Şimdi Ara

EN İYİ İNGİLİZCE DİL KURSU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
13
Favori
183.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abz0rt

ee ben şimdi american culture kayıt yaptırayım mı yaptırmayayım mı? :)

Alıntıları Göster
    Reklam yapmadan Mersin de iyi bir ingilizce kursu önerebilir misiniz?
  • Adana'da önereceğiniz bir yer varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky Blinders

quote:

Orijinalden alıntı: bLuEbLooD®

Wall Street Institute fazlası ile yardımcı olur.

Pahalıdır ama değer.

Alıntıları Göster
    Dilko English kesinlikle.Ben hem hep çevremden öyle olduğunu duyuyordum kendimde gittim 5 kurs aldım.En iyi olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecesultan

Dilko English kesinlikle.Ben hem hep çevremden öyle olduğunu duyuyordum kendimde gittim 5 kurs aldım.En iyi olduğunu düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Herhangi bir sınav için değil, genel İngilizce anlamında Samsun'da önerebileceğiniz bir kurs var mı?
  • ben buradan bilgi almistim

ingilizce kursları Teol
  • quote:

quote:

Pahalıdır ama değer.

Alıntıları Göster
    http://onsepeti.com/isler/yazma-tercume-icerik/tercuman/

• bu ne lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrederikChopin

bu ne lan
    Tömer Kadıköy 'e giden gitmiş olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Tömer Kadıköy 'e giden gitmiş olan var mı ?

Alıntıları Göster
    Alayı reklamcı. sorsan hepsinin kursu, hocaları dünya capında
  • wall street ,dilko ,amerikan kültür, british eurolang, just english ,dünya dilleri merkezi hepsini araştırdım hatta ofislerine gidip bilgide aldım.Dünya dilleri merkezi ,dilko , just english ve seçeneklerinden birinde karar verecektim. Fakat bir şikayet sitesine yazılanlardan sonra bu düşüncelerimi askıya aldım.Bu yazdığım kurslardan sadece dünya dilleri merkezi için şikayet yoktu, belki oraya kayıt yaptırabilirim ama yine de iyice düşünmek istiyorum sonuçta vaktim bol:)) Ama gerçek şu ki şikayetvar. com sitesi çok faydalı bir site en azından oraya buraya reklam yapan kurs sahibi yada çalışandan ziyade bu kurslar tarafından gerçek anlamda mağdur olan kişilerin görüşleri bulunuyor.Sonuçta kolay kazanılmayan paralar istiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurhtan

wall street ,dilko ,amerikan kültür, british eurolang, just english ,dünya dilleri merkezi hepsini araştırdım hatta ofislerine gidip bilgide aldım.Dünya dilleri merkezi ,dilko , just english ve seçeneklerinden birinde karar verecektim. Fakat bir şikayet sitesine yazılanlardan sonra bu düşüncelerimi askıya aldım.Bu yazdığım kurslardan sadece dünya dilleri merkezi için şikayet yoktu, belki oraya kayıt yaptırabilirim ama yine de iyice düşünmek istiyorum sonuçta vaktim bol:)) Ama gerçek şu ki şikayetvar. com sitesi çok faydalı bir site en azından oraya buraya reklam yapan kurs sahibi yada çalışandan ziyade bu kurslar tarafından gerçek anlamda mağdur olan kişilerin görüşleri bulunuyor.Sonuçta kolay kazanılmayan paralar istiyorlar
    Hiç üşenmedim araştırdımm ve deşifre etmek istiyorum:)) Mayaaa rumuzlu üye bence just english çalışanı 4 mesaj aatmış hepside just english için.Gel vatandaş kayıt ol dercesine propaganda yaapmış ya laaa:)) bu kadar da ilkel olunmaz yani.şimdi ben bu şahsın kötü dediğine yada iyi dediğine nasıl inanayım:) alayı reklamcı bunların

• quote:

Orijinalden alıntı: onurhtan

Hiç üşenmedim araştırdımm ve deşifre etmek istiyorum:)) Mayaaa rumuzlu üye bence just english çalışanı 4 mesaj aatmış hepside just english için.Gel vatandaş kayıt ol dercesine propaganda yaapmış ya laaa:)) bu kadar da ilkel olunmaz yani.şimdi ben bu şahsın kötü dediğine yada iyi dediğine nasıl inanayım:) alayı reklamcı bunların

Alıntıları Göster
    British time a gitmiş olan var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: quakka

British time a gitmiş olan var mı ??

Alıntıları Göster
    Bu arada hocalar nereli diye sorun gidenler varsa kurs kaydına ..

