Şimdi Ara

en iyi biyoloji kimya konu anlatım kitabı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hangisi en iyi acaba hiç kimya ve biyoloji bilmeyen birisiyim ilk defa çalışacağım hayırlısıyla yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim biyoloji için aç fundamentals i izle konuyu sonra asel biyoloji başucu kitabından da konuyu çalış yeterli oluyor kimya içinde kimya özelin videoları konuyu tam kavratıyor konu anlatım kitabına gerek yok ordan not alman yeterli gelecektir
  • hocam bakın sos mat tr hariç fenden vallahi bi bok bilmiyorum harbiden dediğinizi mi yapayım

• diyatlov kullanıcısına yanıt
    Ya da al palme kimya biyoloji süper ilerlersin ama gayet detaylıdır yani tm isen alma derim

• Palme a b konu anlatımlı kitapları gayet içi çok detaylı yardımcı olur.

Limit yayınları biyoloji el kitabı kullanıyorum güzel kitap aselin başucu kitabı da güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: diyatlov

hocam bakın sos mat tr hariç fenden vallahi bi bok bilmiyorum harbiden dediğinizi mi yapayım

kardeşim tm misin mf mi ? tm isen ygs kimya çok çok kolay sırf video izleyip not tutsan tek kaynaktan bitirsen her türlü halledersin biyoloji için çok soru çözmek ve sürekli tekrar yapmak gerekiyor internette fundamentals ve selin hoca konuları güzel anlatıyor burdan dinlersin ve konu anlatımdanda tekrar edersin (ben asel başucu serisi biyolojiyi severek kullanıyorum) soru bankasında yapamadığın sorudaki bilgi eksiğini not alıp tekrar edersin
  • İkisi içinde tercihim palme

Palmenin kimyasını sadece soru bankası alip yanındaki bilgileri okusan yeterli

• tm yim palme almayayım mı yani

• diyatlov kullanıcısına yanıt
    Tyt için palme gereksiz olur fazla detaylı internetten video izleyip not alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyatlov

tm yim palme almayayım mı yani

Alma kardeşim çok detaylı eminim video dinliyip not tutmak yeterli gelecektir

• finalin kimya k.a çok iyi hocam tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.