DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
En İyi Iphone 5S Renk Seçeneği Hangisi ?
40
Cevap
0
Favori
9.851
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> En İyi Iphone 5S Renk Seçeneği Hangisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      92 Mesaj
      03 Kasım 2013 03:07:03 Konu Sahibi
      Birkaç gün içinde Iphone 5S siparişi vermeyi planlıyorum ancak renk konusu kafamı karıştırıyor. Sizce en iyi renk hangisi ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1478 Mesaj
      03 Kasım 2013 03:14:22
      Space Gray bence.

|
      |

• Binbaşı
      1546 Mesaj
      03 Kasım 2013 03:53:39
      aynı sorunun soruldugu 14123141. konu.. hayır sen sorunca farklı cevap vermıyo ınsanlar yıne herkesın fıkrı aynı tekrar tekrar konu acılmasına gerek yok sanırım..

yinede fikrimi yazayım sana.silver veya gold..siyah ip5im var sıktı biraz koyu renk beni...

|
      |

Ben Emeklemeden Önce Uçmayı Hayal Ediyordum!!!
    • Yüzbaşı
      605 Mesaj
      03 Kasım 2013 08:57:29
      i5'e kadar siyah iyiydi bence , i5 beyaz , i5s space gray

NOT: Hiç iPhone kullanmadım

|
      |

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      03 Kasım 2013 09:04:15
      Silver ya da Gold. Elime sadece Space Gray aldım ve o da oyuncak gibi geldi iPhone 5'te siyah daha güzeldi bence.

|
      |

• Yüzbaşı
      271 Mesaj
      03 Kasım 2013 09:26:03
      Herkes İphone siyahtır felan diyor ama ben sıkıldıgımdan mıdır nedir artık nefret ediyorum.Bu seferde değişiklik olsun diye gold aldım tavsiye ederim.

• Teğmen
      215 Mesaj
      03 Kasım 2013 09:29:03
      Herkesin zevki farklıdır o yüzden en iyi renk diye bir seçenek olamaz. Ben i5 siyah sahibiyim 5s alacak olsaydım uzay grisi rengini tercih ederdim , Siyah tonlarının her zaman premium bir havası vardır. Hem o gold rengi ne tam kız işi

|
      |

• Binbaşı
      1491 Mesaj
      03 Kasım 2013 09:30:52
      Ben de iki nesil siyah iphone kullandım,yakından gördüğüm gold rengi ışıklar altında soluk sarı görünüyor.
      Hoşuma gitti gold renk sipariş ettim.

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Kasım 2013 09:38:37
      space grey rengi çoğunluğun hoşuna gitmiş ama benim hiç gitmedi, çok sıradan, ve çoğunlukta o renk olacak. Bu yüzden ben space greyden tamamen soğudum. Gold çok güzel aslında ama, iphone 5s bence kılıfsız kullanılmaz, şuan 4s var kılıf falan hiçbirşey yok telefon mahvoldu 2 senede. Gold alırsamhttp://www.spigen.com.t...ampagne-Gold,PR-401.html şu kılıfıda alırım, öne arkayada jelatini çekerim, hiçbiryeri açıkta kalmaz telefonun. Ama telefon yukarıda linkteki gibi olucak, o telefonda bayan telefonunu andırıyor abi be, yada çok zengin bir kodoman telefonu gibi. Ama kılıf işi olmasa, sadece öne arkaya jelatin çeksem, gold derim her türlü. Ama kılıf takıcam mecburen, çünkü zaptedemiyorum ben telefonumu, o yüzden silver çok iyi duruyor.

• Emekli Yönetici
      8092 Mesaj
      03 Kasım 2013 09:41:03
      Space gray.

|
      |

4k HTPC Intel i3 6100 / 16gb Ddr4 / Z170I Itx Wifi / Gtx1060 / Noctua NH-L9X65 / Silverstone SG05BB Mini Itx
      INDIANA LINE Diva 252 (front) / Diva 752 (center) / Nota 250 (back surround) / Basso 850 (sub)
      AVR & TV & MOBILE Sony STR-Dn1070 4k 7.2 Avr
      / Samsung 65JU7000 4k Tv
      / Mate 9
      SEAT Leon FR 1.4 TSI Dsg 150hp
      GAMING PC Intel i5 7600k / 16gb Ddr4 / Asus Maximus Impact VIII Itx / Msi Gtx1080 Sea Hawk X / Fractial Design Core 500 Itx / 480gb*2 Pny + Sandisk Ultra Ssd / Silverstone 750w 80+ Gold / Thermaltake Water 3.0 Extreme + Noctua P12S fan / Acer Predator X34 34" Gsync / Razer Blackwidow Chroma / Corsair Mm300 / Razer Deathadder Chroma
    • Android Beta Kullanıcısı
      5152 Mesaj
      03 Kasım 2013 10:00:06
      Gold Çok klas duruyor.