British time -- speak up -- arasında kaldım
  • Öncelikle merhaba herkeze

Ben yurtdışında üniversite veya dil okuluna gitmeyi düşünüyorum ve yerler malezya , singapur

Şimdi benim dil okulunda ingilizce dersi almam mı daha iyi olur yoksa üniversitedin hazırlık kısmımı

Mesaj yada konuya yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral5559

Öncelikle merhaba herkeze

Ben yurtdışında üniversite veya dil okuluna gitmeyi düşünüyorum ve yerler malezya , singapur

Şimdi benim dil okulunda ingilizce dersi almam mı daha iyi olur yoksa üniversitedin hazırlık kısmımı

Mesaj yada konuya yazarsanız sevinirim
    Önemli olan kursun iyi değilde senin ne kadar iyi olduğunla ilgilidir. Kalabalık bir dil kursunumu istersin(16-24 kişilik) yoksa 5 kişilik veya 8 kişilik bir kursumu istersin. İstediğin zaman etüd alabilme imkanları olan bir kursu kim istemez ki. Gramer derslerinin farklı bir zamanda ders haricinde yapılması da bence çok güzel çünkü derste gerçekten oyunlarla şarkılarla eğlenceli bir şekilde sadece ingilizce konuşarak öğrenmek muhteşem ve paha biçilemez :)) Eskuda Akademi de ibrahim hocanın demo derslerine girin ve hocada ki kalite nasılmış kendi gözlerinizle görün.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirbuz

Önemli olan kursun iyi değilde senin ne kadar iyi olduğunla ilgilidir. Kalabalık bir dil kursunumu istersin(16-24 kişilik) yoksa 5 kişilik veya 8 kişilik bir kursumu istersin. İstediğin zaman etüd alabilme imkanları olan bir kursu kim istemez ki. Gramer derslerinin farklı bir zamanda ders haricinde yapılması da bence çok güzel çünkü derste gerçekten oyunlarla şarkılarla eğlenceli bir şekilde sadece ingilizce konuşarak öğrenmek muhteşem ve paha biçilemez :)) Eskuda Akademi de ibrahim hocanın demo derslerine girin ve hocada ki kalite nasılmış kendi gözlerinizle görün.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,zamanında bir dil kursuna gittim ve kayıt olmadan ücretsiz denemeler,kitaplar ve dersler sağladılar.Ücretleri çok makul ve birebir önem veriyorlar.Kayıt olmasanız bile ücretsiz yararlanın :)
    www.globaldilakademisi.com.tr

• Merhaba ,
    İşim gereği hızlı sonuc alabileceğim bir kurs arıyorum.
    İls ve amerikan kultur , ingiliz kultur be oydem dikkatimi çekti.
    Gidenler yazabilşr mi?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qcazz

Merhaba ,
    İşim gereği hızlı sonuc alabileceğim bir kurs arıyorum.
    İls ve amerikan kultur , ingiliz kultur be oydem dikkatimi çekti.
    Gidenler yazabilşr mi?
    Teşekkürler.
    Şimdi herkes genel olarak dil kurslarını kötülemiş hiç gitmedim bilemeyeceğim neresi iyi veya kötü Ama...
    öyle kelime ezberlemekle falan olmaz demişler ya nasıl olacak anlamını bilmediğin şeyleri dinle dur ne değişecek

Ben Anadolu lisesi mezunuyum gramer bilgimizi sağolsunlar çok iyi yaptılar devamında yeditepe üniversitesinde hazırlık okudum bir senemi ingilizceye adadım eşek gibi kelime ezberledim, sürekli okudum sürekli yazdım, hocalardan öğrendim ama işi. Daha sonra okulumuzun eğitim dili ingilizceydi sınavlarımız bile ingilizce olurdu dolayısıyla daha çok okudum daha çok yazdım. Sonra okul değiştirdim kullanmaya kullanmaya geriledi haliyle

Bence kendi kendine olmaz, en azından önce bir yerde temel atılmalı haaa sonra geliştirirsin kendin ama ne yazıkki tembel insanlarız hiçbir şey yokken aman ben ingilizce çalışayım demiyorsun. En önemlisi konuşmadan speaking skill leri gelişmiyor eee b u işin en önemli tarafı konuşma zaten....

Ben de haliyle inilizce konuşamayanlardanım normal ritimde bir geçen ingilizce muhabbeti de anlamam. Bunun için şimdi kurs düşünüyorum. Amerikan dil kültür veya British Culture'a gitmek istiyorum. Var mı önceden giden bilen memnun olan

• quote:

quote:

Pahalıdır ama değer.

Alıntıları Göster
    kesinlikle Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi fiyatlar çok uygun kalite üst seviyede % 100 başarı ben yaz dönemin de gittim ve hala devam ediyorum çok memnunum eğitmenlerde çok kaliteli

• BENCE İYİ BİR ARAŞTIRMA YAPMALISIN İNTERNETTEN AMA AYSUN UĞUŞ DİL EĞİTİM MERKEZİNİ TAVSİYE EDERİM ARAŞTIRIMCA EMİN OL SENDE ORAYI TERCİH ETCEKSİNDİR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my yelda -- 24 Ekim 2014; 11:53:16 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.