Şimdi Ara

En İyi Akaryakıt Firmasını Seçiyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
33.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memleketteki Shell'i tercih etmiyorum çünkü arkadaşımın motosikleti benzinden sorun çıkardı,Honda bayisinin dediği ''Yakıtı Shell'den mi aldınız bu sebepten birkaç şikayet daha oldu'' demişti. Mecburiyetten aynı bayiden arabama benzin aldım ancak sorun yaşamadım. Genelde Total'den alıyorum benzini çünkü şehir içinde. Arada Moil'den alıyorum 25 krş. daha ucuz diğer yerlerden. Sebebini hatırlamıyorum ama teknelerede satış yapan liman bayisi.
  • 3 kez shall benziniyle 3 kez de PO benziniyle denedim aynı uzun yolda (adana-mersin arası) po dan aldığımda aracın yakıt tüketimi bariz düşmekte.
  • opet
  • Performans için shell
    Daha uzun yol için opet.

Lpg yide neresi ucuzsa ordan alıyorum birşey fark etmiyor çünkü, mersinde en ucuz lpg milangazda en son 2.32 idi, diğer yerlerde 2.39-2.49 arası değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 20 Nisan 2013; 11:46:12 >
  • PO haricinde mecbur kalmadığım müddetçe almam.pompa aynı tabanca aynı kesinlikle şaşmaz.benzinliği nekadar sabit tutarsanız okadar farkını görürsünüz.
  • İnsanları kazıklamadığı için Alpet diyorum.

Hele ki Shell tam bir kazıkçı.
  • Opet
  • quote:

Orijinalden alıntı: wordstoxic

Arkadaşlar Sizce Türkiyedeki En Kaliteli Akaryakıtı Satan Firma Hangisi Bayii ve Markada Olabilir. En azından herkes için bilgilendirme olur.

1-) shell
    2-)po
  • Opet diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lpg de total
  • Kredi kartı kampanyaları nereye ben oraya.
  • total

En İyi Akaryakıt Firmasını Seçiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcd -- 10 Haziran 2013; 16:48:21 >
  • Opet FullForce 97 tartışılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silencebeach

Kredi kartı kampanyaları nereye ben oraya.

Aynen öyle. 2 aydır bonus yüzünden bp alıyorken bu ay opet'teyim.
  • Opet
  • güvendiğiniz herhangi bir bayi en iyisidir.

bilmediğim yerden alacaksam Total, BP, Shell, Opet.

Petrol ofisi her zaman son tercihtir.
  • opet-aygaz
  • shell gtl
  • Opet
  • shell den alırım ama mecbur kalırsam opetten de alırım, bp den hayatta almam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.