Şimdi Ara

EN İYİ ARAÇ KORUMASI HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tabiki en iyi koruma kasko yaptırmak diyeceksiniz. ancak

kendi kişisel önlemlerinizden bahsederseniz sevinirim.

alarımın caydırıcılığı,
    baston kilit,
    direksiyon kiliti ,
    .......................
    acaba başka hangi önlemleri alabiliriz.

• ben baston takmaya başladım...
  • En iyi yöntem kapalı otopark.
    Ben Kapalı otopark a koyuyorum. Bekçisi de var. O yüzden kafam rahat. Hırsız, yağmur, kar hiçbişi düşünmüyorum.
    Aynı zamanda baston kilit de bagajda duruyor. Gerektiğinde hemen takıyorum.
    Alarm a gelince, bence çevreyi rahatsız etmekten başka bi işe yaramıyor. Vardı, bozulunca söktürdüm. Yenisini de taktırmadım.

Alternatif olarak, bizim bi arkadaş akşamları buji kablosunu söküp evine götürüyordu. Sanırım buda iyi bi yöntem

• valla ben tuvalete bile giderken baston kilidi takıyorum, ayrıca benzin pompasının +12v ucuna alarmdaki rölelerden biri bağlı (kontağa bağlanan röleyi ben isteyerek buraya taktırdım, tavsiye ederim) birde immoblizer var zaten biraz abarttım ama arabamın çalınması fobi bende, son 5 yılda 4 tanıdığımın aracı çalındı bu yüzdendir belkide.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: out

En iyi yöntem kapalı otopark.
    Ben Kapalı otopark a koyuyorum. Bekçisi de var. O yüzden kafam rahat. Hırsız, yağmur, kar hiçbişi düşünmüyorum.
    Aynı zamanda baston kilit de bagajda duruyor. Gerektiğinde hemen takıyorum.
    Alarm a gelince, bence çevreyi rahatsız etmekten başka bi işe yaramıyor. Vardı, bozulunca söktürdüm. Yenisini de taktırmadım.

Alternatif olarak, bizim bi arkadaş akşamları buji kablosunu söküp evine götürüyordu. Sanırım buda iyi bi yöntem

evet arkadaşa katılıyorum buji başlığını sökmek ii
    ama bi süre sonra bıktırıyor insanı
    kaputu aç kapa

en güzeli bulcan ii bir oto elektrikçi
    manuel alarm yaptırcan

• En iisi yanında nöbet tut...Hepisine çözüm var....Gerçi yanında nöbetin e var ama......Arabanın içine Kangal da koyabiliriz....(Sucuk mu die espirimsi yapmayın)....
  • araban warmı derdin war
  • Arabaya yılan koyun 3 - 5 tane,bakın bakalım bişey oluyomu... Ama siz nasıl binceksiniz onu bilmem...
  • Köpeği gece arabada bırakın veya bahçeli eviniz olsun, garaja koyun arabayı, birde sivas kangal oldumu sıkarsa girsin hırsız , dayımın var ondan biliyorum yani...
  • ben kendimi bildim bileli hatta daha öncesinden beri arabamız var hiç çalınmadı Allah a şükür öyle baston vs vsvs takmıyoruz bi alarm var o da sessizde kapıları açma işine yarıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Köpeği gece arabada bırakın veya bahçeli eviniz olsun, garaja koyun arabayı, birde sivas kangal oldumu sıkarsa girsin hırsız , dayımın var ondan biliyorum yani...

kesinlikle bide sivas kangal falan olursa hırsız değil arabaya sokağa giremez
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyceynet

quote:

Köpeği gece arabada bırakın veya bahçeli eviniz olsun, garaja koyun arabayı, birde sivas kangal oldumu sıkarsa girsin hırsız , dayımın var ondan biliyorum yani...

Hımm sivas Kangal bu.. peynir ekmek yemez heralde..
    Günde 4 kg et yesin.
    4x10 ytl = 40 ytl
    40ytl x30 gün = 1200 ytl yapar ayda..
    1200 x 12 ay = 14,4 bin ytl
    Yaa boşver çalınsın yenisini alırsın

• quote:

quote:

quote:

Günde 4 kg et yesin.
    4x10 ytl = 40 ytl

Köpeğe et yedirilmez bunu duymadın mı sen hiç köpek beslemediğin nereden belli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 9 Eylül 2005, 17:32:54 >

• quote:

quote:

quote:

Günde 4 kg et yesin.
    4x10 ytl = 40 ytl

len köpegi ete alıştırısan aç kalınca seni yer be

• quote:

Orjinalden alıntı: Ruhsuz__

quote:

quote:

quote:

Günde 4 kg et yesin.
    4x10 ytl = 40 ytl

len köpegi ete alıştırısan aç kalınca seni yer be

İşte bu nedendendir ki köpeğe Et yedirilmez
    Kemik verirsin, hatta aile o gün ne yediyse köpeğe ondan verirsin, kuru fasülye pilav, barbunya pilaki

• izleyin mutlaka mükemmel oto alarmı

http://rapidshare.de/files/4560249/CAR-GUARD.wmv.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: epsis

izleyin mutlaka mükemmel oto alarmı

http://rapidshare.de/files/4560249/CAR-GUARD.wmv.html

GÜZELMİŞ GERÇEKTEN...

• Olurmu canım köpeğe et verirsen ilerde seni yer filan hurafe.Asıl köpeğe senin yediğin şeyler yedirilmez.Kuru fasulye pilav v.s gibi.Sakıncalı olan onlardır.Yağlı,gaz yapan,baharatlı şeyleri köpekler çok sevmesine rağmen onlara en çok zarar veren besinler bunlardır.Köpeği ya BARF ile ya kurur mama ile beslemek gerekir.Uzun yıllar yaşayabilmesi ve sağlıklı bir vücudu olması için.

Benim köpeğim doğduğundan beri kilosu 13 milyon olan mamayla besleniyor ve haftada 2 kez pirzola veya türevi et yiyior.Kemik değil et.Kendisi şuan 6 aylık bir pitbull.Kardeşleriyle karşılaştırdığımda derisinde bir gram yağ yok ve arka bacakları müthiş kaslı.

Köpeğin ihtiyacı olan proteindir.Proteinde olabildiğince az haşlanmış ette ve sebzede vardır.(Aslında en iyisi çiğ ama paraziter tedavide güçlük çekilir epey)Öle kuru fasulye bamya pilav filan köpeğe zararlıdır birde köpek iştahlıysa yağlı şişman topaç bişey yapar.

• quote:

MUAHAHA turkıyede adamın tekı gunduz vaktı PITBUL unu arabaya bırakmıs geldıgınde bı bakmıs dıreksıyon flan kalmamıs on konsol koltuklar flan kopek hepsını aclıkdan yemıs ya MAUAHAHA TV de gostermıslerdı bu haberı ]]]]]]]]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fletch -- 11 Eylül 2005, 11:58:29 >

• cogu alarm benzini kesebiliyor kumanda olmadan calısmaz yani. ama enjeksiyonlu motorların benzin pompalarına zarar verdiğini duymustum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.