Şimdi Ara

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
11
Favori
135.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: southsayer

Genel okudum burada yazılanları kafam karıştı genel bilginiz nezlinde BVLGARI AQVA MAN almayı düşünüyorum ne derdiniz?

hafif bi parfümdür. kendim kullanırken kokusundan ve özellikle kalıcılığından memnun kalmayıp kardeşime verdim. fakat o kullandığında kokusu acayip güzel geliyordu bana. eğer kalıcılığını dert etmezsen güzel bi tercih olabilir.
  • Bugun Ykm de 212 sexy man 30 ml 39 tl ye gordum.Yarin gidip alicam.Yaz icin uygun bi kokumudur sizce.Nasil bi kokudur agir hafif.Tavsiye edermisiniz...
  • quote:

Bugun Ykm de 212 sexy man 30 ml 39 tl ye gordum.Yarin gidip alicam.Yaz icin uygun bi kokumudur sizce.Nasil bi kokudur agir hafif.Tavsiye edermisiniz...

ykm ye gitmişken bir test etseydin ya ne hafif ne ağır kalıcılık orta karar,pudramsı bir kokusu var , cem boyner mağazalarının resmi kokusuymuş
  • arkadaşlar bu hafta kendime 3 ayrı parfüm alıcam, fiyat õnemli degil, bana 3 ultra kalite parfüm tavsiye eder misiniz? (özellikle çok kalıcı ve belirgin olmalı)
  • DIESEL FUEL FOR LIFE

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?
  • Parfumu aldim hos bi kokusu var...Bakalim yarin nasil tepkiler alicaz
  • Lacoste Red ve Acqua Di Gio kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şebboy

quote:

Genel okudum burada yazılanları kafam karıştı genel bilginiz nezlinde BVLGARI AQVA MAN almayı düşünüyorum ne derdiniz?

hafif bi parfümdür. kendim kullanırken kokusundan ve özellikle kalıcılığından memnun kalmayıp kardeşime verdim. fakat o kullandığında kokusu acayip güzel geliyordu bana. eğer kalıcılığını dert etmezsen güzel bi tercih olabilir.

Teşekkürler cevabınız için eledim aklımdan onu çok sağolun tekrar.
  • uğur851 kashima diye bir parfüm artık yok ben 1999 we 2001 yılllarında kullanıyordum o parfümü o dönem 5 tl werip alıyodum ama inanılmaz güzel bir kokusu wardı nereye gitsem kızlar parfümün süper diyodu sonra bir süre bulamadım nereye baksam yoktu meğer üretimi durdurulmuş şişeside süperdi 2 yıl boş şişeyi sakladım kapağı actığımda kokusu burnuma wururdu hep:)müthiş bir kokuydu benim bildiğim bu kardeş.. eğer araştırmanda farklı bir gelişme bulabilirsen benide haberdar edersen sewinirim..
  • real madrit = kardeşim şu parfümü denemeni isterim durdukca güzelleşenhafif ama kendisini hissettiren bir koku Ben tesadüfen denedim cok beğendim sonraki alıcam parfüm odur (GİVENCHY PLAH İNTENSE) BİRDE YVS NİN SONCIKARDIĞI PARFÜMÜ DENE KOKUSUNU BEĞENİRSEN KALICILIĞI SÜPER..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şebboy

quote:

Teşekkürler cevabınız için eledim aklımdan onu çok sağolun tekrar.

rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_morad

Paco Rabanne 1 Million.Daha önce kullandığım hiç bir parfüme benzemiyor övdükleri kadar var bence.

katılıyorum kardeş sana bende aynı parfumu kullanıyorum süper ve kalıcı bir kokusu var kokuyu alan dönüp birdaha bakıyor:)
  • Bu topic de işime yarar..
  • Şuana kadar denediklerimin içinde en çok hoşuma giden parfüm. Paco Rabanne 1 Million

• bütçe neticesi ile ixora e 095

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir_sahin_38 -- 7 Mayıs 2010; 2:43:15 >
  • herkes parfüm tavsiye etmiş .
    bende başka bir tavsiyede bulunayım.

parfümün kalıcılığı parfüm yaz için ayrı kış için ayrı kullanılır.ikinci alacağınız parfüm ten renginden bile farkeidiyor.örneğin bir başkasında size çok güzel gelen bir parfüm sizde aynı şekilde kokmayabiliyor.
  • Black xs kullanıyorum.. Kendim çok beğenmekLe birLikte çevremdeki herkes beğendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

arkadaşlar bu hafta kendime 3 ayrı parfüm alıcam, fiyat õnemli degil, bana 3 ultra kalite parfüm tavsiye eder misiniz? (özellikle çok kalıcı ve belirgin olmalı)

2004 senesinde otele gelen bir müşteriden almıştım.2 tıs yaptım gece dışarı çıktım duş aldım yattım öğlen havuza girdim tekrar duş aldım akşam oldu ve halen kokuyordu ilginç bir şekilde kalıcı kokusu var tutkalmı karıştırmışlar ne yapmışlar anlamadım o gün bu gün bu parfümü kullanıyorum aradan 6 sene geçmiş belki kokusu aroması demode olmustur ama kalıcılık istiyorsan bundan daha iyisi yok

• Avon Perceive kullanıyorum. Bir de True Force var.Yeni çıkmış piyasaya, haziran kataloğunda var.Üstelik çanta hediyeli Birkaç güne sipariş edeceğim.

• Armani Blackcode u tek geçerim plase olarak ise Paco Rabanne Ultraviolette
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.