Şimdi Ara

En İyi Fiyat Performans Sağlayan Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 32
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • trityum (9 mesaj) samsungcerit (7 mesaj) spectecular (4 mesaj) yumameda (3 mesaj) Markus Schulz (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45 mesaj) Mobil (13 mesaj) Tablet (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> En İyi Fiyat Performans Sağlayan Ekran Kartı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    182 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar
    Şu an piyasada önerebileceğiniz fiyat performans açısından en iyi ekran kartı hangisi acaba? ve neden?
    teşekkürler.

|
    |

Orijinalden alıntı: trityum

Merhabalar
    Şu an piyasada önerebileceğiniz fiyat performans açısından en iyi ekran kartı hangisi acaba? ve neden?
    teşekkürler.

ekonomik anakart arıyorsan 5670 veya 6670
    iyi bir ddr5 ekran kartı istiyorsan 7790 dual-x o.c
    süper bir ekran kartı istiyorsan 7850 o.c
    daha da ötesini istiyorsan 7870xt 7970 ... diye gidiyor

Öncelikle sistemini belirt psun kaç watt tabi birde bütçen nekadar ona göre öneri versinler
    |
    |
    trityum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: spectecular

quote:

Merhabalar
    teşekkürler.

Neden hiç nvidia yok listende dostum mrk ettim

Ben yazıyım en ıyı p/f kart olarak gtx770 derim
    Neden dersen oyunlar cogunlukla nvıdıa desteklı çıkıyor ve drıver iile iyilştirme en çok nvidia da görülmektedir ..phsics ve cuda özellikleride artısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 15 Eylül 2013; 22:00:28 >
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV

• Yarbay
    4251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

quote:

Merhabalar
    teşekkürler.

Neden dersen oyunlar cogunlukla nvıdıa desteklı çıkıyor ve drıver iile iyilştirme en çok nvidia da görülmektedir ..phsics ve cuda özellikleride artısı

Genelde kullanılan kart övülür ve tavsiye edilir. Bende 7990'ı tavsiye ediyorum. Tam bir f/p ürünüdür.

• Yarbay
    3938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

quote:

Merhabalar
    teşekkürler.

Genelde kullanılan kart övülür ve tavsiye edilir. Bende 7990'ı tavsiye ediyorum. Tam bir f/p ürünüdür.

Evet haklısın kullanılan kart övülür ancak bu sefer herkes biliyor gtx770 in gücünü ve stabilitesini kardeşim öneri tavsiye edılen topikleri açarsan hepsinde gtx 770 adını görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 15 Eylül 2013; 22:22:16 >
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV

• Teğmen
    182 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

gtx770 performans olarak çok iyi belli ki ama fiyat da çokmuş :d tamam bu performansa göre iyi bir fiyat belki de ama bizce yinede pahalı şimdilik:D
    200-250 tl civarı önerebileceğiniz gerçekten performanslı bir kart var mı? 300 e de çıkabilrsiniz tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trityum -- 16 Eylül 2013; 10:28:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: spectecular, azsussan, Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar
    teşekkürler.

SAPPHIRE HD7870XT GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı

POWERCOLOR HD7870 PCS+ MYST GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı

HD 7870 tahiti LE XT / HD 7950 / GTX 760 / GTX 670, Bu ekran kartlarının performansları birbirine çok yakındır.
    |
    |
    |
    |
    MB: Gigabyte 990XA-UD3 l CPU: AMD FX X6 6300 3.5Ghz l GPU: Sapphire HD7850 O.C. 2GB 256Bit l RAM: Corsair 4GB Vengeance LowProfile DDR3 1600MHz CL9 l SSD: Corsair 128GB Force GS Serisi l HDD: SEAGATE 3.5" 2TB Barracuda - WD 3.5" 1TB Caviar Blue l
    DVD Sürücü: Asus DRW-24B5ST 24X ± Double Layer Sata l PSU: OCZ FATAL1TY 80PLUS 750W 80+ l Kasa: Corsair Carbide 500R MidT ATX Siyah l PSU Soğutucu: Cooler Master Hyper 212X l Keyboard: Microsoft Wired 600 l Mause: A4 Tech Bloody V5 Multi-Core GUN3 l
    Monitör: AOC 27" E2795Vh l Web Camera: A4 TECH PK635K l Speaker: JWIN 2+1 A-111 Ses Sistemi l Kulaklık: SONY MDRV55R AE Kafa Bantlı l Modem: AIRTIES Air5453 300mbps Kablosuz ADSL2+ 4-Portlu+ 1 USB Portlu
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |
    Gtx 770 in f/p kartı olması için 800-850 lira falan olması lazım. 1000 lira üstüne f/p kartı mı olur. Zaten bu parayı verip performans alamazsa millet o kartı at çöpe gitsin. 660 ti, hd7850, hd7870(tahiti gpu) f/p kartıdır. Fiyatları uygun ve üst seviyeye en yakın kartlardır. 1200-1300 liraya alına gtx680 ve hd7970 de f/p değildir. Amd de kendi kartlarını sürünce nvidia fiyatları ona göre tekrar oturacaktır. Ondan sonra f/p kartları belli olur. Şu zamanda hiçbir gtx 7xx f/p değil. 1300 liraya 770 alanlar yıl sonuna doğru kartları 900 lü rakamlarla anılınca anlarlar durumu. 1300 lira bandına 780 oturmalı 770 değil.
    |
    |
    GIGABYTE GA-Z170X-Gaming 7-EU / Intel Core i5 6600K / Corsair Vengeance LPX 2X8GB 3000MHz DDR4 / SAPPHIRE RADEON™ RX 5600 XT PULSE OC GDDR6 6GB / Zalman LQ315 Ultimate Liquid Cooler / Corsair Force LS 120GB SSD / Asus Xonar Essence STX Audiophile Burr-Brown PCM 1792A DAC Soundcard / Aerocool Strike-X AIR Case / Aerocool Touch 2000 Control Panel / Denon Avr-2312ci Integrated Network A/V Surround Receiver / Denon AVR-X2000 7.1 4K ULTRA HD &amp; 3D PASS THROUGH + AirPlay / YAQIN MC-30L (EL34) Vacuum Tube Stereo Amplifier / Harman/Kardon HK980 Stereo Amplifier / Technics SH-GE90 DSP Equalizer / Heco Victa Prime 702 Loudspeaker / JBL Northridge E250P Subwoofer / Pioneer CS-980 3-way Bass Reflex Stereo Vintage Speaker PS3 / PS4 / Xbox 360 Pal 120gb Jasper / Fanatec CSR Wheel ClubSport Pedals CSR Shifter Set US
  • Yarbay
    2350 Mesaj
    İkinci el 5870 150 200 TL civarında fiyatıyla f /p si çok yüksek.. HD 7850 nin çok gerisinde değil performans olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Burda 7870xt fanboylugu yapanlar biraz kendinize gelin.

1- ) ASUS Kalitesi.

2- ) NVIDIA olması

3-) Driver desteğinin amd den daha iyi olması.

4-) Sogutmasının iyi olması, sessiz olması ve sorununun olması.

Gelelim 7870xt'ye.Bu saydıklarımın hanigis 7870xt de var bana bi söyleyin.Arada 5 10 lira fark varken hala 7870xt öneren d..gillere dicek bişey bulamıyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: BeranSetaou

Bence en iyi f/p kart gtx 660 Ti.

Burda 7870xt fanboylugu yapanlar biraz kendinize gelin.

1- ) ASUS Kalitesi.

2- ) NVIDIA olması

3-) Driver desteğinin amd den daha iyi olması.

4-) Sogutmasının iyi olması, sessiz olması ve sorununun olması.

Gelelim 7870xt'ye.Bu saydıklarımın hanigis 7870xt de var bana bi söyleyin.Arada 5 10 lira fark varken hala 7870xt öneren d..gillere dicek bişey bulamıyorum.

Birinciyle dördüncü ve ikinciyle üçüncü zaten aynı şey. Ayrıca üçüncüde Amd'yle karşılaştırma yaptın, bu "özelliğin" Amd'de olması mümkün değil. Aynısı 2 içinde geçerli.

Onun dışında bencede 660ti daha iyi.
    |
    |
    Sistemim,
    intel dual core 2.8 ghz işlemci
    160 gb seagate hard disk
    4 gb ddr2 kingston ram bellek
    geforce 9500 gt 128 bit ddr2 ekran kartı
    305 watt PSU
    DELL dimesion 5150 modelini aldım ram ve ekran kartını değiştirmiştim şimdi ekran kartını tekrar değiştirmek istiyorum
    geforce gtx 650 taksam sistem boğulur mu? takmalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trityum -- 17 Eylül 2013; 22:48:32 >
    |
    |
    Arkadaşlar konuyu açan arkadaş fiyat/performans diyor. Eger fiyat devreye girerse her turlu amd derim. Nvidanin da cok iyi kartlari var elbette ama fiyati pahali oldugu icin amd derim. Şu anda da alinabilecek kartlar arasinda bütçe varsa 2gb 7850 o.c öneririm. Üstünde bir kart tamamen fantazi işidir. En ucuza tüm oyunları da full ayarda oynatacak kart ise 7790 o.c dual-x tir.

|
    |

gtx770 performans olarak çok iyi belli ki ama fiyat da çokmuş :d tamam bu performansa göre iyi bir fiyat belki de ama bizce yinede pahalı şimdilik:D
    200-250 tl civarı önerebileceğiniz gerçekten performanslı bir kart var mı? 300 e de çıkabilrsiniz tabi

Dostum o fiyata alabileceğin en ideal ekran karti sapphire 7790 o.c dual-x tir

peki fiyatı geçtik diyelim gtx 650 takabilirmiyim? sistemimi yazdım yukarıdaki mesajda psu mu arttırmam gerekirmi gtx650 için?
    |
    |
    spectecular kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,046
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.