SpaceX
      CRS-11
      1 Haziran

Firlatilan: 39 Indirilen: 10 Yeniden kullanilan:1
      -Google Pixel XL- Inceleme -
      HMBP Kulübü | Mobil
    • Yüzbaşı
      581 Mesaj
      03 Kasım 2013 10:07:12
      quote:

Orijinalden alıntı: GreenSpirit

space grey rengi çoğunluğun hoşuna gitmiş ama benim hiç gitmedi, çok sıradan, ve çoğunlukta o renk olacak. Bu yüzden ben space greyden tamamen soğudum. Gold çok güzel aslında ama, iphone 5s bence kılıfsız kullanılmaz, şuan 4s var kılıf falan hiçbirşey yok telefon mahvoldu 2 senede. Gold alırsamhttp://www.spigen.com.t...ampagne-Gold,PR-401.html şu kılıfıda alırım, öne arkayada jelatini çekerim, hiçbiryeri açıkta kalmaz telefonun. Ama telefon yukarıda linkteki gibi olucak, o telefonda bayan telefonunu andırıyor abi be, yada çok zengin bir kodoman telefonu gibi. Ama kılıf işi olmasa, sadece öne arkaya jelatin çeksem, gold derim her türlü. Ama kılıf takıcam mecburen, çünkü zaptedemiyorum ben telefonumu, o yüzden silver çok iyi duruyor.

Bu kılıf gibi telefonun arkasını da kapatan model de var mı hocam ? Gayet ince duruyor kabalık oluşturmayacağını düşünüyorum.

Konuya gelirsek Uzay Grisi :)

|
      |

• Yarbay
      2002 Mesaj
      03 Kasım 2013 10:28:36
      quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Gold Çok klas duruyor.

Golda yumuşak işi diyollar

Arrow Sons of Anarchy Breaking Bad Da Vinci's Demons Vikings Camp Chicago Fire Game Of Thrones Covert Affairs Lost Prison Break Shameless Skins
      Spartacus Goodwin Games Graceland Hart Of Dixie The Walking Dead Hawaii Five-0 Last Resort Orange Is the New Black Orphan Black OZ Pretty Little Liars
      Revenge Revolution Sleepy Hollow Banshee Teen Wolf The Following Under the Dome The Secret Circle Battlestar Galactica Dexter Agents of S.H.I.E.L.D
      The Blacklist Atlantis The Mentalist Intelligence Hostages Helix
    • Yarbay
      11869 Mesaj
      03 Kasım 2013 10:52:00

Apple çalışanları telefon'a taktığı isim kardashian telefonu bilmem anlatabilldim.Sonradan görme mütehait telefonu diyor adamlar.

|
      |
      Kaçak Yolcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Automobilista Efsanesi Bitti... Hoşçakalın !
    • Yarbay
      4494 Mesaj
      03 Kasım 2013 11:09:58
      Gold en iyisi yumusak isi felan diyenlere aldirmayin. Onlarda alamamanin verdigi bir kuyruk acisi var normal karsilamak lazim

|
      |

Hem bu vatanın ekmeğini yiyip hem de ihanet edenler, birgün o ekmeği yedikleri yerden kurşunu da yerler.
      03 Kasım 2013 11:48:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Apple çalışanları telefon'a taktığı isim kardashian telefonu bilmem anlatabilldim.Sonradan görme mütehait telefonu diyor adamlar.

Ya ikiside var aslında, sonradan görme işi olmuş biraz dediğin gibi. Şimdi ben o telefonu bi kenan imirzalıoğluna yakıştıramam, bi kıvança yakıştıramam. Bayansı bir havasıda var. Space gray zaten çöp. En mantıklısı silver gibi. Gold alasım geliyor ama, gerçekten sonradan görmüş gibi bir durum oluşturmak istemiyorum insanlar üzerinde.

• Yarbay
      11869 Mesaj
      03 Kasım 2013 11:49:01

Abi ben çöp mü aldım şimdi?

|
      |
      Thunderbird ' kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Automobilista Efsanesi Bitti... Hoşçakalın !
    • Yarbay
      7863 Mesaj
      03 Kasım 2013 11:52:31
      Bence Gold

|
      |

İphone 7 32GB Mat Siyah
      Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
      Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
      03 Kasım 2013 11:53:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Abi ben çöp mü aldım şimdi?

Kardeşim, bana göre öyle. O renk sıradan gibi geliyor bana, ha ama ağır insana gider yani. Bide ben sıkıldım siyah iphone'dan ondan dolayıda öyle geliyo bana. Sen severek aldıysan benim ne dediğimin önemi yok, her insan her rengi sevmek zorunda değil. Sıkıntı yok yani, güle güle kullan.

• Binbaşı
      1400 Mesaj
      03 Kasım 2013 11:55:32
      Kişiden kişiye degişecek şey bu. Başkasının dediğini önemsemek ilginç. Ben kimseye sormadan uzay griyi gittim aldım

|
      |

iPhone 5S 32 GB Uzay Gri & İpad 4 Beyaz
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.