Şimdi Ara

En İyi Burun Estetiği Doktoru Kimdir ? Ve burun Estetik Fiyatları Kaç Para (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
174
Cevap
10
Favori
266.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burun ucunu gördüm. Çok güzel olmuş. Çok havalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende Moskova'da yaşıyorum. Nisan ayında İstanbul'a gideceğim. Gittiğimde de burun ameliyatı olmak istiyorum. Sol delik tıkalı kemik var :) burunda doğal olarak S çiziyor..
    Çok fazla bir para vereceğimi sanmıyorum. 5-6 bin tl arasında yaptırabileceğim iyi bir doktor öneriniz var mı?
  • burun estetiği düşünüyorum doktor tavsiyesi istiyorum ? burun estetiği
  • Birkaç yere mail attım. Esteworld aradı ilk önce hatta şuana kadar tek o aradı :)
    5-7 bin tl arası fiyat çıkabilir dedi. fotoğrafları attım cevap bekliyorum.
  • Güncel Öztürk ile görüştüm tabi telefon yoluyla. Sekreterdi sanırım görüştüğüm kişi. fix menü fiyatı uygulanıyormuş. 10.000 TL fiyat söylediler. ne aşağı iniyorlar ne yukarı çıkıyorlar. Çok saçma geldi bana. Daha burnumu bile görmediler.
  • Semih Bağhaki nasıldır bilen eden ameliyat olan olanı tanıyan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: numb83

Güncel Öztürk ile görüştüm tabi telefon yoluyla. Sekreterdi sanırım görüştüğüm kişi. fix menü fiyatı uygulanıyormuş. 10.000 TL fiyat söylediler. ne aşağı iniyorlar ne yukarı çıkıyorlar. Çok saçma geldi bana. Daha burnumu bile görmediler.

cidden çok saçmaymış gerçekten kişilerin burnu aynı olamaz benim az iş gerektirecek vardır diğerinin işi uzun sürecektir belki ikisindende 10 bin lira almaları çok saçma + 10 bin lira nedir
  • nihatxp N kullanıcısına yanıt
    ücret , hastane, tampon kullaniyor mu , açık & kapalı ?
  • adanada önerebileceğiniz burun estetiği için bir doktor var mı lütfen ciddi isimler verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

Orijinalden alıntı: nihatxp

quote:

Fiyatlar bayağı uçuk. 1000 tl 'ye Ankara'da tedavi olamaz mıyız ?

1000 tl'ye ameliyat gerçekten çok zor.

Hacettepe'de 3500'e ameliyat olacağım. En ucuzu ve en güvenilir yollardan birisi bu.

Ameliyat oldunuz mu acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

quote:

quote:

quote:

Hacettepe'de 3500'e ameliyat olacağım. En ucuzu ve en güvenilir yollardan birisi bu.

Yazın olacağım.

• Bende olmayı düşünüyorum tam olarak fiyat ne kadar?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

quote:

quote:

quote:

Yazın olacağım.

Bakirkoy dr sadi konukta 1500 lira estetik

• Yeni bebelerin reklam içerikleriyle dolması konuyu çok baltaladı.
  • Foruma yeni üye olup ilk atılan mesaj bu olunca, ilk mesaj da şu doktora gidin deyince hiç hoş olmuyor. Doktor aleni olarak reklam yapmaları onlara negatif anlamda değer katıyor. Keşke bilseler
  • quote:

Orijinalden alıntı: numb83

Güncel Öztürk ile görüştüm tabi telefon yoluyla. Sekreterdi sanırım görüştüğüm kişi. fix menü fiyatı uygulanıyormuş. 10.000 TL fiyat söylediler. ne aşağı iniyorlar ne yukarı çıkıyorlar. Çok saçma geldi bana. Daha burnumu bile görmediler.

İyi bir plastik cerrahın verdiği ortalama fiyat 10 000 tl civarlarında, orta düzey plastik cerrahların kisi 4000 - 7000 tl arasında değişiyor diye biliyorum.
  • Rhinoplasty ameliyatı yani burun estetiği devlet hastanelerinde maalesef SGK kapsamında yapılmıyor. Bu konu hakkında çok araştırma yaptım. Piyasada çok farklı ve yüksek rakamlar telaffuz ediliyor. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Opr. Dr. Emre İLHAN'In ekinden olan Opr. Dr. Betül SARIBAŞ ile görüştüm ve ameliyat oldum. Şu anda hem sağlık hem de estetik açıdan hiç bir sıkıntım kalmadı. Ameliyat İstanbul'un en elit hastanelerinden birinde oldu ancak burada ismini vermek uygun olmaz. Maliyet konusuna gelince yazdığım gibi piyasada fahiş fiyatlar dolaşıyor en azından bana göre fahiş fiyatlar, piyasa şartlarına göre gerçekten uygun bir maliyet çıktı bana. Doktor hanıma minnettarım. Sıkıntısı olana tavsiye olunur.
  • quote:

Foruma yeni üye olup ilk atılan mesaj bu olunca, ilk mesaj da şu doktora gidin deyince hiç hoş olmuyor. Doktor aleni olarak reklam yapmaları onlara negatif anlamda değer katıyor. Keşke bilseler

Yorumunu görmeme rağmen yorumumdan vazgeçmedim. Forumun amacı bilgi paylaşmak sanırım. İnsanlar burayı neden okur, en doğruyu kendine uygun olanı bulmak dimi. Yeni üye olup tavsiye yapmak olumsuz etki yapar demişsin. Ben forum sayfalarını hep takip ederim ancak deneyim paylaşma anlamında hayatımdaki en iyi deneyimim burun ameliyatım olduğu için üye olup yorum yaptım. Ne yani üye olup 100 tane selam yazıp sayfaya gönderip daha sonra mı yorum yapsaydım. Daha mı tecrübeli olurdum.
  • Bakırköy Acıbadem'de Dr. Naser Dadaşzade oldum ameliyatı. Memnun kalmadım önermiyorum kendısını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semih Bağhaki'ye yaptırdım, 5. günümdeyim çok memnunum tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syme -- 31 Mart 2015; 0:39:48 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.