Şimdi Ara

En ilginç satılık ürün yarışması!! (ticari zekam var diosan gel) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
8.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kucukken cekilen(Hala da devam eden) dislerim satiliktir.Benim icin manevi degeri cok yuksektir cunku hicbir disin cekiminde doktor veya aile yardimi yapilmamistir!!!

Dipnot:Dislerden biri Matrix filmi izlenirken cikarilmis biri de cop sis yenirken yutulmustur(onun akibeti nasildir bilinmemekte)

EDIT:harf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathan_93 -- 29 Aralık 2007; 13:12:38 >
  • Anket ne zaman açılacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathan_93

Kucukken cekilen(Hala da devam eden) dislerim satiliktir.Benim icin manevi degeri cok yuksektir cunku hicbir disin cekiminde doktor veya aile yardimi yapilmamistir!!!

Dipnot:Dislerden biri Matrix filmi izlenirken cikarilmis biri de cop sis yenirken yutulmustur(onun akibeti nasildir bilinmemekte)

EDIT:harf

Tüh tamda ben kırılan çürük azı dişimi satmayı düşünüyordum
  • Karaciğerimi satıyorum.

Not*:İçkiden Fonksiyonlarını kaybetti...
  • Evvet yeni bir ürün
    Az kullanılmış yeşil 20 ytl
    fiyatı 15 ytl dir.

dipçik : almayan dövülür
  • arkadaşlar anket için henüz erken. Zaten izmirdeyim fazla giremiyorum.
    4-5 ocak gibi açarız bence. En azından bi 30-40 ürün olsun adam gibi.
  • evvet ilk sahibinden satılık arada da kedimi taradağım tarak...
    Tarağın 20 ince dişi 4 de kalın dişi kırıktır..
    Fiyat:

50 YKR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bana Izin Yokmu

içtikten sonra komaya girdiğim 70 lik istanblue şişesi satılık

Gecen perşembe bende aynısını devirdim bende var bitane ondan
  • Upping or Voting.
  • İndirimler gelsin o zaman;

Türkiye-Norveç maçında kullanılmış VIP boyun kimliği 75 YTL değil 50 YTL ye satılıktır! (Başka bir adı da olabilir; boyuna asılandan bahsediyorum.)

Tamamen orjinal, yurtdışındaki maçtan babam tarafından getirilmiştir. Babam TFF özel davetlisi olarak maça giriş yapmıştır.

Yanısıra Ali Sami Yen'de yaptığımız son iki maçın da bileti bulunmaktadır. Türkiye-Yunanistan ve Türkiye-Bosna Hersek. Biletlerin yerleri de çok uygundur. Biri Numaralı Üst Tek iken diğeri Numaralı Üst Çifttir. Ayrıca maça girişte verilen bir takım şekerler yanında hediyedir. Biletlerin tanesi 20 YTL değil 10 YTL!
  • hmm bende bişiler veriim çook eskiden gazaten görüp büyük sanp aldığım ama aslında 2hoperlorle toplam 20 santimi geçmeyen boyu olan müzikseti denemeyecek kadar küçük müsik seti...hoperlorler ayrıdır 1kaset yeri var çalışıomu bilmiyom..radyo var oda çalışmayabilir ama çok küçük ve çok sempatiktir talep olursa resim koyulur....

1000 parçadan ouşan bitirilmiş puzzle

normalde çinlilerin kullanığı sanırım samandan yapılmabüyük şapka ama şuanda kowboy tipi olsun diye iki yanı yukarı büküldü

talep olan ürüne fiyat ve resim verilirr......
  • DH deki üyeligimi satıyorm gerekli bilgilere ulasabilirsiniz

dipnot=buna bu yarısma sebep oldu =) dh modlarına duyrulur

satıyorum derken ciddi olabilirm
  • yarışmayı düzenleyen eleman 4günlük tatilde oldugu için ben devam ettiriyorum kendimi 1. ilan ediyorum
  • 2 adet kullanılmış prezervatif. Meni tadında. 2 adet rus arkadaşımızda denemesi yapılmış. Garantilidir. Sorun olursa getirin üzerinizde deneriz. Isteyene nasıl kullanılıdıgını canlı olarak gösterebilirim. 4ytl

(Kargo alıcıya aittir)
  • sünnet kestirmiş olduğum, kılıfı

1 hafta içinde alabiliriz ürünü gerialabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altitute5000 -- 4 Şubat 2008; 19:29:50 >
  • Ben sattım, ananı da satacam...
  • Ortası Delik Hacı Şakir Sabun

En ilginç satılık ürün yarışması!!  (ticari zekam var diosan gel)

ambalajı açılmamıştır.
  • bir kutu kibrit alıp tek tek satacam ve köşeyi dönecem ;-))

En ilginç satılık ürün yarışması!!  (ticari zekam var diosan gel)

• Ablamın menekşeleri..

satış sebebi: Akşam 10 saat muhabbet ettiği için uyuyamıyo olmam..

Özellikleri: Arada mor mor çiçek açar.. Fazla bişey istemez arada sularsınız.. İsmine dizisi bile var Menekşe ile Halil diye popüler bi bitki

Fiyatı: 45 milyon ( Eee o kadar bakmış.. )

Müracaat: köpük..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köpük.. -- 4 Şubat 2008; 19:49:49 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.