğum icin oradan biliyorum

• En iyi kokpite sahip araçlar | Ankete katılınEn iyi kokpite sahip araçlar | Ankete katılın
  • En iyi kokpite sahip araçlar | Ankete katılın
  • Baccara iç fotoğrafının köşesindeki araba Citroen XM. Bence ankete basküle benzer göstergesi olan Citroen CX de eklenebilir.

• Tempra açık ara alır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    peki sebebini ogrenebilir miyim? bu arada oyunuzu kullandiniz mi? konuyu da one cikarin

• Ben Kemal Geliyorum kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayin hocam. transparan fotograf ararken baccara diye bunu almistim fakat dediginiz gibi yalnis modelmis. dediginiz modelin kokpitine baktim fakat gercekten o ne kotu biseydi oyle? neyin ne oldugu belli degil su sayaci bildigin cevirmeli falan galiba.

• Bunlar nasıl araba bu nasıl bir anket tanus nedir ?

• hoksi kullanıcısına yanıt
    bir zamanlar cokca kisiler tarafindan kullanilan araclari koydum ankete. genelde eski tasarim ve goze hitap etmeye yakin seyler. taunus u bende sevmem fakat bazi fanboylari mevcut ve o eski klasik gorunumu bazi kisilerde mustang andiriyormus, ucuz yollu mustang derlermis. baska forumlarda gormustum ve bi aralar tempra almadan once bu araci arastirdim diyebilirim.

• Ankete katilmak zorunlu mu ?

Diyelim ki oy verdik ama konuyu one cikarmadik. Edevlette ceza cikar mi ?

• Tempra gerçekten skalasında o dönem konsol bakımından devrim yapmış. Çok iyi ilk gördüğümde çocuktum ve bu uzay arabası mı demiştim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

peki sebebini ogrenebilir miyim? bu arada oyunuzu kullandiniz mi? konuyu da one cikarin
    O dönem hepimiz çocuktuk ve daha önce böyle bir tasarım ön konsol dijital ekranı sadece o dönem herkesin bildiği kara şimşek filminde görmüştük, ne mercedes ne bmw; tempra herkesin hayali idi o dönem şimdi bile görünce içim gider ulan o zaman babamda olsaydı şu araba diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 27 Mart 2020; 14:16:10 >
  • Omega

• Nissan Cue 4 boy farkla kazanır
  • Göreceli şeyler ben ne kadar az tuş az caf caf olursa yani sade olursa o kadar çok beğenirim.. Kokpit te ne kadar çok cafcaflı şeyler varsa o kadar gözün kayıyor yada göz alıyor..

2000 model stype ların göğüslerini çok beğenirim ingilizler smile face ( gülen yüz) der tam benlik dümdüz aşağı iner sade temiz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.