Şimdi Ara

en iyi alışveriş sitesi sizce hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
2
Favori
84.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsi burada herkese ben tavsiye ederim yerlerine gittim 5 katlı plaza buyuk ciddi calısıolar kapısı anaokulu gibi suslenmişti.içerde hep genç arkadaslar calısıodu ve durmadan telefonlar calıo kosusturmalar hepsi burada aslında domain adı o kadar iyi gibi deil ama adamlar akılda yer yapmışlar.
  • kesinlikle hemalhemsat.com
  • gittigidiyor.com
  • Gittigidiyor
    HemalHemsat
  • İnanasım gelmiyor, bu ödülün objektifliği konusunda şüphem var.
    Neden derseniz bu yazıyı okuyup siteye ilk defa girdim ve artık üretilmeyen bir çok ürünün hala ürün portföylerinde göründüğünü farkettim.Üstelik stok durumu olarak yolda yazıyor.Çok saçma.
    quote:

Orjinalden alıntı: acer

www.pcdepo.com bu yıl en iyi internet mağazası ödülünü aldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tonmayster

Arkadaşlar, 28 eylülde (aslında 27 eylül gecesi) 4 DVD film aldımwww.hepsiburada.com dan; bir tanesi hemen 30 unda geldi, diğerleri hala gelmedi.. Oysa satın alırken stokta var gözüküyordu filmler; soruyorum her gün, telefonları yokk; mail atıyorum sabah akşama ancak cevap geliyor. Üretici firmadan kaynaklanıyor, teslimat bekliyoruz filan gibi geyikler yapıyorlar...

Madem üreticinde yok neden stoklarda var diyorsun o zaman?? Hayır hem malı teslim etmiyor, hemde paramı peşin alıyorr??
    Bence hiç güvenilir bir site değil... Sahtekarlar resmen..

kardeşim sana ne kadar +1 koysam az olur sonuna kadar haklısın düşüncelerimi ifade ettin

• ben en güvenli domain şirketinden domain aldım k kartı ile birincisinde biraz tereddüt ettim ama ikinci ücüncüsünde hic cekinmedim normal alışveriş icin ise kesinlikle neti kullanmadım kullanmam da gerci kullansan belki oda güven verecek ama alışırım diye korkuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

quote:

Orjinalden alıntı: bayram46

arkadaşlar hepsiburada.com bence en iyisi.bir çok alışverişim oldu hiç bir problem yaşamadım, hatta bozulan flash diskimi geri tamir için gönderdim ve bana servis sıfırını gönderdi.

evet ben de bozulan birkaç cihazı gönderdim çok yardımcı oldular

Bozuk mal gönderip,sonra yenisinimi gönderiyorlar..siz bir mesaj yazın bakalım adamlar otomatiğe bağlamışlar mesaj cevaplarını..alakası olmayan bir şekilde cevap veriyorlar.ilginiz için teşekkür ederiz..önerinizi kısa zamanda dikkate alacağız vs..adam kandırıyorlar,adam.....

• arkadaşlar istanbulbilişim in web sitesinden plazma tv almak istiyorum ama alacağım ürünün pahalı ve büyük bir ürün olması sebebi ve istanbulbilişimi hiç bilmemden dolayı hafiften uyuzda olmuyor değilim.bu siteden alışveriş yapmamı tavsiye edermisiniz?güvenilirmidir?teşekkürler...

web sitesi:www.istanbulbilisim.com.tr
  • arkadaşlar benden size öneriwww.gedikgross.com sitesinden uzak durun...çok güvenilmez bir site...indirimde diye bana bir ürün sattılar...gümrükte takıldı bahanesiyle 10 gündür kargoya vermediler...attığım her 10 mesajdan birine yanıt alabildim ve mesajlarda da sorunumla hiç alakası olmayan yanıtlar veriyorlar...uzak durun bence...benden söylemesi
  • hepsiburada.com dan 5 tane ürün aldım, pazartesi sipariş verdim, perşembe 3 ü geldi, 1 i kargoya verildi, 1 i hala tedarik sürecinde(1 tane kingston ram). hepsiburada.com kötü demiyorum ama iyi de değil, müşteri memnuniyeti tek kelimeyle 0, verdikleri cevaplar tatmin edici değil(bunu arızalı ürünler için söylemiyorum). daha önce sanalmarketim.com dan alışveriş yapmıştım, 3. günde getirmişlerdi (7 ürün almıştım). Sanalmarketim.com hepsiburada.com la fiyat olarak hemen hemen aynı ama sanalmarketim.com biraz daha uygun fiyatlı gibi geldi bana. Stok durumu iyi olsaydı kesinlikle sanalmarketim.com dan alışveriş yapardım. Öneririm.
    [Not: Bilgisayar parçası alınacaksa kesinlikle inventus.com.tr]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasobey -- 24 Nisan 2009; 12:39:59 >
  • internet üzerinden alış veriş yapacagıma gider magzadan bakarak şeçerek almak en mantıklısı bence
  • Benim en çok kullandıklarım:

www.gittigidiyor.com
    www.hepsiburada.com
    www.ebay.com
    www.e-bebek.com
    www.parmakbas.com

Şimdiye kadar bu siteler ile hiçbir sorun yaşamadım!
    Hepsinide tavsiye ederim!

• www.bizdebitmez.com ucuz alışveriş sitesive kargo bedava
  • gittigidiyor: hiç sorun yaşamadım
    ereyon.com: çok az sorun yaşadım
    hızlıal.com : adamların ruh haline bağlı müşteri hizmetleri..bazen süper. bazen normal.ama yine de alınır.

bir de arkadaşlar kapıda ödeme seçeneği varsa sitede.daha cazip ve iyi bir site görüntüsü veryor bana..
  • Daha Hiç Almadım İnternetten Ama Bi gün Olurda Alırsam
    GittiGidiyor & HepsiBurada'dan Tercihimi Kullanırım.
  • fokusbilgisayar.com dan aşağı taraftaki internet daima oradan alışveriş yapıyor ki ve iyi olduğunu gösteriyor.
  • www.gittigidiyor.com

www.hepsiburada.com
  • Hizmet açısındanwww.ikitikla.com 'da gerçekten çok iyi hizmet veriyor.Gerek tasarımı gerekse müşteri hizmetleri çok kaliteli.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.