Şimdi Ara

EN iyi BAsket AYAKkabısı?? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
0
Favori
150.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi AirMax 360 dır.Her şeyiyle mükemmel.Altı Full Air Max.

Wade ve T-Mac serileri iğrenç.T-Mac serileri zaten çok ağır ve hiç bir özelliği yok.Wade ise zaten yürüyüş ayakkabısından farksız.İkisininde hiç bir özelliği yok.Hiç birinde ne bir hava tabanı veya bu tip bir şey yok.

Air Jordan larda süper değil.Sadece şekil ve rahattır her serideki gibi

LeBron 4 çok iyi.Altı Full Air Zoom.Sırf bu özelliği iyi olduğu anlamına gelir

Converse ilk absketbol ayakkabısı yapan markadır ama ilk yaptıkları ayakkabıdan beri nerdeyse hiç gelişme gösteremedi
  • bu ayakkabıları gaziantepde nerden bulabiliriz
  • gil-zero çok güzel lebron soldier de güzel
  • arkadaşlar bugün lebron soldier aldım (lacivert-beyaz) fiyat baya makuldü.

ve ayakkabı ayağa hiç zorlanmadan girio sper şekilde sarıo ayak bileği dahil ayakkabı içinde

süper tavsiye ederim
  • aga fıyatını yassanya yanı nekadar soldier bende bugun nıkedeydım lebron 4 148 ytl olmuş ıcım yandı bıda alırım dedım 46 nuamra yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 25 Temmuz 2007; 1:39:57 >
  • bencede t mac arkdaşlar aslında basketbolunda ayakkabıyla pek alakası yok ayakla oynanmıo dimi sadece biraz daha yükseğe zıplamayı sağlıo o kadar
  • sokak icin adidas iyi cunku nike cabuk yipraniyor..ama salon icin tabiki nike...en son jordan 21 aldim..
    bi arkadas buldum cok iyi fiyata geldi bana..ayakkabi almak isteyene mailini verebilirim hatta g.gidiyorda satis yapiyor..hicbir problemde yasamadim cok iyi bir satici...
    zaten g.gidiyor uzerinden alirsiniz boylece guven sorunu da olmaz..gidip su ayakkabilara 200 250 ytl para vermeyin yazik...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

dostum bunların tabanına kadar shoxlu olanı var ve ınanamayacagın kadar rahay sankı basketbol ıçınyaratılmış bırıncısı
    nike ups
     EN iyi BAsket AYAKkabısı??

nike bomber

arkadasım bnde bu ayakkabının tabanı apaynı olan bi ayakkabı vardı.2 yıl önce samsun çiftlik nike bayiinden almıştım.taban olarak apaynı ama görünüm açısından bukadar alacalı bulacalı değildi.acaba bu ayakkabının düşük modellerindenfilanmı yada bu ayakkabının daha önceden çıkmış modelleri varmı.sadece merak ettiğimden soruyorum.gayet rahat ayakkabıydı ama 1 yılın sonunda sağ ön hawa tabanından biri patladı.

• quote:

Orjinalden alıntı: BuRoCk88

arkadaşlar alacaksanız ya t mac 6 yada lebron 4 alın derim bn... alın size lebron 4 ve t mac 6 nın resimleri

walla t-mac 6 için bişey diyemicem süper ayakkabı ama lebron lar bana çok sade geliyo.rahatlık kadar görünümde önemli benim için

• quote:

Orjinalden alıntı: ReDSea_SulTanS
    walla t-mac 6 için bişey diyemicem süper ayakkabı ama lebron lar bana çok sade geliyo.rahatlık kadar görünümde önemli benim için

siyah olan lebron'a da bakmanı tavsiye ederim..

• nazgul kardeşim

cevabım biraz geç oldu pardon.155 ytl ankara ülkealan pasajından aldım
    artı ödemeyi 2 ay sonraya geciktirdim

burdan herkese bu ayakkabıyı tavsiye ederim
  • arkadaşlar sizce lebron 4 ün siyahımı daha güsel beyasımı ??? bn siyahını aldm ama aklm beyasda kldı :D:D szce hngisi daha güsel ??
  • beyaz daha güzeldi bence gaymak gibi valla..
  • baslık bıraz kapalı olmus,herkezın zevk farlıdır. anket olsaydı ıyı olurdu her agızdan bır ses cıkardı . benım 4-5 tane hosuma gıdıyor lebron 4 jordan xx1 (benım kullandıgımbu) adıdaslar daha ıyı nıkeden tecrubelıler 2-3 cok hosuma gıttı adını bılmıyorumunuttum
  • nike - zoom lebron 2

adidas - gil zero high

ve tabiki adidas top ten lt

• quote:

Orjinalden alıntı: i love this game!!!

tmac 4.5 mu?

kesinlikle jordan XVI (16)
  • quote:

Orjinalden alıntı: (s)éq0

quote:

Orjinalden alıntı: i love this game!!!

tmac 4.5 mu?

kesinlikle jordan XVI (16)
    cok ısteyenlere jordan 1-22 ve 10 farklı renk ısteyenlere ayarlaya bılırım 125 dolaylarında fıyat
  • www.eastbay.com ben burda sıparıs verıyorum hıc bı sorun ıle karsılasmadım eger ıst ısenız topkapıdan alıyrsnz ayakkabıyı... guvenılır sıte bı tuketıcı olarak yorumum ayakkabı hangısı ıyı dıe bırsey yok bnce morall olarakk desenz daha ıyı olurduu jordanın dandıklarıde var adıdasın on numara ayakkabısıda nıkenın shox da super yanıı yorumlar ona gore olsa saha ıyı .........
  • nba ayakkabıları tmac falan gibi ayakkabılar betonda oynanıyor mu?bir yerde duydum salon dısında oynamak ıcın elverisli degilmis.dogru mu? betonda oynayınca ayakkabı cok cabuk zarar goruyormus sadece salonda oynamak ıcın ıdealmıs?

bu sorulara cvp beklıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmen

nba ayakkabıları tmac falan gibi ayakkabılar betonda oynanıyor mu?bir yerde duydum salon dısında oynamak ıcın elverisli degilmis.dogru mu? betonda oynayınca ayakkabı cok cabuk zarar goruyormus sadece salonda oynamak ıcın ıdealmıs?

bu sorulara cvp beklıyorum
    bende buna katılıyorum salonda hıc kaymıyorlar sokakda oynarken smac felan kalkerken anı kaymalar oluyor bundan dolayıda zarar gordugu acık
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.