Şimdi Ara

En İyi Çiğ Köfte Hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
32.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komagene en iyisidir bence.
  • ankaradaysan kesinlikle apikoğlu
  • Aşık Abuzer usta diyorum ve gidiyorum.
  • Battalbey iyide, yanına malzemelerini az koyuyorlar.. Çok satınca böyle oluyor demekki.. ben son 2 seferdir metat diye bi yer açıldı, buradan alıyorum.malzeme bol,lezzetli, tadıda güzel

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddrick -- 6 Nisan 2012; 22:22:48 >

• Maltepe ışıklarda adıyamanlı ömer usta var şahane maltepenin bence en iyisi.Komagene tatlıses vs. hiç birini beğenmiyorum.Osesde fena değil.
  • Her yer etsiz satıyor paso bulgur yiyoruz. Yok ki etli çiğ köfte satan yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Her yer etsiz satıyor paso bulgur yiyoruz. Yok ki etli çiğ köfte satan yer.

Yasak çünkü.Bekletildimi bozuyor doğal olarak yapıp yemek gerekiyor.
  • Çiğköfteci ramazan usta vardır temiz güzel ve de tüm şubelerindeki insanlar güleryüzlü ve genellikle anlayışlıdırlar
  • Ankara kızılayda APİKOĞLU bir numaradır.
  • bi çok yerde etsiz çiğköfte yedim çiğköftem ,lagash,komagene,ömer usta ,said usta.tatlıses vb...En güzel tat said ustada tek geçerim.En kötüsüde tatlıses hem pahalı hemde tadı hiç güzel değil zaten sinek avlıyolar...
  • Arkadaş lar markam çiğköfteci, kadir.ben adıyamanlıyım ama size doğrusunu söyleyeyim.piyasada yediğiniz çiğköfteler gerçek değil.ben 7 yaşında çiğköfte yoğurmaya başladım.yaşım 30 (24 yıldır Çiğköfte yoğuruyorum)yemin bile edebirilirim istanbulda gerçek çiğköfte yoğurabilen anlayan usta yok.o eminönüdeki ustaya benzer aksaray fındıkzade tarafında da da var.bunun gibiler el,kol, iyi sunum hareketleriyle kendini gerçek köfte yapıyor gibi gösteriyor yani sunum şekli ile yöreselmiş izlenimi veriyor.halbuki biri hataylı biride bilmem nereli,çiğköfte kültürü ile alakasıyok evde makina ile sıcak suyla yapıyorlar.urfa çiğköftesine gelince tamam orjinaldir ama herkesin ağız tadına hitap etmez baharatı keskin yoğundur herkes yemez,domates salçası kullanmazlar sadece isotla yoğururlar buda kekremsi bir tat verir.keşke imkanım olsada şu forumdaki arkadaşlara gerçek etli adıyaman çiğköftesi sunabilsem iddalıyım çiğköfte konusunda damaklarınızın size yalan söylediğini fark edersiniz.İstanbul için bir projem var ama şubem olamayacak kendim canlı canlı yoğuracağım için sadece bir noktada olacak bunu da siz değerli halkımım belirlediği noktada yapacam.forumdan da duyuracam,ilk gün misafirim olursunuz.alışkanlık bağışıklık yapamayacağının garantisini veremiyorum..inşallah sizede yemek kısmet olur.

• Ömer Aybak TV'lerede reklam vermeye başladı , köşeyi döndü Valla.
  • elazigli vardi adini unuttum ama guzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim peder mardinli yapar her hafta bu etsiz olanlarla alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimax02

Arkadaş lar markam çiğköfteci, kadir.ben adıyamanlıyım ama size doğrusunu söyleyeyim.piyasada yediğiniz çiğköfteler gerçek değil.ben 7 yaşında çiğköfte yoğurmaya başladım.yaşım 30 (24 yıldır Çiğköfte yoğuruyorum)yemin bile edebirilirim istanbulda gerçek çiğköfte yoğurabilen anlayan usta yok.o eminönüdeki ustaya benzer aksaray fındıkzade tarafında da da var.bunun gibiler el,kol, iyi sunum hareketleriyle kendini gerçek köfte yapıyor gibi gösteriyor yani sunum şekli ile yöreselmiş izlenimi veriyor.halbuki biri hataylı biride bilmem nereli,çiğköfte kültürü ile alakasıyok evde makina ile sıcak suyla yapıyorlar.urfa çiğköftesine gelince tamam orjinaldir ama herkesin ağız tadına hitap etmez baharatı keskin yoğundur herkes yemez,domates salçası kullanmazlar sadece isotla yoğururlar buda kekremsi bir tat verir.keşke imkanım olsada şu forumdaki arkadaşlara gerçek etli adıyaman çiğköftesi sunabilsem iddalıyım çiğköfte konusunda damaklarınızın size yalan söylediğini fark edersiniz.İstanbul için bir projem var ama şubem olamayacak kendim canlı canlı yoğuracağım için sadece bir noktada olacak bunu da siz değerli halkımım belirlediği noktada yapacam.forumdan da duyuracam,ilk gün misafirim olursunuz.alışkanlık bağışıklık yapamayacağının garantisini veremiyorum..inşallah sizede yemek kısmet olur.

Bundan sonrasını okudum ve hardcore CSB.

Ben okudum siz okumayın beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi League0fLegends -- 26 Ağustos 2012; 19:10:49 >

• çiğ köfte sevdam yüzünden midemin baya bi içine ettim zamanında... şimdide yiyemiyorum yedikçe midem kıyılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimax02

Arkadaş lar markam çiğköfteci, kadir.ben adıyamanlıyım ama size doğrusunu söyleyeyim.piyasada yediğiniz çiğköfteler gerçek değil.ben 7 yaşında çiğköfte yoğurmaya başladım.yaşım 30 (24 yıldır Çiğköfte yoğuruyorum)yemin bile edebirilirim istanbulda gerçek çiğköfte yoğurabilen anlayan usta yok.o eminönüdeki ustaya benzer aksaray fındıkzade tarafında da da var.bunun gibiler el,kol, iyi sunum hareketleriyle kendini gerçek köfte yapıyor gibi gösteriyor yani sunum şekli ile yöreselmiş izlenimi veriyor.halbuki biri hataylı biride bilmem nereli,çiğköfte kültürü ile alakasıyok evde makina ile sıcak suyla yapıyorlar.urfa çiğköftesine gelince tamam orjinaldir ama herkesin ağız tadına hitap etmez baharatı keskin yoğundur herkes yemez,domates salçası kullanmazlar sadece isotla yoğururlar buda kekremsi bir tat verir.keşke imkanım olsada şu forumdaki arkadaşlara gerçek etli adıyaman çiğköftesi sunabilsem iddalıyım çiğköfte konusunda damaklarınızın size yalan söylediğini fark edersiniz.İstanbul için bir projem var ama şubem olamayacak kendim canlı canlı yoğuracağım için sadece bir noktada olacak bunu da siz değerli halkımım belirlediği noktada yapacam.forumdan da duyuracam,ilk gün misafirim olursunuz.alışkanlık bağışıklık yapamayacağının garantisini veremiyorum..inşallah sizede yemek kısmet olur.

Yavaş 7 yaşında yoğuruyormuş bizim 30 yaşındaki abi üç dört saat yoğuruyor gö*ünden ter akıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oses Battalbey Battalzade
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.