Şimdi Ara

En İyi Antivirüs Nedir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • demesen daha iyi olur
  • ARKADAŞLAR PC Yİ HER AÇMAMDA BİR PROĞMA KENDİNİ KURMAMI İTİYO ARTIK GINA GEDİ DENETİM MASASINDA BÖYLE BİŞİ YOK MASA ÜSTÜNDE HERHANİ BİRESMİ YOK SİLEMİYORUM YARIM SAATTE BİR AYNI PENCERE AÇILIYO
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat170

ARKADAŞLAR PC Yİ HER AÇMAMDA BİR PROĞMA KENDİNİ KURMAMI İTİYO ARTIK GINA GEDİ DENETİM MASASINDA BÖYLE BİŞİ YOK MASA ÜSTÜNDE HERHANİ BİRESMİ YOK SİLEMİYORUM YARIM SAATTE BİR AYNI PENCERE AÇILIYO
    Ekran görüntüsünü buraya koyarsan belki yardımcı olabiliriz.
  • bende eset kullanıyorum. şimdi kaldırıp kasperi kuracam amma övdünüz bir deneyelim :D
  • KIS 2014 Harika Abi
  • ben de burayı okuduktan sonra kurdum zaten süresi bitiyordu diğer virüs programının.Memnunum şu anlık
  • Abiler kullanmadığım antivirüs kalmadı. En çok beğendiğim Kaspersky idi, ta ki Nod32 ile tanışıncaya kadar. Tavsiyem Eset Nod32 olur sizlere. Deneyin görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur6161 -- 17 Şubat 2014; 9:38:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur6161

Abiler kullanmadığım antivirüs kalmadığı en çok beğendiğim Kaspersky idi, ta ki Nod32 ile tanışıncaya kadar. Tavsiyem Eset Nod32 olur sizlere. Deneyin görün.

full nod32 antivirüs kullanıyordum. bende eset'den kaspersky!a geçtim geçen gün şimdilik gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Abiler kullanmadığım antivirüs kalmadığı en çok beğendiğim Kaspersky idi, ta ki Nod32 ile tanışıncaya kadar. Tavsiyem Eset Nod32 olur sizlere. Deneyin görün.

full nod32 antivirüs kullanıyordum. bende eset'den kaspersky!a geçtim geçen gün şimdilik gayet güzel.

Hayırlı olsun. Kaspersky de güzel fakat sistemi gereksiz yere çok kasıyor ayrıca taranmış sistem dosyalarını bir daha taramamak için sürekli yedekliyor bu da diske ayrıca bir yük getiriyor. Virus tanımlamalarına gelince Kaspersky ın kaçırdığı bir çok virüsü ESET havada karada vuruyor. :) O yüzden eski bir Kaspersky kullanıcısı olarak tercihimi ESET Nod32 den kullandım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Hayırlı olsun. Kaspersky de güzel fakat sistemi gereksiz yere çok kasıyor ayrıca taranmış sistem dosyalarını bir daha taramamak için sürekli yedekliyor bu da diske ayrıca bir yük getiriyor. Virus tanımlamalarına gelince Kaspersky ın kaçırdığı bir çok virüsü ESET havada karada vuruyor. :) O yüzden eski bir Kaspersky kullanıcısı olarak tercihimi ESET Nod32 den kullandım.

bende baya önceleri kaspersky ile başlamıştım baya kasma yaptırıyordu dediğiniz gibi ama bu dediğiniz şuan için geçerli değil müthiş yol kat etmişler kastırmama konusunda. Uzun süre eset nod32 kullandım 2-3gün önceye kadar. Kaspersky'ın eset gibi sistemde çalışıp çalışmadığı belli değil. Ben beğendim açıkçası ama virüs bulma konusunda birşey diyemem. Sıkıntı olursa tekrar eset'e dönerim :D

• En iyi antivirus nereden dosya elde ettigine dikkat eden bilincli kullanicidir.
  • DEV Kampanya 16 TL YE KASPERSKY INTERNET SECURITY 3 KULLANICI 1 YIL
    3 Arkadaş bir araya gelin kişi başına 16 TL ödeyin 3x16=49 TL ÖDEYİN
    Kaspersky İnternet Security 2013 2014 uyumlu 3 kullanıcı 1 yıl
    www.fullpara.blogspot.com
  • konuya ilgi gösterdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek7editdedi

ARkadaşlar Başlıkta da Belirttigim Gibi En İyi Antivirüs Programı Hangisi Ücretli Ücretsiz Fark etmez

Direk lafa gircem, :her bir sey acisindan bence Bitdefender onun korumasi 98% dir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.