Şimdi Ara

EN İYİ ARAÇ LPG SİSTEMİ MARKASI HANGİSİDİR ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
149.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avukat erkan

sevgili dostlar birde istanbul içinde sorunsuz montaj yapan usta söyleseniz aklımda hiç soru işareti kalmayacak.

2A BOSTANCI OTOGAZ
    Bostanci Oto San. Sit. A Blok No: 12 Icerenkoy / ISTANBUL
    Yetkili : GURKAN TOPUZLAR
    Telefon : 0 216 575 59 01
    Faks : 0 216 572 36 81
    Mobil : 0532 326 13 55
    E-Mail : gurkantopuzlar@gmail.com

AYAR OTO SERVIS OTOGAZ DONUSUM SISTEMLERI LTD. STI.
    Merkez Mh. Koca Sinan San. Sit. B-2 Blok No: 2 Bahcelievler / ISTANBUL
    Yetkili : TANER UCAR
    Telefon : 0 212 551 74 44
    Faks : 0 212 503 01 67
    Mobil : 0532 497 33 47
    E-Mail : tanerucar@hotmail.com

Anadolu ve Avrupa da iki referans verdim selamımla gidin, mutluluğunuzu buradan paylaşın :)
    Saygılar
  • fleischman kullanıcısına yanıt
    anlıyorum, cevap için teşekkürler. kazadan beri girmiyordum, geç oldu biraz ama 1.5 dCi 100 beygir yani dizel bir araç aldık gene.
  • Konuyu biraz hortlatmış oldum sanırım.

2015 Seat İbiza var. Konya'da ikamet ediyorum. Bundan önceki aracım da dizel olduğu için pek fazla lpg dünyasını bilmiyorum. BRC üzerinde biraz yoğunlaştım, başka önerisi olanlar var mı?

Prins için daha çok yüksek performans arabası olanlara önermişler, daha güçlü beygirli vs. Yoksa onu da düşünüyordum.
  • brkkrsd kullanıcısına yanıt
    bence tercihinizi prıns den yana kullanın uzun yıllar arkanıza bakmayın derim bence gerkli teknik destek için bana ulaşbilirsiniz 05355595572
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUSUFPRİNSİZMİR

bence tercihinizi prıns den yana kullanın uzun yıllar arkanıza bakmayın derim bence gerkli teknik destek için bana ulaşbilirsiniz 05355595572

Yusuf bey merhaba

Honda civic 2012 1.6 otomatik için istanbul dan gelsem bana ne kadar ücret cikartirsiniz ?

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba mümküse gsm ile görüşelim size daha net ve objektif olarak yardımcı olmak isterim türkiye nin bir çok şehrine hizmet vermekteyim 05355595572
  • quote:

Orijinalden alıntı: avukat erkan

Aracım Ford Fiesta 1.6 Titanium Powershift ve araç LGP li sistemlerin neredeyse tamamına uygun.

sizin burada önereceğiniz marka ve servis hangisidir ? hangi firmayı önerirsiniz ?

Ayrıca satın alımdan sonra müşteri ilişkileri açısından en iyi firma hangisidir ?

Şimdiden çok teşekkürler.

Ford fiesta 1.4 titanium aracima landirenzo taktirdim. 1 yıldır sorunsuz devam, Böyle de devam eder insallah

• Onceki aracim hyundai getz di.Atiker sistem taktirmistim.Sorunsuz kullandim diyebilirim.Beyin ariza yapti ama servis ucretsiz degistirdi.

Su anda hyundai era kullaniyorum ve Landirenzo sistem takili.Landirenzonun malzeme kalitesi gercekten mukemmel.Fiyat farkinin sebebini malzeme kalitesinden hissediyorsunuz.Gercekten cok memnunum.

