Şimdi Ara

EN İYİ EDEBİYAT DENEMESİ [ANKET]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

EN İYİ EDEBİYAT DENEMESİ [ANKET]

(En Son Oy Tarihi: 9.6.2020)
Giriş
  • Paraf ve Limit çözüyordum, yeni çıkan Toprak denemeleri sınava daha yakın geldi. Sizin de fikrinizi merak ettim.

• .-. kullanıcısına yanıt
    Yayındenizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toprak denemeleri nasıl sınava daha yakın geldi hocam.Her deneme 2 tane tür sorusu var ama eser özet sorusu yok
  • Avantaj’ın edebiyatı süper ötesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrazieRagazzi

Avantaj’ın edebiyatı süper ötesi.
    sosyal kısmı nasıl alınır mı
  • jadore_ J kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle alınmalı. 15’li deneme sınava 20 gün var. Onu da düşünerek alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrazieRagazzi

Bence kesinlikle alınmalı. 15’li deneme sınava 20 gün var. Onu da düşünerek alın derim.
    tamamdır hocam eyvallah
  • serokut S kullanıcısına yanıt
    bu sene tur agirlikli bir sinav olabilir.2002lilerin mufredati o sekilde sanirim.bizim sene soru bankalari donem uzerindeydi bu sene tur uzerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En beğendiğim ikili PRF & TOPRAK bu ikisi en uç bilgilere kadar sorguluyor.

Full yapmak isteyenler kesinlikle çözmeli. Bu saatten sonra en iyi ikili.

Sözel alanlarda PRF liderlik bayrağını devralmış durumda bence.
  • Paraf zor fakat çok kaliteli. Sınavı cidden zorlamak isteseler böyle gelir diye düşünüyorum.

Limit Paraf'a göre daha kolay, sınav ayarında. Kağıdı biraz sıkıntılı, kurşun kalem işlemiyor. Onun haricinde dengeli buldum.

Bilgi Sarmal'da şuana kadar pek gelmemiş, gelme şansının da çok olmadığı birçok yazar var, bilhassa cumhuriyet döneminden. Sorular kaliteli ama sınava pek benzemiyor.

Toprak bu dördü içindeki en kötüsü. Çok ama çok fazla tür sorusu var. Kitap özetlerinden ve toplumcu gerçekçi yazarlardan soru yok neredeyse. Hatta bu iki konudaki soru sayısı dünya edebiyatı sorularının sayısından azdır denemede. Zor, ama zorluğu ne dengeli ne de kaliteli bir zorluk. Sınava Toprak'tan daha yakın bir denemeyi ben bile hazırlayabilirim. Uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 7 Haziran 2020; 16:57:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.