Şimdi Ara

en iyi hoperlör hangisi?amfisiz kullanıcam.bi yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arabada "amfi kullanmadan" alabileceğim en doyurucu sesi hangi marka ve modelden seçmeliyim.
    oval mi olmalı yuvarlak mı?db den de anlamam rds den de.
    bana marka ve model tavsiye edin.
    herkese teşekkürler.

• pioneer derim :) ben
  • Bulabilirsen eger pioneer 6985 al
  • alpine zr series den al derim kendim kullanıyorum gercekten en ıyı kalıteyı verır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 3 Kasım 2006; 18:31:08 >
  • teypin çıkı güçlerini verirsen daha doyurucu cvplar vereibliriz
  • PIONEER tabikide
  • çıkış güçleri bilinseydi iyi olurdu ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: frequency48

selam arkadaşlar,

arabada "amfi kullanmadan" alabileceğim en doyurucu sesi hangi marka ve modelden seçmeliyim.
    oval mi olmalı yuvarlak mı?db den de anlamam rds den de.
    bana marka ve model tavsiye edin.
    herkese teşekkürler.

bence dinleyerek al

sonuçta taktıracağın yerdekiler yardımcı olur sana, ama rms den db den anlaman yararına.

anfisiz alacaksan çok yüksek ses çıkışı alamayacağını unutma. 3 yollu yada 2 yollu alabilirsin. madem normal teyp çıkışına takacan, en azından 2 yollu olsun hoparlörlerin.

• aracım caddy.çıkışlarını bilmiyorum.
    bilen varsa daha aydınlatıcı olur sanırım.hepinize teşekkürler
  • pineer ts-a6921
    350 w
    93 db.
    oval 4 yollu hoperlör.

nasıl arkadaşlar.işimi görür mü dersiniz?
  • jbl in oval kolonlarını bi dinle pioneerin sub u kadar olmasada rakip olabilecek düzeyde bas vuruyor
  • bak aslanım şu ana kadar test ettiğim ovallerin içinde ilk beşte içersinde yer alan oval jbl limitedlerdir.150 watt rms si var ister anfide ister teypte kullan kağit göbek olduğu için müthiş bir bas alırsın.ama biraz tuzludur ayrı konu.ve geçmişte 6985 ne ise şu andada limited odur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musas

bak aslanım şu ana kadar test ettiğim ovallerin içinde ilk beşte içersinde yer alan oval jbl limitedlerdir.150 watt rms si var ister anfide ister teypte kullan kağit göbek olduğu için müthiş bir bas alırsın.ama biraz tuzludur ayrı konu.ve geçmişte 6985 ne ise şu andada limited odur.

+1 desteklerim MUSAS
  • sağol canım teşekkürler.bu arada spl nin bana attığı pm karşılığında 3 tane pm attım 3 üde error yedi.topiklerde onunla karşılaşırsan söylermisin mesaj atmadı diye darılmasın.denedim ama error yedim
  • ben de JBL derim...
  • jbl gto 526 derim iyi ses cazip fiyat ben kullanıyorum ve çok memnunum
  • hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.
  • Tabikide pıoneer. oval bass (kağıt Gövde olcak)
  • Bu modeli ben de düşünüyorum, yorumlarınız var mı arkadaşlar? 110YTL ye bulmuştum.
    (5 yollusu var 450 watt o da 150 YTL ama direk teybe bağlayacagım icin gerek olmayacagını dusunmustum)

quote:

Orjinalden alıntı: frequency48
    pineer ts-a6921
    350 w
    93 db.
    oval 4 yollu hoperlör.
    nasıl arkadaşlar.işimi görür mü dersiniz?
  • abi ya geçen oto elk gittim hoporlör alacam pioneer nasıl olur gibisinden sordum boş ver ben sana aynı işi gören daha ucuz hoperlör bulurum dedi salladı mı acep
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.