Şimdi Ara

En İyi Çiğ Köfte Hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
32.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Morgana'

Adıyamanlı çiğköfte Kadıköy'de de minnacık bi yerde işliyor.Rıhtım caddesinde hiçte boş kalmaz süperdir Ahanda bu resim var hepsinde

En İyi Çiğ Köfte Hangisi?

Son 1 yıldır bu markanın Özgürlük parkının ordaki Feneryolu bayii'ne abone oldum. İşletmecisi çok iyi birisi, gündüzleri babası duruyor, kendisi saat 19:00 gibi geliyor, gece 3'e kadar açık dükkan 7 gün boyunca. Zaten hastasıyım lezzetin, bu bayii'sinde diğer bayii'lerden farklı olarak çiğ köftenin yanında acı biber ve salatalık turşusu, çocukluğumuzun o eski altın madalyon çikolatalarından ve sakız ikram ediyorlar. Tavsiye ederim, sadece lezzet yetmiyor emin olun, öyle işletmeler var ki o müşteriye değil de müşteri ona muhtaçmış gibi davranıyor ama burası lezzetin yanısıra doğru işletmecilik mantığı ile açılalı daha 1 sene olmamasına rağmen kendi markası da dahil bir çok bayii'yi solladı ve ciddi bir popülariteye ulaştı.

• hacı el aziz cig koftem komagene
  • Ankaradaki en iyi çiğköfteyi urfalı hacı mehmet de yersiniz etlidir.etsizlerin içinde bence en iyisi Tatlıses çiğköfte...
  • komagene bakırköyde nerede bşlen varmı
  • tatlıses çiğ köfte gayet başarılı. Yanında verdikleri ince lavaşa 3 tane koy-roka + limon yanında ayran. Sar sar indir mideye
  • quote:

Adıyamanlı çiğköfte Kadıköy'de de minnacık bi yerde işliyor.Rıhtım caddesinde hiçte boş kalmaz süperdir Ahanda bu resim var hepsinde

çok yerde var artık dostum.. Benim ve çevreminde favorisi Maltepe ışıklarda var,nedense en güzel ordaki gibi geliyor.. Hepsi aynı marka ama sanki Maltepe ışıklardaki daha güzel gibi..

• Çiğköfteci Bilal Usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

komagene bakırköyde nerede bşlen varmı

avşar sinemalarının karşısında
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoQi

quote:

her sabah önünden geçiyorum allah kahr etsin düşünemedim
  • quote:

quote:

quote:

carouselin karşısındaki sokak

• quote:

quote:

quote:

quote:

carouselin karşısındaki sokak

BAKIRKÖY SEMP POLİNKİNLİĞİ SOKAĞINDAN GİRİYORSUN İLERİDE TIP MERKEZİ VAR ONUN KARŞISI SANIRIM
    BİRDE ORADA MUSEVİ İBADET YERİ VAR UZAKLAŞ MASON KAYNIYOR

• quote:

GAZİOSMANPAŞA SULTANGAZİ YE gelin bu adamla tanıştıram sizi. bedavada çiğ köfte ısmarlıyam. arkadaşım olur ama parayı bulunca tanımaz oldu bizi. şimdi yavaş yavaş insani haline dönmeye başladı. eskisi gibi olmasakda aramız iyidir.

• pan çiğ köftebenim damak zevkime en uygun çiğ köfteci
  • Komagene , Battalbey iyidir.
  • antalya'da en iyisi adıyaman
  • forum.donanimhaber.com/m_44212117/tm.htm Buyurun en iyi çiğ köfte burada kendiniz yapın iyi bir urfa biberi iyi bir salça etsiz olarak yumurtalı yapın kesinlikle hazır çiğ köftelerden daha iyi yaparsınız
  • adıyamanli var bizim burda saharyi-ceddit birde komagene mi ne o marka :)
  • Bizim burda Numan Usta var sokağın ortasında arabada satıyo. Ama ben hayatımda öyle bir şey yemedim. Dünyanın en güzel çiğ köftesi hatta, çiğ köftenin dışında direk dünyanın en güzel şeylerinden biri. Yanında da acılı şalgam içiyon muhteşem oluyo. Ama çiğ köfte 2 yıldır hayatımı zindan ediyo her yiyişimde ondan 2 yıldır yemiyom.
  • Şanlıurfa'ya gelin size hayatınızda yiyemeyeceğiniz kadar güzel bir tatta çiğ köfte yedireyim sonra dersiniz, "la bu bizim yediklerimizin çiğ köfte ile alakası yokmuş.!"
  • Şanlıurfa'ya gelin size hayatınızda yiyemeyeceğiniz kadar güzel bir tatta çiğ köfte yedireyim sonra dersiniz, "la bu bizim yediklerimizin çiğ köfte ile alakası yokmuş.!"
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.