Şimdi Ara

en iyi 3 mause basit inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar uzun süredir rat 9 ve g700s kullanıyom yipranmadan dolayı ouroboros aldım
    şimdi bu 3 mause ne gibi özellikleri var üstünlükleri ve zaaflarını kullanış tarzıma göre buraya yazıya döküyorum

1: bağlantı tarzları aynı yani gecikme olarak hiç bir hissiyat farkları yok
    2:ağırlık ve gövde olarak ayarlama konusunda 1.rat9 2.ouroboros g700s dengeli tasarımı ile ayar yapılmadan belli bir süre sonra eliniz alışır mause size alışmaz siz ona alışırsınız ama rat9 ve ourobosda mause size alışır
    3:ekran da mause aktarım yüzeysel ilerle me ve denge piksel ayarlarında burda ouroboros önde geliyor pet piksel atlama olayından 2k mönitörde akış zorlanmaması dikkat çekici
    ve ayarlanması çok ilginç ama gerçek süper ya kullannanlar bilir :D peki rat9 eet rat 9da iyi ama ilerleme zeminde dp ayarının dışında hiç birşey yapamazzsınız yüzeyin lazerle işlenmiş bir yazılımsal
    desteği yok neyse o yani g700s de aynı zeminsel seçim piksel doku ön görüsü yok
    4:fiyat g700s uygun fiyata kalite dikkat çekici ve ulaşılabilirliği kolay burdan logitech e teşekkürlerimizi sunalım ve razerde fiyat olarak türkiyede ulaşılabilirlik olarak biraz zor ama istedinizde
    bir mağazadan gidip ödemesini yapıp kolay bir şekilde alabiliyorsunuz burdan razerede teşekkürlerimizi sunalım ve rat9 alacak olsan bi dert türkiyede yok fireball firması resmi satıcıları şu an kapalı
    durumdalar ve türkiyede madcatz e ulaşmak imkansız ulaşsanda 2 katı fahiş fiyatlar burdan madcatz ALLAH BELANIZI VERSİN DİYORUZ ^^ türkiye burası ya olacaksın yada ürünü üretme arkadaş :)
    5:rat9 kablo kesinlikle istemez olağın üstü portatif pil tasarımı ve şarj kitiyle kesintisiz kablosuz eğlence g700s ve ouroboros bu konuda rat9 a su dökemez acı gerçek
    6:dedikya ucuz diye g700s e içinde çakma dandik kumandaya takmayacanız 3 sınıf sanyo şarj edile bilen pille mausenizi ters çevirip sizi yarı yolda koymak için hazırda bekliyor :D
    g700s aldınmı duracell 2500mah 12v pilinizi alıp pil sıkıntınızı direk çözebilirsiniz 1 gün boyunnca oyna değiştirme istemez ouroboros da ise durum biraz farklı firma içinde gp nin kaliteli 2500mah 12v piliyle beraber geliyor ve ürün birkez daha ben pahalıyım ama herşeyim kalite farkımı her yerde gösteririm diyor rat9 ise pt.kitli güzel pilleri ile pil düşündürecek bir olayla uğraşmıyor
    not: bunları neden yazdım eğer kablosuz bir mause alacaksanız bu 3 ünden biri olacaktır kesinlikle ve bunları kullandım için bilgilendirme amaçlı yazdım
    yine seçim sırasına gelirseniz sorularınızı alabilirim arkadaşlar yardım etmeye çalışırım

en iyi 3 mause  basit inceleme

https://store.donanimhaber.com/5f/6d/06/5f6d061cd2d98d66210576df7465d2af.jpg

• Ouroboroos dan bende memnunum ama nedense kablolu kullanıyorum.
  • Razer Ouroboros - Elite Wired/Wireless Gaming Mouse

Steelseries Sensei Wireless Oyun Mouse
  • Hocam konu dışı ama o mouseların yanına o klavye küfür değil de nedir

Sana bir celeritas yada g710+ satıyım maksat elden çıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Téquila

Hocam konu dışı ama o mouseların yanına o klavye küfür değil de nedir

Sana bir celeritas yada g710+ satıyım maksat elden çıksın

g103 e hiç bişey i değişmem kırılmaz kırılmaz kırılmaz kırılmaz kırılmaz kırılmaz kırılmaz kırılmaz kırılmaz kırılmaz
  • G700s içerisinde Sanyo ENELOOP beyaz seri pil gelir ve bu pil bahsettiğin Duracell den 10 kat daha kalitelidir. Duracell Alkalin pil teknolojisinde iyidir. Ancak Ni-Mh ve şarjlı pillerde Sanyo ve Panasonic in eline su dökemez. Duracell piyasa pilidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.