Şimdi Ara

En iyi 25 Xbox 360 oyunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: evo_4

25' e tamamlamak için yazdıkları oyunlara gel
    Halo Wars
    Geometry Wars
    NHL 10
    Shadow Complex

He he he ..
    Diyorum anca 5 i doldururlar 25 uzun yol abi anca ps2 doldurur onu
  • Şaka gıbı lıste Geow1-2 , Assasıan creed2, Fnr4 , Street f bu oyunlar nerede??
  • Dirt 2 yok listede
  • Benim anlamadığım oyun incelemelerini yapanlarla bu listeyi hazırlayanlar farklı ekip mi de böyle bi sonuç çıkmış. Gta IV'e 10 verip sonra 5. sıraya koymanın veya Moder Warfare 2'ye ilkinden daha yüksek not verip sonra da 18 sıra gerisine koymanın mantığı ne?
  • şu listeler çok saçma geliyo bana neye göre en iyi kime göre en iyi oy kullanılarak mı seçiliyor bunlar
  • Lost Odyssey listede Allahtan
  • Bende 1. sırada Ballad of gay tony olmalı.
  • Liste tırt
  • Xbox 360'ın en iyi exc. i Lost Odysseydir.
  • Ace Combat 6 !!!
  • iyi de bu exc listesi değilki
  • FABLE 2 yok, bu listeyi yapana itimadım olamaz...
  • daha da girmem İGN'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

25' e tamamlamak için yazdıkları oyunlara gel
    Halo Wars
    Geometry Wars
    NHL 10
    Shadow Complex

Diğerlerini bilemem de, Geometry Wars tabi ki Xbox'ın en iyi oyunlarından birisi. Bir oyunun iyi olması için milyon dolarlık olmasına gerek yok, zaten bu oyunun kategorisi de o değil, arcade oyunu sonuçta..

Ama kesinlikle oynadığım en keyifli arcade oyunlarından biri, diğer platformlara bile çıkardılar sonradan zaten..

Ha ama bence de listede gereksiz oyunlar var, gereklilerinden bir kısmı da yok, ona katılıyorum..
  • Yukarda bir arkadaş ODST için hayal kırıklığı tarzı bir şeyler yazmış. Açıkçası beni de hiç açmadı ODST, tekrar dönecem ama şu Mass Effect'i çok merak ediyorum. Nedir konusu, hangi oyuna benzer, iyi midir?
  • @Beholder

Mass Effect bilim kurgu-RPG tarzında çok iyi değil çok iyi bir oyun

Konusu kısaca şöyle:
    İnsanlık ışıktan hızlı seyahat teknolojisini yeni yeni kullanmaya başladığı için diğer yıldızlara ancak açılmaya başlamıştır ve başka medeniyetlerin binlerce yıldır çoktan paylaştığı bir galakside (her zamanki insan yüzsüzlüğüyle ) kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

Biz bu ortamda "Spectre" denilen ve yasaların üzerinde çalışan elit istihbarat örgütüne kabul edilecek ilk insan olmak ve insanların Galaktik Konsey'in gözünde prestij kazanması için çok büyük bir fırsatı değerlendirmek adına uğraşan bir karakteri canlandırıyoruz. En azından oyunun başlangıcındaki konumumuz böyle, ancak hikaye bizi daha sonra başka ve çok daha büyük yerlere sürüklüyor.

Böyle anlatınca biraz yavan gibi geldi gözüküyor belki ama oyunun işlenişi, arkaplan hikayesinde ve senaryoda en ince detaylara gösterilen özen, çok seçenekli diyalogların ve oynanışın film gibi havası ve FPS ayarındaki aksiyon kalitesiyle kesinlikle son yılların en iyi RPG oyunlarından biri.

Bilim kurgu RPG sevip de bu oyunu oynamamak çok büyük bir kayıp olur, kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • @Llythem

Teşekkürler bilgilendirme için. MW2'den sonra onu oynayalım o halde.
  • mass effect'i bende merak ediyorum , denemek lazım.
  • Geometry Wars atari oyunu gibi mantık yaratmış diyede sıralamaya hemde ön sıralarda
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.