Şimdi Ara

en iyi cep telefonu işletim sistemi hangisidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
18.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepimiz biliyoruz donanımımız ne olursa olsun ona yön veren onun gelişmişliğini gösteren kesinlikle yazılımdır.Elimizde yeterli özellik taşımayan bir yazılımımız varsda isterseniz 1000 mp bir camera, iyi bir yazılıma sahip olan vga camerayı performan olarak geçemez.
    Yeni nesil dokunmatik telefonlarda başımızı ağrıtan bu yazılımların hangisi size göre en iyi en kullanışlı ve en pratik

ayrıntılı bir açıklama yaparsanız yol gösterici olarak çok yol katetmiş oluruz

bilindik işletim sistemleri

apple: iphone OS (iphone)
    google: android (htc vb..)
    symbian :s60 s80 (nokia, se,samsung...)
    Windows :windows mobile 6.0, 6.1 (htc samsung...)
    Blackberry
    Palm : web os

• galiba birşey ne kadar basitse o kadar iyi oluyor.
    bence symbian S40.

pratik, user friendly ve hızlı olduğu için.

iphone laptopla aynı sürede açılıyor. :)
    s60 larda menüler arası geçişlerin yavaşlığı beni delirtiyor...
    window mobile lar ise klasik donma kitlenme var.
  • İphone os tabiki hızı yeter sadece diğer +larını saymaya bile gerek yok bence
  • bu birazda kullanımla alakalı,daha çok ofis programları kullanacaksanız windows mobile,kendinize göre kişiselleştirmek gibi bir amacınız varsa symbian,hızlı ve diğerlerinden daha farklı uygulamaları olmasını istiyorsanız iphone OS. vb. vb.
  • oyun ve program desteği ----> iphone os
  • Kendine yönelik birşeyler istiyosan(mesajları saklama değişik tuş kilidi koyma flash açma vb) basit ama işe yarar uygulamalar için symbian derim en çok kullanan nokia symbianı.Oyun ve kaliteli uygulama istiyosan iphone os.Ama işe yönelik istiyosan e-posta çok kullanıyosan bir blackberry ya da wm işletim sistemli bir cihaz derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.