Şimdi Ara

En iğrendiginiz-huylandiginiz seyler ne [TAKINTILAR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim fare ve takılar. Fareye hayatta tutamam ama baska her hayvana dokunurum sıkıntısız o bana bi igrenc geliyo kucukken de ayagimi kemirecekti az daha srefsiz. Bir de küpe kolye yüzük gibi takilara dokunmak huylandiriyo beni belki dokunmak istemiyorum adeta acaba bi hastalik falan mi vaNpir miyim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 1 Kasım 2017; 16:24:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Takılarak bende dokunamam birde ıslak olursa hiç yaklaşmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otobüste şöyle geçebilir miyim veya müsade edebilir misin inecem diyenlerin ağzından gelen iğrenç ve derin koku.

• Nessqwe kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptın telefonu kiriyodum dedigini dusununce

• Düşünsene kulağından ıslak ıslak çıkarıp eline veriyor küpesini offf

• Nessqwe kullanıcısına yanıt
    Lan suuuus BLOK saka bi yana yapma

• Banyodan çıkınca tamamen kuruyana kadar elbise giyemiyorum.

• Kitap okurken her cümleyi anlamaya çalışma takıntım. Sonra kitap okuyamıyorum.
  • Şu nem böceği denen yaratıklar. Daha cumartesi elime tarantula aldım, ama hiçbir şey bu yaratık kadar iğrendirmiyor.
    Tuvalet terliği giyemiyorum bu iğrenç şey yüzünden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trafikteki araclarin karinca gibi yamuk yumuk ilerlemesi...

• Kartona böyle tırnaklarıyla dokunuyorlar bir ses çıkıyor işte o
  • Sofrada ağzında bir sıkıntı olmadan ( Yara , takma diş , sızı vs. ) şaap şaaap yemek yiyenlerin ağzına böyle çakasım geliyor. Ulan at inek bile daha medeni yiyordur daha ağzında yemeği bitmeden tip tip hareketler falan da yapanı var deliriyorum öyle oldu mu. Bir de yüksek sesle konuşulan veya konuşan kişilerin yanında durmam sanki o her bağırdığında veya konuştuğunda beynime bıçak saplıyorlar.
  • Birine telefonumdan galeride bir şey gösterirken resimleri sağa sola kaydırması
  • Toplu taşımada yada kalabalık bir ortam içerisinde bağırarak konuşanlardan nefret ederim. Telefonla konuşanları da buna dahil edebiliriz. Cafede çalışıyorum bazen bu tarz müşteriler denk geliyor aşırı sinirleniyorum. Bağıra bağıra konuşmalar kahkaha atmalar falan.
  • Kızların tırnağını yiyip o küçücük kalmış tırnaklarına oje sürmesi. Yüzük bir nebze de küpe ve kolyeye ben de dokunurken huylanıyorum. 5 kuruş 10 kuruş falan onlara dokunurken de huylanıyorum.

• Sünger. Hayatta tutamam.Çok saçma , aşırı garip ama süngere tutamam.
  • Cam silerken çıkan tiz ses tüylerim diken diken olur

• Balona elleyemem. tuylerim diken diken olur. hele bebeler balonu minciklarya bende tebesirin tahtada cikan sesten bin kat daha igrenc gelir bana

• 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    Bende balonun olduğu odada duramıyorum. Ne zaman patlayacak diye balonla dakikalarca bakışıyoruz.

• Gece 12 de oyun oynarken annemin bağırıp strese sokması

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.