Şimdi Ara

EN iyi BAsket AYAKkabısı?? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
0
Favori
150.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nike family e baktım 100 e yakın oyuncu var sponsorluk imzaladığı (basket) ayakkabılara baktım zoom bb yi bi açtım kocaman bi ağaç çıktı 25-30 kişi bu ayakkabıyı seçmiş
    hem ayakkabı ucuz yurt dışı 49$ ise burada en fazla 80-90 falandır taş çatlasa 120 ki o bile jordan a kıyasla müthiş fiyat içim rahat kullanırım tepe tepe... nasılsa ucuz pahalı ayakkabı alıp da dışarıda yiyeceğime ayakkabıyı en mantıklısı bu
    nike family:
    http://www.nike.com/nikebasketball/usa/#family

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregkargi -- 16 Nisan 2008; 21:05:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregkargi

peki ya ne önerirsiniz eğer kolay deforme olmaz derseniz lebron v alırım yok o salon ayakkabısı derseniz de sağlam ve iyi performans gösteren bi sokak ayakkabısı önerir misiniz?

bende Zoom Lebron V var ve tamamen İLKKAN 'ın tavsiyesi ile aldım

bir önceki sayfadaki açıklamaları gayet ikna edici idi.

kendisine tekrar teşekkür ediyorum .

kimi, oyuncuyu sever: ayakkabısını alır. ben önce ayakkabısını aldım

sonra hem nike'yi hem de Lebron 'u sevmeye başladım

yenisi bile çıksa birkaç sene giymek isterim.

Beyoğlu İstiklal Nike 'den aldım. dışarda oynamanda problem yok:

bir şey olursa süre kısıtlamasız getirebilirsin garantisi verdiler.

ayrıca tabanı öyle dışarda açılacak gibi görünmüyor.

mutlaka herkese tavsiye ediyorum

hele AIR ALERT IV yapacaksanız mükemmel bir ayakkabı.

bileklerinizi rahatsız etmeden fakat mükemmel kavraması ve hava tabanı süper bi şey

• quote:

Orjinalden alıntı: @li behr@m

Peki bu ayakkabı var mıdır Türkiye'de?

nike terminator high

EN iyi BAsket AYAKkabısı??

bu da olmadı diyelim; bu stil basket oynanabilir ayakkabı olarak ne bulabilirim?

• Yoktur.
  • Arkadaslar internetden Orjinal Jordan bulabilecegimiz ve alabilecegimiz site varmi? Yardimci olabilirmisiniz?
    Ve ben acik arttirma sitelerinden birinde biriyle tanistim baya bi muhabbetimiz oldu saolsun hicbisye saklamadan esirgemeden konustu. Ayakkabi satim isi yapiyo istedigin ayakkabi varsa onun katologundan seciyosun o da calisitgi kisiyle irtibata geciyo ve Cin (China) den sana getirtiriyor. Abi dedim bunlar cakma oluyo yani dimi dedim. Simdi cunki magaza satis fiyati bi Jordan 23 serisi 320 Ytl kusur iken sen satiyosun 110 Ytl.ye felan.Yok dedi biz dedi Authenctic uretim yani orjinal uretim yapan farbrikayla calisiyoruz, digerleri gibi piyasadaki cogu mal gibi cakma yani sahte fabrikalarla degil dedi. Yani baya bi muhabbetimiz oldu ama ben gene de muamma da kaldim bu konuda ne diyosunuz gercekden alinabilirnirmi bu ayakkabi ya da tavsoye eetmezmisiniz. Gercekden goruntu olarak birebir ama malzeme olsun rahatlik olsun bilemiyrum.Saygilar
  • e-bay ve amazon dan al bence en güvenilir siteler. o abiyle tanışabilir miyiz biz de
  • :) Tanisabilirmisiniz bilmem ama adresini ve msn ini verebilirim, burdan yassak olabilir ozelden haber et istiyosan veriyim. E-bay'den hic alisveris yapmadim amazondan da nasil olur guvenilirmidir bilmyiorum acikcasi o yzudden turk sitesi dicem ama zor sanirim..Tesekkurler
    Saygilar
  • bence o ayakkabılardan al
  • çünkü çakma bie olsa aynı ürün üretilyor malzemesi aynı
  • rbk I3
  • valla ben konuyu şans eseri gördümde. eski stil basketbol ayakkabılarından bahseden arkadaşlr olmuş. normalde türkiyeye getirilmeyen nike blazer nike dunk adidas promodel serilerine benzer ayakkabılar bu sene revaçta ve yavaş yavaş ithal edilmeye başlandı. bende nike dunk ayakkabısı var bi tane. her nasılsa kış sezonunda ayakkabı dünyasında vardı aldım. ayakkabı basket ayakkabısı olmasına rağmen sokakta bot niyetine de giyyodum yani. bide fosforu vardı gece çok pis parlıodu. onu bir daha bulamadım. internette araştırdım o rengi bulurum diye. yoktu.

