Şimdi Ara

En iyi defans hattı Beşiktaş'ta ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
3.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu ciddi ciddi okuyacaktım ama GS maçında zorunluluktan oynayan, o maçtan sonra kadroya dahi giremeyen bile Bilica var diye Fenerbahçe defansı en kötüsü, onu saymıyoruz denmesi beni benden aldı, ne içtiyseniz aynısından ben de istiyorum. Aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

toraman - tartışmaya gerek duymuyorum,gs ve fenerde direkt 11 çıkar.

ohaa fail olmuşum anasını satayım

Fraulein adlı üyeden hepinizin huzurunda özür diliyorum

bu kelamı kendisi yazdı zannederek meseleye dahil oldum
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Mikser

quote:

Ben de diyorum bu ne diyor estağfurullah. Ben de diyecektim yanlış bir şey var ortada diye

• hala öğrenemediniz mi kendi fikrinizi bu forumda paylaşamıyacağınızı.Adam "bence" demiş ama gene olanlar olmuş.Burdaki taraftarlar kadar fanatik taraftar başka forumlarda varmıdır bilmiyorum.Kusura bakmayın ama kimse objektif olamıyor.He Ben en iyi defans beşiktaştamıdır diyorum tabi ki hayır.Ama bu forumda kendi fikirlerinizi tartışma çıkmaması adına belirtmeyin.Nede olsa bütün bölümlere yazabiliyor herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fazlagiç

quote:

Orijinalden alıntı: CnyTGnD

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Magilum

Bizde bir Eboué var baba, hem forvet hem sağbek..

Balta - Urfalı - Semih - Eboué

Beklerin yanlış yerleştirmişsin değerli futbol adamı :D

Egemen ne kadar iyi olsada Yobo kadar iyi değil bence yobo çok önemli toplar kesiyor ve kolay kolay bireysel hata yapmıyor Egemen bjknin uefa maçında direkten dönen topta hatası vardı topa değil adama vurdu ve daha önceside vardı buda ne kadar Servet olduğıunu gösterir zamanında Servetede bötyle denildi ama gördük onda bi Servet görüyorum Ziegler defans yönü hava topları dışında tartışılmaz ama ofansa yardım konusunda çok çok düşük GG Tr nin en büyük Sağ beki ofansa katkısı hava topu çalım kabiliyeti top kesme daha ne olsun :D Ve Serdar ayalrdır sakatsın yeni bir takımda çıkıyorsun ve TR nin en büyük takımı ve sen sanki yıllardır bu takımda oynarmışcasına oynuyorsun oyun kuruşu pasları ofansa yardımı top ondayken hem kendindeki sakinlik hem taraftyara verdiği güven daha ne olsun

Gs 11 Fb 14 gol yemiş ama GG son 4-5 maçtır iyi oynamya başladı , Serdar son maçlarda takıma katıldı bırakalımda o kadar olsun ayrıca FB takım olarak da bir çöüşde olduğu dönemde bu yapılanın iyisidir.

Teşekkürler Futbolcular Teşekkürler Aykut KOCAMAN Teşekkürler Aziz Yıldırım Teşekkürler Fenerbahçe

HAHAHAHHAHA

Konuşmayı nasıl başlamış neler anlatmış nasıl bitirmişsin.

Biz sizin gibi çok konuşup boş konuşmayız az öz ve sahada konuşuruz ;)

Görende Barcelona taraftarı sancak

Fenerbahçe Taraftarı takımına sahip çıkan dünyanın en iyi taraftarı olduğunu bu şike olaylarıyla kanıtladığını düşünüyorum

siz küme düşerken Bunlardan bi cacık olur başka bi bok olmaz diyordunuz biz Dar ağacında olsak son sözümüz Fenerbahçe diyoruz ;)

Bu olay ve sözlerle Fenerbahçe Futbol ve diğer branşlarda gs ye açdığı farkların Taraftar bazında da gs ye fark attığını gösterir.

Kulüp başkanı şikeden içerdeyken hala branşlardan bilmemnelerden bahsediyorsun.

