Şimdi Ara

En iyi büyük ekran TV tavsiyesi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
1
Favori
10.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İzleme mesafem 5- 5.5 metre. Keşke daha büyüğünü alabilseydim. Ama nerede ise 65HX920 nin 2 katı fiyatı vardı dolayısı ile alamadım. HD ve 3D olarak yeterli ancak sd kalitesini beğenmedim. E bu saatten sonra zaten sd izleyeceğimiz zaman azalıyor. Zaten genelde %90 hd yayınları izliyorum ve film izliyorum. Kalite kokuyor alet. Gorilla glas olması dümdüz ekran olması çıkıntı olmaması kolay siliniyor olması, dış görüntüsü falan herşey harika. 60" de alınacak en iyi led tv bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

İzleme mesafem 5- 5.5 metre. Keşke daha büyüğünü alabilseydim. Ama nerede ise 65HX920 nin 2 katı fiyatı vardı dolayısı ile alamadım. HD ve 3D olarak yeterli ancak sd kalitesini beğenmedim. E bu saatten sonra zaten sd izleyeceğimiz zaman azalıyor. Zaten genelde %90 hd yayınları izliyorum ve film izliyorum. Kalite kokuyor alet. Gorilla glas olması dümdüz ekran olması çıkıntı olmaması kolay siliniyor olması, dış görüntüsü falan herşey harika. 60" de alınacak en iyi led tv bence.

5-5,5m de 60" kullanıyorsanız benım 3m de 55" kullanmam sorun olmayacak (hatta delılık yapıp 60" alsam dıye bıle dusunuyorum) ve sdlerde benzer performans alacagız anlamına gelıyor.. Hx serısının 55" ve 60" modellerı fıyat olarak cok abes benım fıkrımce..

Ps3 oynuyor musunuz onu sormayı unuttum ? Performansı ıcın ne soyleyebılırsınız?

Bir de 3D deneme fırsatınız oldu mu acaba? Benım showroomda 55" 3d denemelerımde hep crosstalk vardı..

Yorumlarınız ıcın tesekkur ederım..

Edit :imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mimaron -- 16 Nisan 2012; 8:51:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Creapure

5-5,5m de 60" kullanıyorsanız benım 3m de 55" kullanmam sorun olmayacak (hatta delılık yapıp 60" alsam dıye bıle dusunuyorum) ve sdlerde benzer performans alacagız anlamına gelıyor.. Hx serısının 55" ve 60" modellerı fıyat olarak cok abes benım fıkrımce..

Ps3 oynuyor musunuz onu sormayı unuttum ? Performansı ıcın ne soyleyebılırsınız?

Bir de 3D deneme fırsatınız oldu mu acaba? Benım showroomda 55" 3d denemelerımde hep crosstalk vardı..

Modelden ve markadan bağımsız olarak söyleyebilirim ki boyutu büyüttükçe o panelden alacağınız input lag artacaktır. Oyun konusunda konsolunuzu alıp, showroom'da birebir denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Modelden ve markadan bağımsız olarak söyleyebilirim ki boyutu büyüttükçe o panelden alacağınız input lag artacaktır. Oyun konusunda konsolunuzu alıp, showroom'da birebir denemenizi tavsiye ederim.

benım de endısem bu yonde..

Su an 24" monitorde kullanıyorum..

Nıyetım su an kullandıgım 37" tvme baglayarak kullanmak ancak 55" yada 60" ekrandakı performansı da merak etmıyor degılım..

• quote:

benım de endısem bu yonde..

Su an 24" monitorde kullanıyorum..

Nıyetım su an kullandıgım 37" tvme baglayarak kullanmak ancak 55" yada 60" ekrandakı performansı da merak etmıyor degılım..

Siz bir yöntem söyleyeyim daha önce uygulanmış olan; gidin ve Teknosa'da deneyin konsolunuzu ya da PC'nizi alıp. Bunu çok kişi yaptı bu forumda (Ben dahil) Hiç sıkıntı duymayın. Tavsiyem budur, ancak bu şekilde ölçebilirsiniz o performansı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

İzleme mesafem 5- 5.5 metre. Keşke daha büyüğünü alabilseydim. Ama nerede ise 65HX920 nin 2 katı fiyatı vardı dolayısı ile alamadım. HD ve 3D olarak yeterli ancak sd kalitesini beğenmedim. E bu saatten sonra zaten sd izleyeceğimiz zaman azalıyor. Zaten genelde %90 hd yayınları izliyorum ve film izliyorum. Kalite kokuyor alet. Gorilla glas olması dümdüz ekran olması çıkıntı olmaması kolay siliniyor olması, dış görüntüsü falan herşey harika. 60" de alınacak en iyi led tv bence.

Hx serisinin 60" i olsa alırdım. ama 65" var. 65" HX in fiyatı 12.800 60" NX in 6.800 olunca hiç düşünmeden 60" NX720 aldım. 3D de kesinlikle crosstalk yok. Bence siz denerken gözlüğün pili bitmiş. Yoksa 3D de ki HD görüntü kalitesi muhteşem ötesi garanti veririm. Ha pasif LG 3D cinemadaki kadar dışarı derinlik yok içeri derinlik var tüm aktif gözlüklerde ki gibi ama LG de olmayan full 3D HD var. Aslan gibi. HD ve 3D hd deki görüntüsü olağan üstü temin ederim. 60" alabilirseniz alın olağan üstü.

PS3 üm arkadaşımda henüz denemedim. Tv de hazır ayarlar var. Genel, özel, doğal, spor, sinema, oyun gibi modlar var sorun olacağını sanmıyorum oyunda. TV yi hızlandırıyor bazı ayarları kısıyor sanırım oyun aslan gibi oynanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 18 Nisan 2012; 9:11:46 >

• Sony 60NX720 60" Tv , Harman Kardon AVR 360 3D Reciever amfi + HKTS 60 Hoparlör sistemi + Himedia HD900A + 1.5 TB film dolu Samsung 3.5" HDD + Digiturk Plus HD sistemimden görüntüler. Umarım beğenirsiniz.

Subwoofer ı solda tv ünite yanında . Ünite içinde ki bardakların zangırdamasını nasıl keserim onu düşünüyorum. Zil gibi çalıyorlar devasa bass çalışınca

Sony TV.

Sağ arka hoparlör

sol arka hoparlör (ayaklı)

• Son fotoğrafta epey bir parlama olmuş hocam, ekrandan sen görünüyorsun Çok güzel olmuş yalnız, TV'de canavar duruyor standa
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Son fotoğrafta epey bir parlama olmuş hocam, ekrandan sen görünüyorsun Çok güzel olmuş yalnız, TV'de canavar duruyor standa

Eyvallah üstad. Cidden görülmüşüz hafiften olsun o kadar hata :) Amacım çekmecedekileri görüntülemekti. Yakalanmışız :)
  • bardakların altına ince birer kumaş parçası (hanımlar dantele bayılır o tarz). ya da komple kaldırın bardak çanağı.
    sonuçta rezonansa karşı koyamazsınız. bardakları yapıştırın ya da
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.