Şimdi Ara

en iyi 17 ve 19 flat monitör hangileri? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet philips 107p yada 109p modelleri iyi ama adındanda anlaşılacağı gibi profesyoneller için ve pahalı modeller.Ev kullanıcısı için kaliteli ve makul fiyatlı monitörler olan philips 107t,samsung 763mb yada lg 700b yi tavsiye ederim.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SUPERMAN</i>
    <br />17 INÇTE PHILIPS 107P40 AL DERIM
    19 INÇTE ISE PHILIPS 109P40 AL TAM FLAT SORUNSUZ MUKEMMMEL
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    +1

Ayrıca bunların fiyatları yüksek gelirse,Samsung 757 MB cok iyi bir monitor. Fiyatı 205+
  • okuduğum çoğu yorumlarda
    Herkes Philips 107P,109P,Samsung 757MB,957MB tavsiye ediyor.
    Sanırım Hyundai ve Lg 3. sıraya düşüyor.

17" mi 19" mi ? Hangi marka,model,çözünürlük derken kayboldum.
    Çok fazla model var :)

Bol bol Tavsiye yazın.
  • 3 ay sonra yine bir forum diriltilmiş... Ben de bayağı agresifmişim o sıralar :)
  • 3 ay sonra yine bir forum diriltilmiş... Ben de bayağı agresifmişim o sıralar :)
  • 107x4 kullanıyorum.ama 107p yi öneririm.en kaliteli monutordur.
  • Hyundai Monitorler DynaFlat tüp teknolojisini kullanır.
  • Hyundai Monitorler DynaFlat tüp teknolojisini kullanır.
  • 19 olarak Samsungun NF leri vardı eskiden ama nedense yerini MB ye bıraktı cok daha guclu olmasına ragmen. su sıralar ise tip olayını es gecersek en performanslı olan Lg 900 p sanırım. 17 ye ıse bır yorumum yok.
  • Hyundailer performansına göre ucuz kalıyor ama bununda bir bedeli olmalı mesela invar kaplama barıdırıyorlarmı yoksa aldıktan 3-4 yıl sonra ekranın ortasında flulaşma meydana gelebiliyor.

Bende<font color='red'>170P4 sahibi olarak </font id='red'>monitörümden memnunum diyebilirim.<b>Fakat aklıma takılmayan şeylerde yok değil </b>.

<b>Mesela monitöre doğru eğilince cızz diye bir ses duyuluyor </b>bu ses diğer 107P4 sahiplerindede çıkıyormu ve uzun zaman sonunda artarmı acaba yoksa gidip hemen değiştirsemmi monitörü?

<b>Birde görüntünün üst ve alt kısmında içeriye doğru 1mm kadar iç bükeylilik var</b>.bununda düzeltilme ayarı moniyörde yok.Bu durumda normalmidir diğer 170P4 sahiplerindede durum aynısımı?
  • Bende 107t5 var, memnun sayılırım. sadece ekranın kenarlarında hafif yamulma vardı ilk aldığımda, zor düzelttim
  • yaklasik 2 hafta kadar once vatan bilgisayardan philips 107p4 aldim monitorde biri ustte biri altta widescreen cizgileri gibi 2 tane cizgi nedir bu?flatlerde oluyo diolar fakat da bu kadar parayi sinir bozucu 2 cizgi icin vermedim gec kaldim acaba degistirirlermi
  • 17" de philips 107P4 Ve 19" de 109P4 başka tercih olmaz.sonyden sonra tabiii
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SilentPain</i>
    <br />yaklasik 2 hafta kadar once vatan bilgisayardan philips 107p4 aldim monitorde biri ustte biri altta widescreen cizgileri gibi 2 tane cizgi nedir bu?flatlerde oluyo diolar fakat da bu kadar parayi sinir bozucu 2 cizgi icin vermedim gec kaldim acaba degistirirlermi

O dediğin çizgiler Aperature Grill'den kaynaklanıyor.Eğer onlar olmasaydı o kadar kaliteli görüntü elde edemezdin.O çizgiler kaliteyi temsil eder.

Buarada yokmu benim sorularımı cevaplayacak birisi???

<b>Bende 170P4 sahibi olarak monitörümden memnunum diyebilirim.Fakat aklıma takılmayan şeylerde yok değil .

Mesela monitöre doğru eğilince cızz diye bir ses duyuluyor bu ses diğer 107P4 sahiplerindede çıkıyormu ve uzun zaman sonunda artarmı acaba yoksa gidip hemen değiştirsemmi monitörü?

Birde görüntüyü ekrana tam olarak yayınca üst ve alt kısmında içeriye doğru 1mm kadar iç bükeylilik var.bununda düzeltilme ayarı moniyörde yok.Bu durumda normalmidir <font size='4'><font color='red'>diğer 170P4 sahiplerindede durum aynısımı</font id='red'></font id='size4'>?</b>
  • filips'teki çizgileri o görüntü kalitesi için çekemem.Okadar para ver, isterse dünyanın en iyi monitörü olsun,almam.Şimdi filipsçiler bana kızıcak ama benim gözüme takılıyor o çizgiler.

Hangi monitörü alacagımı şaşırdım zaten,Birinden çizgi geçer,ekran titrer,geometri hatası vardır yada ekran yamulur falan çart curt
  • flyho abi sende de nası göz varmış, 1 senedir kullanıyorum en fazla 3-5 kez gözüme takılmıştır o çizgiler. Bence sen olaya biraz önyargılı bakıyosun, kafaya takmaya değmeyecek kesikli bir çizgi sonuçta. SAygılar...
  • Arkadaşın 19"g400 üne bakar bakmaz gördüm o çizgileri çok kötü bir durum.
  • philips 109b4 nasıl flat ve ve p'ye göre ucuz
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MaTaDoR</i>
    <br />Monitörlerde kalite sıralaması; Sony>Iiyama>NEC>Philips>Viewsonic>Adi>Eizo>HP>CTX>Acer>Samsung>LG>Hyundai>Vestel

Çok iyi özet. Sağol yüzbaşım
  • philips 107X4 güzel monitör tavsiye ederim 107t den daha iyi.Ama daha iyisini istersen 107p40
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.