Şimdi Ara

EN İYİ E-MAİL HESABI YAHOO'MU,HOTMAİL'Mİ,MYNET'Mİ HERKES YAZSIN. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
20.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayda 1 böyle hangi mail adresi sizce diye topic açılmasını kınıyorum dört defa gmail dedim heralde
  • gmail
    onun dışındaysa yahoo nun mail i baya ii şüpheli dosyaları filan indirtmiyor filan yahoo +1
  • Bence Yahoo en iyisi. Hotmail ise MSN için kullanıyorum ben...
  • arkadaslar pop3 ne demek pop3 destegi olan e mail nası oluyor biri bana bunların ne anlama geldigini soyleyebilirmi???
  • kesinlike yahoo, hem kaliteli hem de temizden 1 GB.. hotmail iseen iğrenci, şifrem hackli felan değil ama 3 aydır login olamıyorum (match the character zımbırtısı yüzünden), şikayet e-maili attım hiç bi halt yapmadılar ben de en son dün küfürlü ingilizce bir mail attım. Ne shit yerlerse yesinler. Hotmail'in canı cehenneme.
  • yahoo
  • senin kullanabildiğindir...
  • kesinlikle gmail...................
  • quote:

Orijinalinden alıntı: holywars

özelikleri her gecen gun artan gmail ve guvenlik bakimindan yahoo....

birde msn icin hotmail kullanan arkadaslar eger msn icin kullaniyorsaniz daha ne diyim ben size msn de farkli e-mail adresleri kullanabilirsiniz..

+1

gmail gayet başarılı gidiyor ve pop3 desteği vermeside başka bi güzellik. Birde Türkçe dil desteği olsa ve güvenlik artarsa harika olacak.

Bu arada Benim G mail 2500 mb olmuş limiti
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fearofthedark

arkadaslar pop3 ne demek pop3 destegi olan e mail nası oluyor biri bana bunların ne anlama geldigini soyleyebilirmi???

Outlook gibi bir yazılımla mailleri kontrol edebilmene olanak sağlayan protokol. Yani webmail kullanmana gerek kalmıyor. Birden fazla mail adresiniz varsa oldukça kullanışlı olabiliyor.
  • Gmail tabii iki, reklam falan yok, acayip hızlı, basit arabirim, inanılmaz özellikler..
  • G-mail
  • yahoo en güzel özelliği otomatik norton antivirüs taraması yapıyor aşırı güvenli..hiç sorun yaşamadım
  • Yahoo'nun güvenliği gerçektem çok iyi ayrıca Türkçe desteği de var com.tr uzantılı mail hesabıda alabiliyorsunç
    Ben hepsini kullanıyorum.
    Gmail'i driver amacı ile kullanıyorum.
    Mynet bitti zaten hiç bir işe yaramaz.
    Zaten onlarada nerdeyse bütün servislerini paralı yapacaklar.
  • mynet olmadığı kesinnnn yahoo ve gmail gayet başarılı.
  • bence yahoo ama msn nedeni ile çoğunlukla hotmail kullanıyorum. gmail de çok sade ya insanın giresi bile gelmiyo. mynet ise tam bir çöplük
    ha bi de ben de bir 20 gb lik evet evet 20 gblik mail adresi var
    www.bigxmail.com
    acaip bi şey valla
    hem de beleş
    yani hd yi oraya yedekleyebilirsiniz bile
  • hotmail...
    since 1998
  • Yahoo!
  • hız açısından yahoo,verdiği alan büyüklüğü yüzünden gmail (kim kullanio 2gb, yahoo fazlası ile yetio) ve hiç bir halta yaramaması bakımından msn yani hotmail(inanılmaz yavaş ve msn mailim 2mb),hele mynet çöpeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 16 Ağustos 2005, 1:16:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.