Şimdi Ara

En İyi Kedi Maması ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.391
Cevap
30
Favori
289.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 323
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 37
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 5 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 30
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cinscat (259 mesaj) mR.Hoppala (124 mesaj) SineMelawen (86 mesaj) kayhanpulurbey (44 mesaj) -OD- (37 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (580 mesaj) Mobil (548 mesaj) Tablet (10 mesaj) Mini (34 mesaj) Uygulama (82 mesaj) (24 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Evcil Hayvanlar >> Kediler >> En İyi Kedi Maması ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1735 Mesaj
    Sözde gerçek et içerikli mamaları kullanıp şikayetler ediyorsunuz bir kerede beni dinleyip Royal canin yedirmenizi tavsiye ederim ilk aydan ışıldayan gözler parlayan tüyler göreceksiniz ve her kediye iyi gelmiyor diyenlerde memnun kalacaktır diye tahmin ediyorum. Maalesef içindekilere bakıp yedirdiğim bir çok mamada sorun yaşadım tek sorun yaşamadığım mama Royal canin. Adamlar içine her ne koyuyorlarsa kediler severek yiyor ve sağlıklı kalıyor bunu sadece ben değil bir çok kedi besleyen arkadaşta da test ettik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    97 Mesaj

İlk sahiplendigimizde denedik, kesinlikle yemedi. Tüy dokulmesi oldu ayrıca. Proplan da keza öyle. Şu an acana baliklidan aşırı memnunuz kendim adıma soyleyim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Cinscat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj

Herkese merhabalar, bir kaç pet-shop ve firmaya danıştım, bir kere de bir veterine danıştm, ancak o da firmayı aradı sordu:) Ben de epey okudum ancak yine de karar veremiyorum. Evde baktığımız iki kedimiz var. Birisi 12-13 yaşında dişi, diğeri 1 yaşında erkek, ikisi de uygun zamanlarda kısırlaştıldı. Sağlık sorunları yok. Şu anda her ikisi de aynı mamayı yiyor, senelerdir bunu veriyoum; Royal Canin Sensıble. Küçük her gün sabah akşam yaş mama istiyor, inanılmaz yaramaz ve hareketli bir kedi. Diğeri sedanter yaşıyor hareketli değil. İkisinin de kiloları ve barsakları normal. Ancak he rikisi de bitki yemiyorlar bu açığı da kapatmak istiyorum, pomat olan lifli ürünleri sevmiyorlar.

Aynı kaplardan besleniyorlar. Her iki kediye de uygun olacak kaliteli bir mama almak istiyorum. Büyük olan yaşlı o nedenle böbreklerine ve karaciğerine dokunacak kadar yüksek proteinli olmamalı vb... Bana tavsiyeleriniz ne olur? Şimdiden çok teşekkür ederim  

• Binbaşı
    1735 Mesaj

Royal canin sadece veterinerlerde satılan kısır kedi maması var. O mamayı tek geçiyorum.

|
    |
    HAZALL99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    ND az tahıllı mamanın kokusunu beğenmedik ama kedimiz iştahlı yiyor. Tüy de eskisi gibi dökülmüyor. Ama nd den çok şikayet var. Şuan 1 yaşında ve 6.5 kilo oldu. Acaba Royal Canin Sterilised mi denesek. Tekrardan tüy sorunu yaşamak istemiyoruz. Mama değiştirmekte pek iyi değil.

|
    |
  • Yüzbaşı
    621 Mesaj

British shorthair yavru kedime proplan kitten mamasını veriyorum. Veteriner tüylerini oldukça beğendi. Ne veriyorsan devam et dedi.

|
    |
  • Binbaşı
    1226 Mesaj

Hocam, hiçbir internet sitesinde pro performance'ın yavru kediler için olanını bulamadım. 8 aylık tekir dişi kedim var, mama önerileriniz nedir? 350Tl'ye kadar 5-15kg'lık paketler bakıyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1735 Mesaj

İnternette sattırmıyorlar. Ama güzel bi mama hypoalerjenik kittenıda kuzulu

|
    |
    Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1226 Mesaj

Benim bulunduğum yer küçük bi şehir. Alamam da, nasıl sipariş edebilirim . Bir de tavsiyeniz var mı başka yavru kedi maması?

|
    |
  • Er
    8 Mesaj

Evinemama'dan daha önce alışveriş yapanlar oldu mu acaba. Fiyatları iyi ama çok yorum bulamadım. https://www.evinemama.com/kedi-mamasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatsedat60 -- 7 Haziran 2021; 13:17:14 >
  • Çavuş
    97 Mesaj

Diğer sitelerde burdan daha uygun bulabilirsiniz. Ama pek uygun gibi gelmedi. Ben acana pacificayi 210liraya aldım geçen hafta trendyoldan.

|
    |
    sedatsedat60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.