Siz bu şike olaylarıyla klübe en çok sahip çıkan taraftar olduğunuzu değil.En at gözlüklü taraftar olduğunuzu gösterdiniz.

Doğrudur 3 senedir ilk 3 e bile giremiyor Galatasaray ama böyle pisliklere,haysiyetsizliklere,düzembazlıklara,namussuzluklara bulaşacaklarına küme düşssünler daha iyi.

Zaten Fenerbahçe bu ligde kalırsa,bizi bank asyaya düşürsünler. Bu kadar kirli bir lige çok çok fazlayız

Adama bak sen kimsinki saçma saçma bu lige fazlayız diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 31sonrasipismanlik

hala öğrenemediniz mi kendi fikrinizi bu forumda paylaşamıyacağınızı.Adam "bence" demiş ama gene olanlar olmuş.Burdaki taraftarlar kadar fanatik taraftar başka forumlarda varmıdır bilmiyorum.Kusura bakmayın ama kimse objektif olamıyor.He Ben en iyi defans beşiktaştamıdır diyorum tabi ki hayır.Ama bu forumda kendi fikirlerinizi tartışma çıkmaması adına belirtmeyin.Nede olsa bütün bölümlere yazabiliyor herkes.

Bence demiş, peşine tartışmaya gerek yok demiş.. Bu nasıl bir ikilem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #11

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Magilum

Bizde bir Eboué var baba, hem forvet hem sağbek..

Balta - Urfalı - Semih - Eboué

Beklerin yanlış yerleştirmişsin değerli futbol adamı :D

Egemen ne kadar iyi olsada Yobo kadar iyi değil bence yobo çok önemli toplar kesiyor ve kolay kolay bireysel hata yapmıyor Egemen bjknin uefa maçında direkten dönen topta hatası vardı topa değil adama vurdu ve daha önceside vardı buda ne kadar Servet olduğıunu gösterir zamanında Servetede bötyle denildi ama gördük onda bi Servet görüyorum Ziegler defans yönü hava topları dışında tartışılmaz ama ofansa yardım konusunda çok çok düşük GG Tr nin en büyük Sağ beki ofansa katkısı hava topu çalım kabiliyeti top kesme daha ne olsun :D Ve Serdar ayalrdır sakatsın yeni bir takımda çıkıyorsun ve TR nin en büyük takımı ve sen sanki yıllardır bu takımda oynarmışcasına oynuyorsun oyun kuruşu pasları ofansa yardımı top ondayken hem kendindeki sakinlik hem taraftyara verdiği güven daha ne olsun

Gs 11 Fb 14 gol yemiş ama GG son 4-5 maçtır iyi oynamya başladı , Serdar son maçlarda takıma katıldı bırakalımda o kadar olsun ayrıca FB takım olarak da bir çöüşde olduğu dönemde bu yapılanın iyisidir.

Teşekkürler Futbolcular Teşekkürler Aykut KOCAMAN Teşekkürler Aziz Yıldırım Teşekkürler Fenerbahçe

HAHAHAHHAHA

Konuşmayı nasıl başlamış neler anlatmış nasıl bitirmişsin.

Biz sizin gibi çok konuşup boş konuşmayız az öz ve sahada konuşuruz ;)

Görende Barcelona taraftarı sancak

Fenerbahçe Taraftarı takımına sahip çıkan dünyanın en iyi taraftarı olduğunu bu şike olaylarıyla kanıtladığını düşünüyorum

siz küme düşerken Bunlardan bi cacık olur başka bi bok olmaz diyordunuz biz Dar ağacında olsak son sözümüz Fenerbahçe diyoruz ;)

Bu olay ve sözlerle Fenerbahçe Futbol ve diğer branşlarda gs ye açdığı farkların Taraftar bazında da gs ye fark attığını gösterir.

Kulüp başkanı şikeden içerdeyken hala branşlardan bilmemnelerden bahsediyorsun.

Siz bu şike olaylarıyla klübe en çok sahip çıkan taraftar olduğunuzu değil.En at gözlüklü taraftar olduğunuzu gösterdiniz.