bide taksimde nike dunk 250 ytl ye satılıyo.
    ben ankarada ayakkabı dünyasından 149 ytl ye almıştım sezon sonu 110 ytl ye düşmüştü. keşke bi tane daha alsaymışım dedim. şu rsimdekinin bordosu var işte bende.

• bu tür eski ayakkabıları alanlar zaten basketbolcu değildir çünkü ilk basket ayakkabısı 1924 te converse tarafından üretildi ardından nike dunk ve adidas pro model (mid) superstar (low) vs.. artık performans açısından yeni ayakkabıları tercih edin bence ayrıca bu tür ayakkabıları tabanı düz olduğu için hip-hop çılar da giyiyor ben de superstar II aldım ama basketbol oynarken hiç giymiyorum
  • bence nike zoom kobe 3ye bakın bn yeni aldm aşırı rahat ve çok hafif ayrıca blek korumaı çok iyi
  • beyler lebron IV leri temizlemek için ne yapmam gerekli?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • bu basketbol ayakkabısı bi aşktır yaa... ben bırakalı 5 yıl oldu ama hala vazgeçemedim bu illetten eskilerdenim ben biraz zoom flight turbine lerim vardı harikaydı. şimdi shox giyiyorumm ... bencede en sağlamı kobe ler duruo ama nayki artık 5-6 yıl önceki tasarımlarını yapamıyor gibime geliyor bana
  • Ben LeBron Zoom soldier ile lebron4 arasında kaldım,kırıkkalede oturuyorum ve lebron zoom soldier buradaki ykm de ayağıma olan numarada ve kırıkkalede som kalmış mavi-altın sarı-beyaz kalmış ve bu ayakkabıyı anneannemin harçlığıyla alacağım ama ykmde bayağı korkuttular bunu kaçırırsın kalmaz diye napabilirim lebron 5 nasıl ve ben bu ayakkabılara afyon,denizli,muğla,marmaris veye ankara'dan ulaşabiliceğim yerler var mıdır,yada zoom lebron kullan varsa bana barkod,kod gibi bilgilerini verebilirler mi bizim burdaki nike kamspordan ısmarlayabilirmişim.Bu arada okul takımında oynuyorum başka ayakkabı öneriniz varmı?
    Şimdiden Teşekkürler İyi Günler.

• lebron iv daha iyi ama v (5) 4 ten daha iyi de lebron serilerinde bilek bölümü çok uzun kobe 3 ün de öyle koşarken falan guardlar için özellikle sokakta uygun olmaz bence
    t-mac 5 i nerde bulabilirim elinde olan biri bana gönderebilir mi pm den ulaşır mısınız?
  • o zaman lebron zoom soldier alıp tepe tepe kullanayim.çünkü lebron 5 i pek beğenmedim altın sarı-laci rengi çok parlıyo ve çizme gibi rahat değil ve çok kapalı gibi
  • hort
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregkargi

lebron iv daha iyi ama v (5) 4 ten daha iyi de lebron serilerinde bilek bölümü çok uzun kobe 3 ün de öyle koşarken falan guardlar için özellikle sokakta uygun olmaz bence
    t-mac 5 i nerde bulabilirim elinde olan biri bana gönderebilir mi pm den ulaşır mısınız?

Sen hala almadın mı ayakkabı ya? Geberttin milleti yemin ediyorum, 1 yıldır ayakkabı alacaksın...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.