Şimdi Ara

En İyi Iphone 5S Renk Seçeneği Hangisi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
10.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolun daha elime gelmedi ilk iphone deneyimim olcuak aslında ilk defa akıllı telefon kullanıcam.
  • GreenSpirit kullanıcısına yanıt
    Bayan isi gibi durmasa bence de gold her turlu guzel. Kilifla rengi kapatsan o zaman niye gold aliyorsun
    Beyaz iphone kadin isi diyorlardi ama erkeklerde bayagi tercih ediyorlar.
    Ama goz alisincaya kadar space gray

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altınla beyaz arasındaki ton farkı her yerde belli olmuyor dikkatli bakmayınca karıştırabiliyorsunuz. Altın gerçekten çok güzel görünüyor ama erkek işi değil gibi biraz böyle kuşum aydın işi, Esra Ceyda kardeşler işi

25 yaş üstüne ve ağır takılanlara kesinlikle uzay grisi tavsiye ederim. Beyaz da genç işi önceki iki telefonum beyaz olmasa bu sefer beyaz alırdım muhtemelen

• Ön panelin siyah olması ve ekranla bir bütünlük sağlaması açısından her zaman siyah daha iyi duruyor.

Beyaz ve goldlarda parmak izi okuyuculu ana ekran tuşu sırıtıyor sanki. 1 yıldır beyaz kullanıyorum çok çabuk sıkıldım, iş ortamında iseniz siyah daha uyumlu duruyor elinizde.

Tabii ki yine zevk ve kullanıma göre değişir herkesin tercihi
  • say S kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinize katılıyorum. Uzay grisi siparişi verdim, sabırsızlıkla bekliyorum. :)
  • Gold u sakın kız rengi olarak düşünmeyin çok ayrı bi havası var ya beyaz gümüş olanı yada goldu seçin derim
  • Gidip görebiliyorsanız bütün modelleri gidin görün canlı gözle karar vermeniz daha kolay olur. Ben spcae gray modeli hoşuma gidiyordu ama daha önce siyah kullandığım için farklı bir renk olsun diye düşünüyordum. Gittim bütün modeleri denedim.Gold fotoğraflarda hoşuma gidiyordu ama canlı gözle görünce kesinlikle beğenmedim(Hatta ellerinde sadece gold kaldığı için alamadım). Silver güzel görünüyor arkadan profilden. Space gray kesinlikle önceki iphone 5 siyahtan çok daha güzel görünüyor. Benim en çok o hoşuma gitti. Space gray siparişi verdim. Gidip dene derim çok kararsızsan ama benim fikrimi sorarsan Space Gray yada Silver al.
  • Masterbronze12 M kullanıcısına yanıt
    Açıkçası canlı olarak görme fırsatım olmadı, buradaki yorumlara bakarak karar verdim. Şimdiye kadar hep siyah (yada siyah ağırlıklı) telefonlar kullandım ve 5s'te de bu gelenek bozulmayacak. Siparişi bugün online apple store'dan verdim, yorumun için teşekkürler.
  • Bence gold daha iyi, sarışınım bana iyi gidiyor.
  • MovesLikeJagger kullanıcısına yanıt
    altın sarısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisokkooo

Herkes İphone siyahtır felan diyor ama ben sıkıldıgımdan mıdır nedir artık nefret ediyorum.Bu seferde değişiklik olsun diye gold aldım tavsiye ederim.

Apple beyazdır

• siyah çok soyuluyormuş en iyisi gold diye düşünüyorum
  • gold ve yumuşak alakası yok çoğu evli iş adamı gold gençler goldu tavsiye ediyor bi arkadaşın dediği doğru alamadıkları için dedikodu yapıyolar
  • Bende kararsiz kaldim gol dusunuyorum,acaba cizikleri falan siyah kadar belli eder mi ?

• Silver candır.

• quote:

Orijinalden alıntı: qiest_588

Silver candır.

+100
  • Space gray

• Kesinlikle gold çok elit duruyor

• Gold kullanan arkadaslar acaba hangi kilifi kullaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

Gold kullanan arkadaslar acaba hangi kilifi kullaniyor

Applein kendi Product Red rengi kılıfını almıştım indirimden 49tlye (o kılıflara 99verilmez) baya iyi duruyordu , 5S Gold kullanırken bi de Pull And Bear sen aldığım arkası LA Beach logolu soft renklerde bi kılıf vardı o da baya iyi duruyordu, Gold kullanan arkadaşlar daha soft renklerde kılıf takarlarsa gayet iyi durur

Hocam bu spigen'in kiliflari nasil peki ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.