Şimdi Ara

En iyi çeken operatör? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
30.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aslında en iyi çeken operatör yok sorun bölgenize yapılan alt yapı hizmet kalitesi ile alakalı durum ama genelleme yapacak olursak turkcell diyebiliriz.
  • Bu operatörler yatırım yapacağı yere nasıl karar veriyor ki?
    Baz istasyonunu kurup,onunla yapılan iletişim trafiğine göre mi yatırım yapıyor? Yoksa kullanıcılardan gelen talebe göre mi?
    Farklı söylim;
    Aboneler mi baz istasyonunu artırıyor,
    Yoksa baz istasyonları mı abone artırıyor?
    Tavuk yumurta olayına göndü gibi ama anladınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul / esenler de ikamet ediyorum, vodafone kullandım 2 - 3 sene kadar, evim 3. kat bu arada ama nezaman bi arkadaşım arasa süreki sesin gelmiyo sesin kesildi sesini alamadım diye diye küfür ede ede 3 seneyi zor geçirdim sonunda tak ettii, arkadaşlar kimse kusura bakmasında bedavada hizmet verseler, alo diince karşındaki seni net duymuyosa boş. Başka operatörde 30 vreceğine 50tl ver net konuş mantık bu.

şuan Turkcell kullanıyorum bi sorun yaşamadım 1 senedir, ilk zamanlar net yerlerde sürünüyordu sonra turbo internetli bi pakete geçirdiler düzelmişti net. Şimdi zaten LTE DEVAM ama oda heryerde çekmiyor :)
  • Bizim buralarda (ağrı doğubeyazıt diyadin tutak) herkes türkcell kullanır çünkü diğerlerinde şebeke hiç yok. Merkez den uzaklaşınca hemen gider. Ama türkcell full. Her ne kadar sevmesem de gerçek ne yazıkki. Kazık'dada üstüne yok tabi

• ufkadair U kullanıcısına yanıt
    Bu tip bölgelerde Turkcell’in kalitesi tartışılmaz ne yazık ki.

4.5g sonrası Vodafone geriledi. Merkezi yerler hariç şebekesi bile problem yaratıyor. Turk Telekom daha iyi şu an. Yaşanan yerde çekim gücü yeterliyse f/p operatör Turk Telekom iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sehir merkezinde cok farklilik yok ama cok seyahat ediosan dag bayir geziosan turkcell.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.