Landirenzonun tek kotu yani, gaziniz bittiginde benzine gecerseniz bir daha siz gaza gecmezseniz lpg alsaniz bile benzinde kaliyor.Otomatik gecmiyor.Atiker her calistirmada otomatik gaza geciyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onceki aracim hyundai getz di.Atiker sistem taktirmistim.Sorunsuz kullandim diyebilirim.Beyin ariza yapti ama servis ucretsiz degistirdi.

Su anda hyundai era kullaniyorum ve Landirenzo sistem takili.Landirenzonun malzeme kalitesi gercekten mukemmel.Fiyat farkinin sebebini malzeme kalitesinden hissediyorsunuz.Gercekten cok memnunum.

Landirenzonun tek kotu yani, gaziniz bittiginde benzine gecerseniz bir daha siz gaza gecmezseniz lpg alsaniz bile benzinde kaliyor.Otomatik gecmiyor.Atiker her calistirmada otomatik gaza geciyordu.

• merhaba aracıma 1 ay once LANDIRENZO marka lpg sıstemı taktırdım. taktırmadan once uzun yolda aracım:
    30 kurus yakıyordu. (normal kullanım)
    şimdi ise 309 km yol yaptım 51 tl yakıta aldı yaklasık olarak 17 kurusa dusurdum (normal kullanım)
    321 km,ye 61 tl lik yakıt aldı. buda 19 kurusa gelıyor. hız olarak 120 nın uzerınde kullandım 205 lerı gordum 205 den sonra lpg yetıştırmıyo sanırım benzıne gecırıp devam edıyom.
    perfonmas dan cok memnunum hıcbır sorun yasamadım sımdılık
    aracım 94 model bmw 3. 16 ci
  • yakamoz_ibo Y kullanıcısına yanıt
    Bu durum ayar hatasi.

Lpg enjeksiyon suresi yuksek oldugu icin, yuksek devirde surekli acik kalmaya basliyor.

Cozumu basittir montaj yaptiginiz servis lpg sistem basincini arttirip tekrar ayarini yaparsa benzine gecme durumu ortadan kalkar.

• murataycicek M kullanıcısına yanıt
    ustama bı danısayım bakıyım ılgınıze tskurler.
  • avukat erkan A kullanıcısına yanıt
    merhaba öncelikle prins markamızı düşünürseniz muhakkak bana ulaşın sizi en iyi servisimize yönlendirelim 05355595572 yusuf koparan
  • Lpg sektöründe en iyi lpg markası yerine en iyi lpg ustası gerçeği vardır
    En iyi italyan kit kötü ustanın elinde rezil olur,ama adını hiç duymadığın lpg kiti kral ustanın elinde randımanlı çalışır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Yusuf bey ilgi alaka ve yardımınız için çok teşekkür ederim. İzmir'e geldiğim zaman mutlaka ziyaretinize geleceğim. izmir de Lpg montajı yaptırmak isteyenler mutlaka sizinle önceden görüşmeli.
  • Değerli yorumlarıniz için çok teşekkür ederim sevgili dursun bey ben elimden geldiği kadar herkese yardımcı olmak için gönüllü hizmete hazırım inşallah izmir de görüşmek üzere herzaman beklerim selamlar saygılar sevgiler

Merhabalar bu konuyla karşılaşmışken bende aracıma LPG taktırmak istiyorum. Aracım Peugeot 207 2007 model. Hangi markayı önerirsiniz ?
  • Merhaba öncelikle recoba aracınız hayırlı uğurlu olsun öncelik tavsiyemiz bence prins derim tartışmasız dünyanın en iyi markasidir ama tabiki usta ve firma bu konuda çok önemlisi hertürlü teknik destek için bana ulaşabilirsiniz yardıma hazırım selamlar saygılar yusuf koparan prins lpg uzmani yusuf koparan 05355595572

Merhaba volvo s60 2011 model 2.0t araca prins marka lpg ne kadar olur yine arayin goruselim diyeceksiniz ama simdi dusunme asamasindayim cok somut adim atmayi dusunmuyorum su siralar yaklasik ne kadarlik fiyat verirsiniz araca zarar vermeyen en iyisi olsun sikinti yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.