Şimdi Ara

En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
11
Favori
89.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle black

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven63

eski konuyu hortlatacam ama bu filmi öneresim geldi
    A Perfect World
    hapishaneden kaçan bir adamın hikayesini anlatıyor. kaçış sonrası kaçırmak zorunda kaldığı küçük bir çocukla arasında derin bir bağ kurulur. özellikle filmin sonunda ki bir sahnesi beni çok etkilemiştir.
    kendisini vuran çocuğa;
    "hayatım boyunca iki kişiyi öldürdüm phillip. biri annemi rahatsız etmişti diğer de seni"

En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz

usta ne yaptn be.
    spoilerin ebesini atladin

• Kıyamet Günü Dram ağırlıklı olan ve her sahnesiyle etkileyen göz yaşlarına boğan olağanüstü bir yapım. Kıyasmet Günü isminden dolayı efectlerle zenginleştirilmiş bir film beklemeyin. Filmdeki ortamlar o kadar gerçekçiydi ki O anı adeta yaşatıyor. Tsunami Felaketi 2004 yılında gerçekleşmiş aradan 9 yıl geçmiş insan ister istemez düşünüyor zaman ne kadar da hızlı geçiyor çünkü ben bu felaketin haberlerini Televizyonda izlediğim günü dün gibi hatırlıyorum... Asyanın güney kıyılarına vuran Tsunami sonrası hayatta kalmayı başarmış bir ailenin dramı. Ölüler , yıkık dökük evler, su altında kalmış yerler, Yaralı insanlar, Çocugunu arayan baba, Annesini arayan çocuk... Bu felaketin izleri hiç bir zaman kaybolmayacak. Bu felaketten arta kalan herkes bu anı her zaman hatırlayacak malesef. Afet konulu filmler arasında en iyisi diyebilirim hatta izlediğim filmler arasında son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biriydi. Filmdeki Tsumami sahneleri mükemmeldi. Naomi Watss oldum olası sevmişimdir.Bu kadının 45 yaşında olduğuna inanmak güç. Çocuklar ise sanki oyuncu olarak dünyaya gelmişler. Şu dünyayı kemirip tüketen kibirli insanoğlu Aynı dünya karşısında ne kadar da aciz. Milyonlarca yıldızın bulunduğu ucsuz bucaksız bir evrende iğne ucu kadar yer kaplamayan bir dünyadayız ve onun bize karşı olan tepkisine karşı yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Teknolojin ne kadar ileride olursa olsun bir fırtınayı engelleyemessin veya bu filmde olduğu gibi Tsunaminin veya felaketin ne zaman geleceğini kestiremeyiz. Filmde ailenin birbirine olan sevgisi, yardımseverlik o kadar etkileyici işlenmiş ki. Filmdeki oyunculuklar da mükemmel. Sevdiğim filmlerin gişe başarılarına bakmak gibi bir takıntım var. Bu filmde gişede büyük bir başarı elde etmiş. 45 milyon dolarlık bütçesine karşılık 172 milyon dolar kazanç elde etmiş. 10/ 8.6
    Alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan123456 -- 18 Mayıs 2013; 13:40:52 >
  • fenaa çok iyi aamir khan ın tüm dram filmleri iyidir.
  • Ben de, öneride bulunabilirim.

En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz
  • -
     En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz En iyi Dram filmlerini paylaşıyoruz
  • Şu liste hiç fena değil bence.http://hayro.la/en-iyi-dram-filmleri/
  • Listemdeki cogu film koyulabilir konuya ama hepsini koymak olmaz tabi birkac tane secip koyayim, hepsi birbirinden mukemmeldir.

• Intouchables der susarm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacquer -- 21 Nisan 2015; 19:53:33 >
  • Hayret nasıl da yazan olmamış. İzlediğim en iyi filmlerden My Way. İzleyipte beğenmeyen şimdiye kadar görmedim.
  • Hunt

• Kesinlikle gran torino beni ağlatan film hachiko duygulandırmıştı ama gran torino ağlattı siz düşünün imbd puanı 8.2 ama bence 10da 10 harika filmdir yaşlı huysuz ırkçı bir adamın aynı zamanda ne kadar temiz kalpli olduğunu anlatıyor abd de geçiyor film kesinlikle izleyin kesinn
  • Adam Imdb’ye dram yazmış, artık allah ne verdiyse buraya eklemiş. soran olursa izledim dersin

• Au Revoir Les Enfants

The 400 Blows

The Grapes of Wrath

A Seperation

The Hunt

Intouchables

Aklıma gelenleri yazdım. Hepsi birbirinden dramatik. İzlediğim ama yazamadığım güzel dram filmleri mutlaka vardır. Bu saatte bunlar aklıma geldi

• Duygusal hikayelerin konu edildiği bu yapımlar, genellikle izleyicilerin en beğendiği filmler olarak karşımıza geliyorlar. Arada sırada da olsa izlemek keyif veriyor.

Bu listede:https://paratic.com/dram-filmleri/ en iyi dram filmleri yer alıyor göz atmanızı tavsiye ederim..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.