Şimdi Ara

En iyi Altın Hesabı için Banka Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz bilgili üye arkadaşlarımdan öneri ve fikirlerinizi bekliyorum. Gerçekten bu iş içinde olan ve deneyim, tecrübelerini paylaşmak isteyen arkadaşlar varsa konu altına yorumlarını yaparlarsa memnun olurum. Teşekkürler

• Bildiklerimi söylüyorum yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin. Sürekli al-sat yapacaksan banka önermiyorum. Forexe girmeni tavsiye ederim. Bankalarda alış-satış arasındaki fark (makas) fazla ve mesai saatlerinin dışında çok daha artıyo. Forexte öyle bir sıkıntı yok. 5/24 (hafta içi 5 gün 24 saat) alım yapıp satabilirsin.

paran 100 kat değerli. dini yönden caiz olmadığı söyleniyor.
    tavsiyem hiç kat işine girme. gene dini yönden hassassan ufak tefek miktarlarda faiz ödemen veya alman gerekebiliyor. bazı finans kuruluşları bunu yansıtmıyor. bunları araştırabilirsin.
  • Benim de merak ettiğim bir konu.Takipteyim.
  • vadesiz hesaplardan işletim ücreti almayan bankaları tercih etmek gerekiyor.
    sonuçta altın hesaplarından işletim ücreti almıyorlar ama alım satım yaparken vadesiz hesap lazım

albaraka-kuveytturk gibi katılım bankaları veya enpara-nuvo-cepteteb-igaranti-.. gibi hesapları kullanarak alım satım yapmak mantıklıdır.
  • Enparami forex mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Enparami forex mi ?

kuveytte hesap actim

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Enparadan dahami avantajli neden kuveyt tercihiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Enparadan dahami avantajli neden kuveyt tercihiniz ?

makas orani en az ve altin olarak alabiliyosunuz, dinende dusununcede uygun geldi

• bankaların mesai saatleri sırasında gram alım satım makası 1 lira iken mesai saatleri bitince 10 12 tl fark oluyor bu neden böyle
  • Beyler forex bulaşmayın bilmiyorsanız paranızı sıfırlarsınız heleki kaldıraçlı girerseniz kesin stop out yersiniz tüm paranız çöp olur örnek verim bankadan altın alırsın istediğin zaman tekrar satarsın bunun için sadece spread yani makas farkını ödersin ama forexte altın pozizyonu alırsan makası ödersin ve eğer gün sonunda o pozizyon açık kalırsa swap yersin hergün için swap ödersin yani olay bankadaki al-sat ile aynı değildir o yüzden kesinlikle bankayı tavsiye ederim
  • bilmiyorsanız onun bunu tavsiyesi ile forex bulaşmayın bence
  • FX hesabı 5o K olmazsa acılmıyor....

• Bende altın hesabı açacağım acaba bilgisi olan varmı?

Kuveytturk daha avantajlı görünüyor.

Banka hesabına direk yatırarak satış yapan internet siteleri var.

Kuveytturkten hesap açsak o şekilde işlem yaptırabilirmiyiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.