Şimdi Ara

En iyi e segmenti araç hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milyon lira ödeyip, mazot kokusuna katlanmak yerine, beklenmeyeni yapın ve gerçek bir otomobile binin.

Lexus GS 450h

En iyi e segmenti araç hangisi?

• W213 e serisi, görsel olarak doldurunca her be kadar Harika görünsede, bir e segment izolasyon ve konforunu sağlamıyor. Bu açıdan düşünürsek, önce g30 sonra s90 gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes sever olarak kesinlikle yeni gelicek ( belki gelmiştir fiyatlar yüzünden hic bakmıyorum bile ) olan a6 alın opsiyonuda fulleyin uzun süre kullanın.

• Sıralama bu şekilde, Tercih sana Ait. 😉

1-Mercedes
    2-Bmw
    3-Audi
    4-Volkswagen
    5-Opel
    6-Tüm Japonlar

Ben olsam hangisini Alırdım.
    1-Mercedes C-E serisinin Dizelini.
    2-Bmw 3-5 serisinin Dizelini.
    3-Diğerlerini asla bu Fiyatlarla tercih Etmezdim.

Mercedes uzun ömürlü ve konfor aracıdır...(Motoru daha uzun ömürlüymüş deniyor).

Bmw hız ve performans aracıdır...(Motorunun çabuk bittiğini duydum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 20 Eylül 2018; 12:38:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    O değilde araç efsane duruyor. Psikolojimizi bozdun sonunda ulen. Parti kur oy verelim reis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

O değilde araç efsane duruyor. Psikolojimizi bozdun sonunda ulen. Parti kur oy verelim reis.

• Mercedes cls 400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 20 Eylül 2018; 15:45:2 >
  • Premium imaj sıralaması mercedes > bmw > audi şeklindedir. Bana göre ise mercedes ve diğerleri şeklindedir.

Her markanın birbirine göre üstün tarafları mutlaka vardır.

Tasarım olarak hoşunuza gideni alın. Alın ama mutlaka benzinli alın. Neden diyeceksiniz dizel boş paket fiyatına full dolu benzinli araç alırsınız . Bu seviyede bir boş araç almak saçmalık iki yakıtı düşünmek.

• Bu sınıfta sıralama yapmak çok zor. Normal de Mercedes E derdim ama V90 Cross Country’e sahip olmak isterdim.

Edit : Lanet olsun yine fotoğraf atamadım. Şu linkten bakınız :
    https://www.volvocarsescondido.com/new/Volvo/2018-Volvo-V90+Cross+Country-dc441b970a0e0ae91e8b9215c57a2bdb.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 20 Eylül 2018; 19:2:14 >
  • Yeniye ne gerek var. E 320 Kompressör kraldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

Tasarımsa tasarım, prestij ise prestij, güvenlik ise tartışmasız, konfor ise konfor
    Aslında s90 hybrid ilk aklımıza gelen seçenekti, hatta ilk mesajıma da yazmıştım ama sonra yorumları etkilemesin diye sildim Teşekkürler, güzel paylaşım..

• quote:

Orijinalden alıntı: profpide

prestij kalite denince ilk gelen reno

şaka bi yana mercedes e serisi ilk aklıma gelen...

ama yazık günah makam aracına milyonları gömeceğinize çalışanlarınızın durumlarını iyileştirin..asgari ücretli çalışan kalmasın vb...bir adamın rahatı, hava atmasındansa çalışanların korkmadan ay sonunu getirmesi daha iyidir..
    E serisini de değerlendiriyoruz. Çalışanlarımızın çoğu asgari ücretli ama bütün sosyal ve maddi haklarını günü gününe alırlar hocam

• Kimse Jaguar xf’i yazmamış! O kadar sıralama dışı kalacak kadar kötü mü yahu

• webbie kullanıcısına yanıt
    Alet dıştan çok gergin duruyor fakat konsolu leşmiş malesef, japonlar pek beceremiyor. Sınıfında e class gibi bi rakip olunca sönük kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Vergiyi nasıl geri alıyorsun ergen çocuk. Eskidendi o devir
    Gelir vergisinden düşmüyor mu ? Değişti mi o kanun ? Eskiden öyleydi diye hatırlıyorum.
    Araç için düşüncem ise hepsi iyidir tabiki ama ben en yenisi olması sebebiyle A6 diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oozgur16 -- 21 Eylül 2018; 0:36:22 >
  • https://forum.donanimhaber.com/volvo-s90-motor-arizasi-ayipli-mal--135071456

Bu konuyu görünce S90’dan soğudum biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Alet dıştan çok gergin duruyor fakat konsolu leşmiş malesef, japonlar pek beceremiyor. Sınıfında e class gibi bi rakip olunca sönük kalıyor.

Evet E class bir adam önde görünüyor şimdilik. Lexus da kötü bir araç değil ancak aradaki fark malum.

• Vergiden düşüp düşemeyeceğini bilmiyor ama e segmenti makam aracı soruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

Vergiden düşüp düşemeyeceğini bilmiyor ama e segmenti makam aracı soruyor...
    Kim bilmiyor yahu ilk mesajımda ne yazmışım ben bir bak Bilmeyene de öğretiriz.. Sen önerini söyle bakalım

• kendi0 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarz örnekler çok fazla çıkar karşınıza araştırırsanız daha bayiden çıkıp eve varmadan şanzımanı patlayan Audiler oldu, sıfır km alınan Mercedeslerde onlarca motor sorunu çıktı. Biraz şans işi maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.