Şimdi Ara

En iyi access point hangisi & dB ölçümü nasıl yapılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
17.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

quote:

Orjinalden alıntı: FaTeeH

@ThisisaNightmare
    ozaman airties e sadece airties markalı access point almak zorundayız bilgilendirme için sağol

evet geleceğe yönelik işler yapmak istiyorsan airties alma hatta elindekinden kurtul.

bu AirTies düşmanlığı size nerden geliyor öğrenebilir mim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat_dag

quote:

quote:

@ThisisaNightmare
    ozaman airties e sadece airties markalı access point almak zorundayız bilgilendirme için sağol

evet geleceğe yönelik işler yapmak istiyorsan airties alma hatta elindekinden kurtul.

Tecrübeden

• quote:

Orjinalden alıntı: murat_dag

quote:

quote:

@ThisisaNightmare

airties çin ve ya taiwan dan ithal yapıyor ve 20 dolarlık şeyi 70 e satıyor mesela outdoor kapı antenler var piyasada 40 dolar, birde buna uygun access point o da 100 dolar ve airties bunu 1000ytl ye satıyor.

hem kazıkcı hem gereksiz hem de fason.

• ben de arıyorum ama son güncel çıkan ap lerle birlikte öneriniz ne olur acaba
  • bende almak istiyorum 300mt ve uzeri kullanacağım.

şuana kadar yaptığım sanal araştırma sonucunda 2 isim öne cıkıyor

zyxel

http://www.zyxel.com/web/product_category.php?PC1indexflag=20040520161256&display=6256

ve

usr

http://www.usr-emea.com/support/s-prod-template.asp?loc=trky&prod=5421

genel olarak tavsiye edilmiş forumlarda

• D*link 2100 Ap ben 450 mt kullanıyorum.. hemde ap dlink değil Zyxel marka bir modem.. İki cihazda dlink2100 ap olursa açık alanda ve birbirlerini görecek şekilde koyarsanız 1 km kadar orjinal anten ve firmware yle.
  • arkadaşlar access point denilince akla gelen ilk isim bana göre ZyXEL nedeni ise NBG-416N model access point + router ürün 150 Mbps kablosuz özelliğe sahip olmasına karşı Router + UR ( Evrensel Tekrarlayıcı Tüm marka ve modeller ile kablosuz sinyal alıp kablolu ve kablosuz sinyal dağıtma ) + Access Point bir access point cihazında bulunması gereken tüm modlar bu üründe var fiyatıda bana göre gayet iyi vatanda 91 tl ye satılıyor ürünü incelemek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten bakabilir.

http://www.zyxel.com/tr/tr/products_services/nbg_416n.shtml?t=p

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.