Şimdi Ara

EN İYİ İNGİLİZCE DİL KURSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
13
Favori
183.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SİZE GÖRE EN EKONOMİK VE İYİ DİL KURSU HANGİSİDİR.

HER TÜRLÜ YORUMUNUZU ACİL BEKLİYORUM.

İSİM VE ŞUBE VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

ARANIZDA GİDENLER VAR MI...

BENİ BİLGİLENDİRİN

• hangi şehir ki

Bursa için diim , Eksen Eğitim merkezi
  • İSTANBUL AVRUPA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iste555 -- 7 Mayıs 2008; 22:24:06 >
  • english time mi ne var o olabilir.
  • ARKADAŞLAR CEVABLARINIZI BEKLİYORUM

ÖZELLİKLE BİR DİL KURSUNA GİDENLER

YADA BİLGİ VE TAVSİYESİ OLANLAR

OFFLİNE OLSAMDA DÖNDÜĞÜMDE BAKICAM

TAVSİYEDE BULUNUN
  • Tömer - İstanbul da var mı bilmiyorum.
  • Wall Street Institute fazlası ile yardımcı olur.

Pahalıdır ama değer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Tömer - İstanbul da var mı bilmiyorum.

digerlerini bilmiyorum ama tomer gercekten iyi, ogrenci isen indirimde yapiliyor, heleki ankara universitesinde isen %30 yada 40 gibi bir indirimi var, ben gitmistim
  • EVET ARKADAŞLAR BAŞKA TAVSİYESİ OLAN
  • TÖMER İ DUYDUM İYİ DİYORLAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: bLuEbLooD®

Wall Street Institute fazlası ile yardımcı olur.

Pahalıdır ama değer.

Aynen..

diğer kurslar seni grammere bogacaktır..kursa gideceksen buraya gitmeni tavsiye ederim..
  • WALL STREET INSTUTE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İYİ DEĞİL DENİYOR.
  • 0dan başlıyorsan daha ucuz kurslara gidebilirsin..eğer hiç bilmiyorsan iş için kullanacaksan önce daha ucuz 3kuru bilmem ne kadar olan kurslara git daha sonra iş ingilizcesini tercih edebilirsin..Ya da üniversitelerin yabancı dil kurslarına gitmeni öneririm..
  • evet 0 dan başlıyorum
  • yabancı arkadaşlar bulun msnden çok faydası oluyo
  • izmir için önerebileceğiniz yerler??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yokujin -- 8 Mayıs 2008; 22:10:52 >
  • boğaziçi üniversitesinde hocalar kurs veriyorlar oraya git ben gittim gayet iyi eğitimleri var
  • boğaziçi kampüs nerde acaba
  • izmir için önerebilir misiniz(acil) arkadaslar??
  • Wall street instute

Ben 1 ay gittim ve işlerim dolayısı ile bıraktım. Oradaki sistem hakkında bilgi vereyim. İlk gittiğimde beni 20 dk lık bir teste soktular. Ve orada seviyemi öğrendiler. Seviyem 3 idi. Toplam seviye 15 idi. Neyse bana 3. seviye cd leri ve kitapları verdiler. İstediğiniz zaman gidip istediğiniz kadar çalışabiliryorsunuz. Bilgisayar laboratuvarı var, internet cafe gibi 30-40 tane pc var. Oturuyorsun birine takıyorsun cdyi kulaklığı takıyorsun ve başlıyorsun. Cd nin içinde ilk başta diyalog var diyaloğu dinliyorsun ve sonrasında sana soru soruyor, boşluk doldurtuyor. Dialogları tekrarlıyorsun, soruları cevaplandırıyorsun, boş alanlara gelebilecek kelimeleri yazıyorsun. Bunları yaparken kimse yok ve tamamen ingilizce. Laboratuvarda bir hoca var ama ona da her zaman gidip hocam bu neydi şu neydi diye soramıyorsun çünlkü bir sürü insan var. Cd deki üniteleri bitirdikçe yeni ünite cdleri alıyorsun. 1 seviyede 3 ünite var ve bu 3 üniteyi bitirdiğinde seviye atlıyorsun. Her üniteyi bitirdiğinde max 4 kişilik sınıfta ingiliz bir hocayla 1 saat derse giriyorsun. Kitaptaki ilgili üniteyi yapıyorsun ve derste hocaya gösteriyorsun. Hoca sana o ünite ile ilgili sorular soruyor, kağıtlarla oyun tarzı ders işliyor. Ders sonunda hoca senin bir sonraki üniteye geçip geçmediğine karar veriyor. Geçer aldığında tekrar yeni bir ünite ve yine aynı durum söz konusu oluyor. Herkes ingilizce konuşuyor tabi bilenler. Türk hocalar bile türkçe konuşmuyorlar yasak. O yüzden yeni başlayanlar için ideal değil. Benim gittiğim zaman öğrencile çok iyi ingilizce konuşuyorlardı tabii hangi seviyedeler ve sıfırdanmı başladılar bilmiyorum. Her hafta social clublar var. Bu aktivitelere katılıyorsun tabii seviyene göre olanlara. Bunlar içinde okuma, oyun, konuşma, film, pratik gibi kulüpler var. Belli bir seviyeye geldiğinde evinde internet üzerinden de çalışıp ünite geçebiliyorsun. İstersen kursa gidip orada çalışıyorsun. İyi yanları istediğin zaman gidebilmen kötü yanı ise sıfırsan ise orada çok yabancılık çekiyorsun, soru sormak istediğinde ingilizce derdini anlatman lazım. Orayı tercih etmek istersen alt yapın olması lazım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.