Doğrudur 3 senedir ilk 3 e bile giremiyor Galatasaray ama böyle pisliklere,haysiyetsizliklere,düzembazlıklara,namussuzluklara bulaşacaklarına küme düşssünler daha iyi.

Zaten Fenerbahçe bu ligde kalırsa,bizi bank asyaya düşürsünler. Bu kadar kirli bir lige çok çok fazlayız

Adama bak sen kimsinki saçma saçma bu lige fazlayız diyorsun

Ben Mehmet Berk.

• quote:

quote:

hala öğrenemediniz mi kendi fikrinizi bu forumda paylaşamıyacağınızı.Adam "bence" demiş ama gene olanlar olmuş.Burdaki taraftarlar kadar fanatik taraftar başka forumlarda varmıdır bilmiyorum.Kusura bakmayın ama kimse objektif olamıyor.He Ben en iyi defans beşiktaştamıdır diyorum tabi ki hayır.Ama bu forumda kendi fikirlerinizi tartışma çıkmaması adına belirtmeyin.Nede olsa bütün bölümlere yazabiliyor herkes.

egemen tr'nin en iyisi demiş tartışmaya gerek yok demiş? Beşiktaş defansı için mi demiş ? Hem söylediklerim beşiktaş taraftarını ilgilendiriyor cinsden.

• beyler deri ceket almayı düşünüyorum, pumayı kendim yakaliycam ne dersiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

egemen tr'nin en iyisi demiş tartışmaya gerek yok demiş? Beşiktaş defansı için mi demiş ? Hem söylediklerim beşiktaş taraftarını ilgilendiriyor cinsden.

Ne diyon kardeş sen? Toraman hakkındaki yorumu BENCE'lik gibi mi duruyor?

• Birader bu akşam kafayı dağıtacak şeyler lazım bana. Sende var sanırsam. Adres vereyim bana içtiklerinden bir kokteyl yapıp gönder.
  • quote:

quote:

quote:

Ben de diyorum bu ne diyor estağfurullah. Ben de diyecektim yanlış bir şey var ortada diye

kusura bakma yine de

burası tortugaya dönmüş yeminle kim kimi dövüyor belli değil

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne diyon kardeş sen? Toraman hakkındaki yorumu BENCE'lik gibi mi duruyor?

Yahu dostum benim anlatmak istediğim çok farklı.Adam fikrini Başta "bence" diyerek bahsetmiş.Yani İbrahim toraman hakkında görüşlerini belirtirken tekrar "bence tartışmasız ilk 11 oynar" demesi gerekmez.Olay İbrahim'in iyi olup olmadığı değil.

• Bilica bile daha iyi la Sidnei'den
  • Tartışmasız en iyi stoper Ujfalusi'dir.En iyi sağ bekte Ebouedir.(Ligimiz için konuşuyorum.)
    Hakan Balta şu anda Ziegler'den kötü İsmail'den iyi.Semih'e gelince mükemmel oynamıyor, ama sizin yedeklerinizden daha iyi.Bu durumda en iyi defans hattı nasıl sizde oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Bilica bile daha iyi la Sidnei'den

yav he he
  • Eboue - Ujfalusi - Egemen - Ziegler

Bu geri dörtlü gayet hoş görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NiCkBuLaMaDıM!!

quote:

hacı naber

eski nikini görmesek tanıyamayacaktım

ne oldu liseyi bitirdin mi...essahtan lise kaçtasın şu an

Burak abi bu arkadasa hiç mi nick bulamadın diyince kızıyor. Bi kaç tavsiye verseydin

Yalıtımsız Kovboy nasıl olur sence Faruhhh

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NiCkBuLaMaDıM!!

quote:

hacı naber

eski nikini görmesek tanıyamayacaktım

ne oldu liseyi bitirdin mi...essahtan lise kaçtasın şu an

Burak abi bu arkadasa hiç mi nick bulamadın diyince kızıyor. Bi kaç tavsiye verseydin

Yalıtımsız Kovboy nasıl olur sence Faruhhh

Nick bulamadım diye nick mi olur yav. Senin üretebileceğin bütün nickler yakışır aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.